Cyprus archery award ceremony
Cyprus archery award ceremony

Χοροεσπερίδα για τους εορτασμούς των 30 χρόνων αθλητικής δραστηριότητας της Κυπριακής Ομοσπονδίας Τοξοβολίας και τελετή βράβευσης των αρίστων αθλητών και σωματείων 2019

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Τοξοβολίας οργανώνει εκδήλωση για τα 30 χρόνια αθλητικής της δραστηριότητας καθώς και τις βραβεύσεις των αρίστων τοξοτών για το έτος 2018-2019 την Παρασκευή 31ην Ιανουαρίου 2020 και ώρα 20.00 στην αίθουσα White Kantara στην Κοφίνου.

Η Χοροεσπερίδα είναι για να τιμήσουμε όλους αυτούς που πρόσφεραν και υπηρέτησαν όλα αυτά τα χρόνια την Κυπριακή Ομοσπονδία Τοξοβολίας.

Παράλληλα θα τιμηθούν όλοι όσοι διετέλεσαν: Πρόεδροι της Ομοσπονδίας οι κ.κ. Κώστας Ματσουκάρης, Τάσος Αναστασίου, Ανδρέας Οράτης, Ανδρέας Καμαρλίγγος και Χαράλαμπος Κουρουνάς, οι πρώτοι Ομοσπονδιακοί προπονητές Τατιάνα Νικολάου και Σάββας Λακερίδης, τον Διεθνή Κριτή Τοξοβολίας κ. Πέτρο Πέτρου, οι αθλητές Έλενα Μουσικού και Σίμος Σιμόνης για την συμμετοχή τους στους Ολυμπιακούς του Πεκίνου 2008 και Βαρκελώνης 1992 αντίστοιχα, Γεωργία Γιαγκουλλά για τη συμμετοχή της στους Παραολυμπιακούς της Αθήνας 2004, τον αθλητή Κωνσταντίνο Χριστοδούλου για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στους 10ους Πανευρωπαϊκούς  αγώνες νέων κλειστού στίβου στη Ισπανία το 2006, τον αθλητή κ. Χρίστο Μισό για την κατάκτηση της δεύτερης θέσης στους Πανευρωπαϊκούς και Παγκόσμιους αγώνες ParaArchery στην  Τσεχία 2018 και Ολλανδία 2019 αντίστοιχα και τον αθλητή κ. Μάριο Πέρδικο για την κατάκτηση της τρίτης θέσης στους Πανευρωπαϊκούς Στρατιωτικούς αγώνες στη Ελλάδα 2019.

Επίσης στη εκδήλωση θα βραβευτούν οι αθλητές και αθλήτριες που έχουν πρωτεύσει στις κατηγορίες της Κυπριακής Ομοσπονδίας Τοξοβολίας και αγωνίστηκαν στους αγώνες του 28ου Παγκύπριου Πρωταθλήματος Τοξοβολίας για το 2018-2019.

Αναλυτική κατάσταση των αρίστων αθλητών και Σωματείων που θα βραβευτούν είναι:

ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
A/A ΟΝΟΜΑ ΑΘΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ ΑΜ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΑΝΑΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1230 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ ΜΙΜΗΣ 323 ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 MOSDITHIAN NAZOS 1262 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 384 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΚΟΥΡΟΥΝΑ ΜΙΚΑΕΛΛΑ 1019 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΚΑΛΛΕΝΟΥ ΑΝΝΑ 746 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 275 ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1324 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1299 Α.Κ.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1054 ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 49 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 646 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET AΓΟΡΙΑ
1 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1253 Α.Ο. ΙΔΕΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΜΙΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1615 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1222 ΑΑΑ CLUB ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΠΑΝΙΚΟΣ 1424 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 1337 ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1490 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
         
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  CADET ΚΟΡΙΤΣΙΑ    
1 ΑΠΡΑΞΙΝΑ ΣΟΦΙΑ 1596 C.A.C ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΠΑΝΑΓΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1368 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ   CADET AΓΟΡΙΑ 
1 ΑΝΤΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 1692 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ MASTER ΑΝΔΡΩΝ
1 VAN DE VONDERVOORT HARRY 1671 Α.Ο. ΙΔΕΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ MASTER ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΣΣΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
         
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ   MASTERS  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1335 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΞΕΝΙΟΣ 116 Σ.Τ. ΟΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΦΑΡΜΑΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 275 TΟΞΟΤΕΣ ΑΧΑΙΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
ΟΜΑΔΙΚΟ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ 3Χ3 ΑΘΛΗΤΕΣ
1 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ     ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ     ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ     ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
ΟΜΑΔΙΚΟ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΜΙΧED ΤΕΑΜ
1 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ     ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ     ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ     ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
ΟΜΑΔΙΚΟ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ 3Χ3 ΑΘΛΗΤΕΣ
1 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ     ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ     ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ     ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ
         
ΟΜΑΔΙΚΟ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΜΙΧED ΤΕΑΜ
1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ     ΚΥΠΕΛΛΟ 1η ΘΕΣΗ
2 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ     ΚΥΠΕΛΛΟ 2η ΘΕΣΗ
3 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ     ΚΥΠΕΛΛΟ 3η ΘΕΣΗ

