Τελικά αγωνιστικα αποτελεσματα των αρρενων και θηλεων των λυκειων στους 69ους παγκυπριους αγωνες στιβου Λυκειων στο Τσιρειο και Τριτοφτιδειο σταδιο στις 29 Μαρτίου 2022

Ακολουθουν τα τελικα αγωνιστικα αποτελεσματα των αρρενων και θηλεων των λυκειων στους 69ους παγκυπριους αγωνες στιβου Λυκειων στο Τσιρειο και Τριτοφτιδειο σταδιο στις 29 Μαρτίου 2022

Φωτογραφιες απο την διοργανωση μπορειτε να βρειτε στην ηλεκτρονικη διευθυνση της ιστοσελιδας PJAPRESS.COM

η’ 

Πατήστε πάνω στην φωτογραφία για να μεταφέρει 

Τελικά αγωνιστικα αποτελεσματα των αρρενων και θηλεων των λυκειων στους 69ους παγκυπριους αγωνες στιβου Λυκειων στο Τσιρειο και Τριτοφτιδειο σταδιο στις 29 Μαρτίου 2022

Αποτελέσματα

      
      
      
69 ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ, ΤΣΙΡΕΙΟ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΦΤΙΔΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 29/03/2022
      
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΡΕΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ 
 
1. ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΒΑΡΝΑΒΑ ΒΑΣΙΛΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ11.211
2ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ ΒΛΕΥ11.522
3ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦ11.913
4ΕΥΤΥΧΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΛΕΥ11.974
5ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΚΕΡΚΕΗΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧ ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ’ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΛΕΥ12.065
6ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΦΛΕΤΣΑΡ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΠΑΦ12.176
7ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΓΛΑΡ12.187
8ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ12.198
9ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΛΕΜ12.239
10ΣΚΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΕΜΥΘΟΥΤΡΟ13.6910
      
2. ΔΡΟΜΟΣ 200 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ22.671
2ΠΕΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ23.472
3ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΥ23.513
4ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ23.754
5ΚΑΚΟΨΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥ23.975
6ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣΛΕΥ24.166
7ΚΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥ24.227
8ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΝΕΟΦΥΤΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ24.368
9ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣPASCALΛΕΜ24.449
10ΦΥΛΑΚΤΟΎ ΔΗΜΉΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦ24.5810
11ΚΟΥΣΙΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΥ24.7811
12ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ24.9312
      
3. ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
B5ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣAM ACADEMYΛΕΜ48.811
B4ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΣΠΕΤΡΟΥ & ΠΑΥΛΟΥΛΕΜ50.242
B2ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΛΕΞΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ54.593
A4ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΡΕΙΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΛΕΥ54.624
B8ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡ55.425
A5ΛΟΓΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ56.006
B1ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ56.567
A2ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΥΚΕΙ & ΤΕΣΕΚ ΕΜΠΑΣΠΑΦ56.668
A3ΞΙΟΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ56.809
B7PANAGIOTOU PANAGIOTISTHE GRAMMAR SCHOOL NICOSIAΛΕΥ58.1510
A1ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΟΣΣΟΛΕΑΤΡΟ1.03.2011
      
4. ΔΡΟΜΟΣ 800 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ2.00.721
2ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ2.01.682
3ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΠΑΥΛΟΣΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ2.05.363
4ΓΑΛΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ2.11.504
5ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΧΑΛΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣΛΕΥ2.14.045
6ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΓΛΑΡ2.23.266
7ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣΣΟΛΕΑΤΡΟ2.23.967
8ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ2.24.668
9ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ2.24.819
10ΚΟΥΡΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ2.27.8610
11ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜ2.31.7211
12ΚΑΤΣΟΝΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ2.55.0312
13ΕΥΖΩΝΑ  ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΠΑΦ2.55.2613
      
5. ΔΡΟΜΟΣ 1500 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΟΥΚΑΣΓ ΤΕΣΕΚ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ4.22.031
2ΚΟΥΡΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ4.27.982
3ΚΡΑΣΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ4.29.113
4ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ4.40.564
5MARKOS ANTONIADESFOLEY’S SCHOOLΛΕΜ4.44.555
6ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ4.53.596
      
