Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη στο λύκειο των Λατσίων το KING OF FIGTHERS ΙΙΙ

Πλήθος κόσμου έδωσε το παρόν του για να παρακολούθηση το μεγάλο αυτό γεγονός που έγινε στην πρωτεύουσα το Σαββάτο 12 Δεκεμβρίου.

Τα τελικά αποτελέσματα πιο κάτω

 

 

ΑΓΩΝΕΣ MAIN EVENT:

(έναρξη  ώρα 17:30)

  1. Ομιλία και Καλωσόρισμα 
  1. Παραδοσιακός χορός αγώνων Muay Thai
  1. Κώστας Παπουσκίδης (Σχολή Uppercut)

VS                                                    66kg (Boxing)

Μάριος Κάστρου (Σχολή Power Kick)

Νικητής Κώστας Παπουσκίδης

  1. Κώστας Ζήνωνος (Σχολή The Cage)

                                   VS                                                      64kg

Στέλιος Δημητρίου (Σχολή Kleopas Scorpion Team)

Νικητής Κώστας Ζήνωνος

  1. Νικόλας Ιωνά (ΣχολήUppercut)

VS                                                       85kg

Βασίλης Χριστοδούλου (Σχολή The Guns Muay Thai Academy)

Αβαθμολόγητος αγώνας

6.Δώρος Πιπέρης (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                       65kg

Παύλος Χατζηδαυίδ (Σχολή  The Cage)

Νικητής Δώρος Πιπερίδης

  1. Βλαδίμηρος Παντήρου (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                      75kg

Λοΐζος Χατζηαντώνη (Σχολή  The Art Of MMA)

Νικητής Λοΐζος Χατζηαντώνη

  1. Χριστίνα Δημοσθένους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     57kg

Σοφία Τέσκου (Diamond Camp)

Νικήτρια Σοφία Τέσκο

9. Νεόφυτος Φραγκέσκου (Σχολή Polis Fighting Club)

VS                                                      37kg

Κωνσταντίνος Μελής (Σχολή ΜK Academy)

Νικητής Κωνσταντίνος Μελής

10. Traian Kaleap (Σχολή Uppercut)

VS                                                      67kg

Γιώργος Χρυσοστόμου (Σχολή The Art of MMA)

Νικητής Traian Kaleap

11. Άριστος Νεοφύτου (Σχολή The Cage)

VS                                                      Boxing

Alper Kokeit (Σχολή The Cage)

Αβαθμολόγητος

12. Χρίστος Παπαϊωάννου (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     75kg

Παύλος  Μπάμης (Σχολή Diamond Camp)

Νικητής Χριστός Παπαϊωάννου

13. Παναγιώτης Χαραλάμπους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     67kg

Αντρέας Χαρίτου (Σχολή Limassol Crew)

Νικητής Αντρέας Χαρίτου

14. Ιάκωβος Κουμή (Σχολή Limassol Crew)

VS                                                      67kg

Δημήτριος Τάνκα (Σχολή Diamond Camp)

Νικητής Ιάκωβος Κουμή

                                 

Φωτογραφίες από τους αγώνες

[KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 1] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 2] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 3] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 4] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 5] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 6] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 7] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 8] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 10] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 11] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 12] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 13] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 14] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 15] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 16] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 17] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 18] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 19] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 20] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 21] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 22] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 23] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 24] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 25] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 26] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 27] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 28] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 29] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 30] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 31] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 32] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 33] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 34] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 35] [KING OF FIGTHERS ΙΙΙ 9]