Τουρνουά ανάπτυξης ΟΠΑΠ “Ντίνος Μιχαηλίδης” Πρόγραμμα αγώνων 18-19 Ιουνίου 2022

Το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Ιουνίου θα διεξαχθεί η πρώτη φάση του τουρνουά ανάπτυξης ΟΠΑΠ “Ντίνος Μιχαηλίδης” με την διεξαγωγή των αγώνων σε περιφερειακή βάση.

Πρώτη ημέρα αγώνων: Σάββατο 18 Ιουνίου 2022

Όμιλος Λευκωσίας
Όμιλος Λεμεσού
Όμιλος Λάρνακας/Αμμοχώστου 

Δεύτερη ημέρα αγώνων: Κυριακή 19 Ιουνίου 2022

Όμιλος Λευκωσίας
Όμιλος Λεμεσού
Όμιλος Πάφου

Αναλυτικά:

Πρώτη ημέρα Σάββατο 18 Ιουνίου 2022

Όμιλος Λευκωσίας, 18.6.2022 (αίθουσα Νεάπολη Επιστροφή)
13:00   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ vs ΑΠΟΚ
13:45   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
14:30   ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15:15   AΠOK vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
17:00   ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ vs ΑΠΟΚ
17:45   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ANΟΡΘΩΣΙΣ
Συντονιστής αγώνων: Γιάννος Γεωργίου

Όμιλος Λεμεσού, 18.6.2022 (αίθουσα Λύκειο Πολεμιδιών)
10:00   LEMESOS VOLLEYBALL vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
10:45   ΕΝΑΑΘ vs Α.Ε.Λ.
11:30   ΑΠΟΛΛΩΝ vs LEMESOS VOLLEYBALL
12:15   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΕΝΑΑΘ
14:00   AEΛ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
14:45   ΕΝΑΑΘ vs AΠΟΛΛΩΝ
Συντονιστής αγώνων: Γιώργος Στεφανίδης

Όμιλος Λάρνακας/Αμμοχώστου, 18.6.2022 (αίθουσα Δερύνειας)
10:00   ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ vs ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
10:45   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ
11:30   ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:00   ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ vs ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ
14:45   ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΛΕΟΝΤΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Συντονιστής αγώνων: Χριστιάνα Κολόμπου

Δεύτερη ημέρα αγώνων: Κυριακή 19 Ιουνίου 2022

Όμιλος Λευκωσίας, 19.6.2022 (αίθουσα Νεάπολη Επιστροφή)
10:00   ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ vs ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
10:45   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11:30   AΠOK vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
12:15   ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Συντονιστής αγώνων: Γιάννος Γεωργίου

Όμιλος Λεμεσού, 19.6.2022 (αίθουσα Αγίου Νεοφύτου)
10:00   ΑΠΟΛΛΩΝ vs ΑΕΛ
10:45   ΕΝΑΑΘ vs LEMESOS VOLLEYBALL
11:30   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΠΟΛΛΩΝ
12:15   ΑΕΛ vs LEMESOS VOLLEYBALL
Συντονιστής αγώνων: Γιώργος Στεφανίδης

Όμιλος Πάφου , 19.6.2022 (αίθουσα Λυκείου Έμπας)
10:00   ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ vs ΑΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΟΥ
10:45   ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ vs ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ
11:30   ΑΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΟΥ vs ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
14:00   ΑΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΟΥ vs ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ
14:45   ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ vs ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
15:30   ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ vs ΑΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΟY
Συντονιστής αγώνων: Άντρος Χαραλαμπίδης

 

Action In Sports

Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube
Action In Sports