6. ΔΡΟΜΟΣ 3000 ΜΕΤΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΕΡΡΑ ΣΑΝΤΑΛΕΥ10.06.481
2ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΝΕΑΡΧΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΥ10.10.302
3ΣΤΡΟΥΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ10.17.983
4ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ10.19.584
5ΠΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ10.30.995
6ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜ10.38.706
7ΚΟΥΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΓ ΤΕΣΕΚ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ10.46.507
8ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ11.30.718
9ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ11.55.829
      
7. ΔΡΟΜΟΣ 110 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ECONOMIDES CHRISTOSΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ14.241
2ΠΑΝΑΓΗ ΟΡΕΣΤΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ15.432
3ΚΟΥΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ16.223
4ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ16.954
      
8. ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ     
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ55.701
2ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ56.302
3ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ58.303
4ΤΣΑΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ59.704
5ΟΡΦΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣPASCALΛΕΜ61.605
6ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ1.01.906
7ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦ1.06.607
8LIVERIS CHARALAMBOSΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥDNF8
      
9. ΔΡΟΜΟΣ 2000 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ7.02.041
2ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ7.40.302
3ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ7.52.063
4ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΛΕΟΝΤΙΟΣΛΥΚΕΙΟ-ΤΕΣΕΚΠΑΦ11.41.384
5ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣFalconΛΕΥ11.41.865
6ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜDNFDNF
      
10. ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΓΙΑΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ12.08
2ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΙΧΑΛΗΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ22.01
3VASILOPOULOS GEORGIOSΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ31.75
4GIALELI ANTREASΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ41.70
5LICHEV ATANAS ΤΕΣΕΚ ΠΑΡ.ΑΜΜ51.55
6ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥΠΑΦ61.55
7ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ71.50
8ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΗΛΑΒΑΚΗΣΓ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ81.50
      
11. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ14.55
2ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ24.30
3ΒΑΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ33.60
4ΛΟΥΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ43.50
5ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣΠΟΛΕΜΙΔΙΑΛΕΜ52.80
      
12. ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΧΑΛΕΚΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥ16.87
2ΜΥΘΙΛΟΣ ΣΕΡΚΗΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ26.71
3ΗΛΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ36.35
4ΠΕΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ46.35
5ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΠΑΦ55.67
6ΚΩΣΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ65.54
7ΣΙΜΙΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ75.40
8ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧ ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ’ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΛΕΥ85.18
9ΚΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α΄ΛΕΥ94.77
10ΕΡΜΟΓΕΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣΒ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ104.64
11DIMITROV STEFANΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΛΕΜ114.54
12ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣΣΟΛΕΑΤΡΟ124.37
      
13. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣΒ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ114.32
2ΓΙΩΡΓΑΛΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ213.78
3ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ313.69
4ASHDJIAN ANTRANIKJunior and Senior SchoolΛΕΥ413.51
5ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΕΥ512.05
6ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ611.67
7ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ711.35
8ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ811.19
      
14. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ155.54
2ΙΑΚΩΒΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ252.82
3ΜΑΡΙΑΝ ΑΡΤΙΟΜΤΕΣΕΚ ΠΑΦΟΥΠΑΦ342.74
4MARINCHEV ALEKS ΤΕΣΕΚ ΠΑΡ.ΑΜΜ441.72
5ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥ540.32
6ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ640.00
7ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ739.66
8ΤΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣPascal Ελληνική & Αγγλική ΣχολήΛΕΥ839.28
9ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑ΄ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΑΡΧΗ ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ932.74
10ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡ1031.72
11ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛΥΚΕΙΟ & ΤΕΣΕΚ ΕΜΠΑΣΠΑΦ1126.24
12ΑΜΥΡΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ1222.98
      
15. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
15ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ156.78
16ΓΕΝΕΘΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟ   ΛΕΜ254.30
14ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣΛΑΝΙΤΕΙΟ   ΛΕΜ345.40
13ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟ   ΛΕΜ439.62
11ΣΙΑΜΑΚΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑΛΕΥ535.86
12ΚΑΣΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ633.69
9ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥΛΕΥ732.07
7ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ & ΤΕΣΕΚ ΕΜΠΑΣΠΑΦ829.10
3ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΓΡΟΣΤΡΟ926.96
1ΜΑΓΙΑΣ ΠΑΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ1025.28
6ΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΠΑΦ1124.24
2ΠΑΙΔΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ1223.00
      
16. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ116.34
2ΣΑΒΒΑ ΙΩΣΗΦΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ215.73
3ΘΕΡΑΠΟΝΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ312.92
4ΜΟΥΑΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ412.85
5ΚΟΛΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΟΜΟΔΟΣΤΡΟ512.42
6ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥΛΕΥ612.17
7ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ711.98
8ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ811.44
9ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥΛΕΥ911.35
10ΓΚΙΡΓΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΥ1011.22
11ΤΟΡΝΙΚΩΒ ΠΕΤΡΟΣΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ1111.18
12SANDU ANDREI-VALENTIN ΤΕΣΕΚ ΠΑΡ.ΑΜΜ1210.00
      
17. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ   
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΚΑΤΑΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΕΣΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ178.18
2ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ255.32
3ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β ΛΕΥ353.12
4ΝΤΟΥΛΤΣΕΑΝΟΥ ΣΟΡΙΝ ΜΙΧΑΙΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ ΒΛΕΥ446.60
5ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ530.76
6ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣΤΕΧΝΙΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣΛΑΡ630.21
7ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ726.39
8ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΒ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ821.95
9ΦΩΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣΒ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ920.93
      
      
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4X100 ΑΡΡΕΝΩΝ  
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΘΕΣΗ 
1ΠΑΝΑΓΗ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΒΑΡΝΑΒΑ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΑΝΙΤΕΙΟ   ΛΕΜ1 
2ΚΟΥΣΙΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΚΟΥΝΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ.  ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΥ2 
3ΦΙΝΙΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΙΤΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Α’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ3 
4ΚΑΤΣΔΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Γ΄ ΤΕΧΝΙΚΗ  ΣΧΟΛΗΛΕΜ4 
5ΤΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΞΙΟΥΡΟΥ ΕΠΕΝΕΤΟΣ
ΙΣΑΑΚ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΥΡΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ5 
      
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4X400 ΑΡΡΕΝΩΝ     
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΘΕΣΗ 
1ΠΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΥΡΡΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1 
2ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΑΝΙΤΕΙΟ   ΛΕΜ2 
3ΚΡΕΜΙΝ ΙΒΑΝ
ΤΡΙΜΠΑΚΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΕΤΟΝΖΕΝΚΟ
ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΛΙΝΟΠΕΤΡΑΣΛΕΜ3 
4ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ4 
5ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΚΑΛΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Α΄ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ5 

 

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΗΛΕΩΝ

 
 
 
 
 
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΗΛΕΩΝ
 
1. ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΕΠΑΡΧ.ΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ12.481
2ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ12.832
3ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ13.173
4Ekaterini ChristodoulidesAmerican Internation School NicosiaΛΕΥ13.224
5ΠΙΤΤΑ ΑΝΤΡΕΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ13.275
6ΠΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝΛΕΥ13.486
7ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΑΠΟΛΕΜΙΔΙΑΛΕΜ13.527
8ACHILLEOS HAVANATLCΠΑΦ13.758
9ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦ14.069
10NICOLAOU ATHINATHE GRAMMAR SCHOOLΛΕΥ14.1810
11ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ14.2611
12ΧΑΙΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΑΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥΛΕΥ14.5112
13ΙΩΣΗΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ14.9013
      
2. ΔΡΟΜΟΣ 200 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΑΥΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ25.861
2GEORGIOU ANDREA IOANNAΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ27.072
3STAVROU ANTONIAAMERICAN ACADEMY NICOSIAΛΕΥ28.583
4RAFTOPOULOU CHRISTINATHE GRAMMAR SCHOOLΛΕΥ29.004
5ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ29.085
6MAKRIYIANNI JOANNAΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ29.196
7ΡΑΪΛΗ ΑΝΝΑΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜ29.907
8ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ29.918
9ΣΩΤΗΡΟΥΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ30.059
10ΔΑΜΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ30.5310
11ΧΑΠΕΣΙΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ30.9311
12DELILA MARIE DICKIEASPIRE BRITISH SCHOOLΠΑΦ30.9912
13ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ31.9113
14ΠΑΠΕΤΤΑ ΑΝΤΡΙΑΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ32.7614
15ΣΑΒΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΛΕΜΥΘΟΥΤΡΟ34.0715
      
3. ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΕΛΕΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥ1.01.011
2ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1.02.272
3ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ1.03.383
4ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΑΝΩΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1.03.734
5ΦΩΤΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ1.04.405
6ΜΑΧΑΤΒΡΙΑΝ ΜΑΡΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ1.04.736
7ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ1.06.777
8ΜΡΟΥΚΒΑ ΝΙΚΟΛ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡ1.09.948
9PARASKEYOPOYLOY LILIAAMERICAN ACADEMY LARNACAΛΑΡ1.10.499
10ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΛΥΚΕΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣΛΕΥ1.15.2410
11ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣΟΛΕΑΤΡΟ1.25.9311
      
4. ΔΡΟΜΟΣ 800 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ2.24.081
2MAKRIYIANNI LILYΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ2.50.732
3ΚΑΪΤΑΝΗ    ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ3.02.893
4ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ3.07.284
5ΚΟΥΛΛΕ ΚΑΛΙΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ3.16.625
6ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑΛΕΥ3.18.956
7ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡ3.19.067
8ΚΟΡΟΤΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΟΜΟΔΟΣΤΡΟ3.20.118
9ΠΕΛΕΤΙΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥΛΕΥ3.23.419
10ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜ3.42.7310
      
5. ΔΡΟΜΟΣ 1500 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ5.11.041
2ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΠΕΤΡΟΥ & ΠΑΥΛΟΥΛΕΜ5.39.782
3ΦΑΤΤΑ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥΛΕΥ6.18.113
4ΜΙΧΑΪΛΟΒΙΤΣ ΕΛΕΝΗΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α΄ΛΕΥ6.29.574
5MILLIE WILDONASPIRE BRITISH SCHOOLΠΑΦ6.31.315
6ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ7.07.236
7ΜΠΑΪΣΑΝ ΕΛΕΝΑΣΟΛΕΑΤΡΟ7.26.287
8ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ7.39.048
9ΙΩΣΗΦ ΙΩΑΝΝΑΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ7.50.559
 
6. ΔΡΟΜΟΣ 3000 ΜΕΤΡΩΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ10.56.101
2FINNIS ALICIAHERITAGEΛΕΜ10.56.792
3ΝΕΑΡΧΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ12.13.393
4ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ12.20.354
5ΚΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΛΕΜ12.32.725
6VLADISLAVA KOVALASPIRE BRITISH SCHOOLΠΑΦ1517786
7ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΕΤΡΗΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝΛΕΥDNF14
      
7. ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΑΔΑΜΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ14.521
2ΚΑΤΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ16.762
3ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ17.633
4RIGA ARTEMIS SPYRIDOULAΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ19.164
5ΦΛΩΡΙΔΟΥ ΛΙΤΩΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝΛΕΥ20.805
6ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ22.526
      
8. ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΧΡΟΝΟΣ ΗΛΕΚΤ.ΘΕΣΗ
1ΜΑΡΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1.05.301
2ΑΓΓΟΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ1.08.702
3ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΦΗΜΙΑΑ΄ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝΑΡΧΗ ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ1.11.003
4ΚΟΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ1.18.804
5ΑΝΝΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ1.28.905
6ΓΚΟΥΜΠΡΑΝ ΜΟΝΙΚΑΠΑΓΚΥΠΡΙΟΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝΛΕΥ1.55.536
7ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ DNF
      
9. ΔΡΟΜΟΣ 2000 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΤΟΥΜΠΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΑΓΓΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ PASCALΛΕΥ8.09.141
2ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ8.20.982
3ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ8.27.563
4ΑΦΡΟΓΙ ΜΕΛΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α΄ΛΕΥ9.29.824
5ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜDNFDNF
      
