Τελικά αποτελέσματα από το KING OF FIGTHERS ΙΙΙ

909

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη στο λύκειο των Λατσίων το KING OF FIGTHERS ΙΙΙ

Πλήθος κόσμου έδωσε το παρόν του για να παρακολούθηση το μεγάλο αυτό γεγονός που έγινε στην πρωτεύουσα το Σαββάτο 12 Δεκεμβρίου.

Τα τελικά αποτελέσματα πιο κάτω

 

 

ΑΓΩΝΕΣ MAIN EVENT:

(έναρξη  ώρα 17:30)

  1. Ομιλία και Καλωσόρισμα 
  1. Παραδοσιακός χορός αγώνων Muay Thai
  1. Κώστας Παπουσκίδης (Σχολή Uppercut)

VS                                                    66kg (Boxing)

Μάριος Κάστρου (Σχολή Power Kick)

Νικητής Κώστας Παπουσκίδης

  1. Κώστας Ζήνωνος (Σχολή The Cage)

                                   VS                                                      64kg

Στέλιος Δημητρίου (Σχολή Kleopas Scorpion Team)

Νικητής Κώστας Ζήνωνος

  1. Νικόλας Ιωνά (ΣχολήUppercut)

VS                                                       85kg

Βασίλης Χριστοδούλου (Σχολή The Guns Muay Thai Academy)

Αβαθμολόγητος αγώνας

6.Δώρος Πιπέρης (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                       65kg

Παύλος Χατζηδαυίδ (Σχολή  The Cage)

Νικητής Δώρος Πιπερίδης

  1. Βλαδίμηρος Παντήρου (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                      75kg

Λοΐζος Χατζηαντώνη (Σχολή  The Art Of MMA)

Νικητής Λοΐζος Χατζηαντώνη

  1. Χριστίνα Δημοσθένους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     57kg

Σοφία Τέσκου (Diamond Camp)

Νικήτρια Σοφία Τέσκο

9. Νεόφυτος Φραγκέσκου (Σχολή Polis Fighting Club)

VS                                                      37kg

Κωνσταντίνος Μελής (Σχολή ΜK Academy)

Νικητής Κωνσταντίνος Μελής

10. Traian Kaleap (Σχολή Uppercut)

VS                                                      67kg

Γιώργος Χρυσοστόμου (Σχολή The Art of MMA)

Νικητής Traian Kaleap

11. Άριστος Νεοφύτου (Σχολή The Cage)

VS                                                      Boxing

Alper Kokeit (Σχολή The Cage)

Αβαθμολόγητος

12. Χρίστος Παπαϊωάννου (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     75kg

Παύλος  Μπάμης (Σχολή Diamond Camp)

Νικητής Χριστός Παπαϊωάννου

13. Παναγιώτης Χαραλάμπους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     67kg

Αντρέας Χαρίτου (Σχολή Limassol Crew)

Νικητής Αντρέας Χαρίτου

14. Ιάκωβος Κουμή (Σχολή Limassol Crew)

VS                                                      67kg

Δημήτριος Τάνκα (Σχολή Diamond Camp)

Νικητής Ιάκωβος Κουμή

                                 

Φωτογραφίες από τους αγώνες