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΛΑΡΝΑΚΑ-ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
A/A ΟΝΟΜΑ ΑΘΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ ΑΜ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΣΤΟΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1468 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1696 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ  
1 AΣΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1850 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΚΟΥΜΑ ΜΟΡΦΕΑΣ 1330 Σ.Τ. ΛΑΡΝΑΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
1 ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΑΝΤΡΗ 1344 Σ.Τ.ΤΟΞΟΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1  ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1410 ΑΠΟΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ
2 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1604   Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΑΓΟΡΙΑ
1  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1432 Σ.Τ.ΤΟΞΟΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
2  ΧΑΝΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  1732   Σ.Τ. ΤΟΞΟΤΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1565 ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ CADET AΓΟΡΙΑ  
1  ΤΣΙΓΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1624 ΑΠΟΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ
1  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1342 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ  1673   Α.Ο. ΙΔΕΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1679 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1  ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1604 Α.Ο. ΙΔΕΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
 ΚΩΣΤΑΠΠΗ ΤΖΙΩΡΤΖΙΝΑ 1551   Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1670 Α.Ο. ΙΔΕΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ
1  ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1794 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΚΝΟΥΖ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1795  ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΚΝΟΥΖ ΑΝΤΡΗΣ 1796 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
 

 

 

 

     
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΠΑΦΟΥ
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1274 Σ.Ε.Κ.Ε.ΠΑΦΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ 1754 Σ.Ε.Κ.Ε.ΠΑΦΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1798 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΑΓΟΡΙΑ
1 ΣΑΜΨΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 1470 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΗΣ 1763  ΝΙΚΗ ΠΑΦΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 LAPSHYN VSEVOLOD 1711 Σ.Τ. ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 VASILIOY MILENA 1556 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΟΣΩ  1471   Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1448 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 1703 Σ.Τ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
2 ΛΑΣΠΟΣ ΠΑΝΟΣ  1366 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΤΟΡΝΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  1555 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΛΑΡΝΑΚΑ -ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
A/A ΟΝΟΜΑ ΑΘΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ ΑΜ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1587 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΥΡΝΤΑΖΕ ΣΟΦΙΑ 1792 AAA CLUB ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1271 AAA CLUB ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1791  AAA CLUB ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΚΟΥΡΝΤΑΖΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1973 AAA CLUB ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΑΓΟΡΙΑ
1 ΗΣΥΧΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1544 ΝΕΟΛΙΘΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1697 Σ.Τ. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΠΑΝΑΓΗ ΣΩΤΗΡΗΣ 1558 ΝΕΟΛΙΘΙΚΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΤΟΞΟΤΕΣ ΑΧΑΙΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1546 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΑΠΑΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΧΑΡΙΤΩΝΑΣ 1584 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΜΑΛΕΚΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1461 Σ.Τ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΑ 1815 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2  ΛΑΔΑ ΙΦΙΓΕΝΙΑ 1814   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 1774 Σ.Τ.ΛΑΡΝΑΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  
1 ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1642 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1694   Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΘΩΜΑ ΧΡΙΣΤΟΣ 1659 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1865 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
2  ΜΙΧΑΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 1812   ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1669 Α.Ο. ΙΔΕΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΒΕΝΙΑΜΙΝ U10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 1788 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
2  ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΑΡΜΟΝΙΑ  1820   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΚΑΛΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΑ-ΣΟΦΙΑ 1811 Σ.Τ.ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΒΕΝΙΑΜΙΝ U10 ΑΓΟΡΙΑ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ  1678 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
2 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1633 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 1742 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΙΠΛΩΜΑ
         
 

 

 

 

 

 

 

 

     
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1657 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1682 Σ.Τ.ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1828 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΕΦΗΒΩΝ
1 GEORGIEV GEORGI 1713 Σ.Τ. ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1487 Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ CADET  ΑΓΟΡΙΑ
1 ΑΝΕΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1750 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΑΡΧΟΣ   Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1804 Σ.Τ. ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 1804 Σ.Τ ΚΟΣΜΟΠΟΛΗ ΚΥΠΕΛΛΟ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 1741 Α.Ε.ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΠΑΣΤΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1497 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1830 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1 ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΣΟΦΙΑ 1704 Σ.Τ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
PROKORNY VERONIKA 1769 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1389 Σ.Ε.Κ.Ε.ΠΑΦΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1552 Κ.Ν.ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1803 Σ.Ε.Κ.Ε.ΠΑΦΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΒΟΡΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1453 Σ.Τ.ΠΑΦΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U10
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1449 Σ.Τ.ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ
 2 ΠΕΡΔΙΚΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΗ   Σ.Τ.ΠΕΝΤΑΚΩΜΟ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΝΙΚΗ ΠΑΦΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ
         
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ  ΒΕΝΙΑΜΙΝ  ΑΓΟΡΙΑ   U1
1 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1626 Α.Ε.ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ
2 ΡΙΚΑΠΗ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ 1799 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑ
3 SHYROKOV TIMOFEY 1497 Π.Ο.ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