k14 k16 volleyball 2020
k14 k16 volleyball 2020

Πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της ΚΟΠΕ οι καταρτισμοί όλων των ομίλων όλων των Τελικών Φάσεων των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων Κ14-Κ16 αγοριών και κοριτσιών. Το αγωνιστικό πρόγραμμα οι αγώνες του οποίου αρχίζουν το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020 θα κοινοποιηθεί σε όλα τα σωματεία αύριο.

Κατηγορία Κ14 – Κ16 κοριτσιών

α/α1ος Ομιλος Κ14 κοριτσιών – Θέσεις 1-6α/α1ος Ομιλος Κ16 κοριτσιών – Θέσεις 1-6
1ΟΜΟΝΟΙΑ                  Δ11ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν.             Ε1
2ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ                Γ12ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ                   Γ1
3ΑΠΟΛΛΩΝ                  Β13ΑΠΟΛΛΩΝ                     Β1
4ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ         ΣΤ14ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ            ΣΤ1
5ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ.       Α15ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ.          Α1
6ΑΠΟΚ                           Ε16ΠΑΦΙΑΚΟΣ                     Δ1

 

α/α2ος Ομιλος Κ14 κοριτσιών – Θέσεις 7-12α/α2ος Ομιλος Κ16 κοριτσιών – Θέσεις 7-12
1ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ          ΣΤ21ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ              ΣΤ2
2ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.                Δ22ΟΜΟΝΟΙΑ                       Δ2
3ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.               Β23ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.                    Β2
4ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ            Γ24ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 Γ2
5ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ               Ε25ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ                   Ε2
6ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ             Α26ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ                  Α2

 

α/α3ος Ομιλος Κ14 κοριτσιών – Θέσεις 12-18α/α3ος Ομιλος Κ16 κοριτσιών – Θέσεις 12-18
1ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ             Δ31ΛΕΟΝΤΑΣ                          Γ3
2ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ                Β32ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.                      Δ3
3ΡΟΤΣΙΔΗΣ                    ΣΤ33ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μ.                    ΣΤ3
4ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.          Α34ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.                Α3
5ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ          Γ35LEMESOS VOLLEY            B3
6ΑΕΛ                               Ε36ΑΕΛ                                       Ε3

 

α/α4ος Ομιλος Κ14 κοριτσιών – Θέσεις 19-25α/α4ος Ομιλος Κ16 κοριτσιών – Θέσεις 19-25
1ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν.          Ε51ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ                      Β4
2ΦΟΙΝΙΚΑΣ                   ΣΤ42ΦΟΙΝΙΚΑΣ                          ΣΤ4
3ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ              Α43ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ                Γ4
4ΛΕΟΝΤΑΣ                     Γ44ΑΠΟΚ                                    Ε4
5LEMESOS VOLLEY       Β45ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ                   Α4
6ΠΑΦΙΑΚΟΣ                   Δ46ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ                   Δ4
7ΕΝΑΑΘ                         Ε47ΕΝΑΑΘ                               Ε5

 

Κατηγορία Κ14 – Κ16 αγοριών

α/α1ος Ομιλος Κ14 αγοριών – Θέσεις 1-4α/α1ος Ομιλος Κ16 αγοριών – Θέσεις 1-4
1ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ            Α11ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ              Α1
2ΑΠΟΚ                       Γ12ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.               Γ1
3ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ     Β13ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ       Β1
4ΠΑΦΙΑΚΟΣ              Δ14ΛΕΟΝΤΑΣ                   Δ1

 

α/α2ος Ομιλος Κ14 αγοριών – Θέσεις 5-8α/α2ος Ομιλος Κ16 αγοριών – Θέσεις 5-8
1ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.     Β21Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  Β2
2ΛΕΟΝΤΑΣ                Δ22ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ          Δ2
3ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ        Α23ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ          Α2
4ΦΟΙΝΙΚΑΣ               Γ24ΦΟΙΝΙΚΑΣ                   Γ2

 

α/α3ος Ομιλος Κ14 αγοριών – Θέσεις 9-10α/α3ος Ομιλος Κ16 αγοριών – Θέσεις 9-12
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ       Δ31ΠΑΦΙΑΚΟΣ              Δ3
2–                                   Β32ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.      Β3
3ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.            Γ33ΑΠΟΚ                        Γ3
4       –                            Α34ΟΜΟΝΟΙΑ              Α3