      
10. ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1BUKATINA ANASTASIAMORFOSISΛΕΜ1.641
2PELETIE ATHENAΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ1.612
3ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΔΗ ΚΛΑΡΑPASCALΛΑΡ1.583
4ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1.544
5ANASTASI STELLAIMSΛΕΜ1.545
6ΤΟΡΝΑΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑΛΕΥ1.56
7ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΝΝΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ1.457
8ΚΑΛΛΗ ΡΕΒΕΚΚΑΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ’ΛΑΡ1.457
9ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ1.459
10ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ1.4010
11ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ1.4011
      
11. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΣΕΡΜΠΑΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ3.501
2ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥΛΕΥ3.202
3ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥ3.103
4ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ3.004
5TANOUSI  MARYTHE GRAMMAR SCHOOLΛΕΥ2.505
6ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ2.506
      
12. ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΠΕΡΔΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ5.281
2ΑΓΓΕΛΗ ΣΤΑΥΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ5.202
3ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ5.173
4ΜΑΤΖΙΟΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ5.124
5ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ4.845
6Χ΄΄ΧΑΜΠΗ ΧΑΡΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ4.606
7ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ4.437
8ΑΔΑΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΛΟΣΣΙΛΕΜ4.268
9ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ4.238
10ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡ.ΑΜΜ3.659
      
13. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ12.111
2ΠΟΥΡΙΚΚΟΥ ΑΝΤΡΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ11.992
3ΚΑΤΤΟΥ ΑΝΝΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ11.513
4ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ10.984
5ΜΑΓΚΑΦΑ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ10.885
6ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΥΡΩΠΗΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜ9.956
7ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ9.037
      
14. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ49.761
2ΠΑΝΑΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜ47.462
3ΕΛΛΗΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ42.523
4ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΙΝΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ38.664
5ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ34.125
6ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΕΜ32.826
7ΜΙΧΑΗΛΑ ΛΟΥΚΙΑΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ29.767
8ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α΄ΛΕΥ22.468
9ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ21.949
10ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ΄ ΛΑΡ20.8410
11ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΛΑΡ17.4211
12ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΗΤΩΣΟΛΕΑΤΡΟ16.5412
      
15. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΘΗΛΕΩΝ 
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΑΝΘΙΑ ΣΕΣΙΛΙΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ45.571
2ΓΟΥΑΝΙΣ ΤΖΟΥΛΙΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ36.942
3ΚΑΜΙΝΣΚΑ ΜΟΙΜΙΡΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ35.783
4ΣΜΙΡΝΟΒΑ ΑΛΙΣΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ26.264
5ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΡΙΑΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΠΑΦ21.845
6CHRYSANTHOU ANNAAMERICAN ACADEMYΛΑΡ21.706
7ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΑΓΡΟΣΤΡΟ20.777
8ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΟΒΗΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ20.538
9ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ16.639
      
16. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ13.061
2ARTEMIS PENELOPETHE JUNIOR AND SENIOR SCHOOL NICOSIAΛΕΥ12.192
3ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΤΙΝΑΛΑΝΙΤΕΙΟΛΕΜ11.783
4ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΛΕΥ10.934
5ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΛΕΥ10.375
6ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΕΙΡΗΝ .Κ ΕΛΕΥΘ.ΑΜΜ9.716
7ΚΟΥΛΟΥΝΤΗ ΜΙΚΑΕΛΛΑΒ ΤΕΧΝΙΚΗΛΕΜ9.567
8ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΩΤΗΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝΛΑΡ9.408
9ΠΑΡΚΙΝ ΛΙΑΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥΛΑΡ9.059
10ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΝΤΙΑΝΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ8.9110
11ΛΟΪΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑΣΟΛΕΑΤΡΟ8.8311
12ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΑΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦ8.1312
13ΠΑΤΣΑΛΙΔΟΥ  ΚΟΥΛΙΑΛΙΝΟΠΕΤΡΑΛΕΜ7.6213
14ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΝΤΡΗΚΟΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝΑΜΜ6.6014
      
17. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΣΑΒΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ70.201
2ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ67.782
3ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΗΑ’ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ57.563
4ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΝΗΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΛΕΥ49.884
5ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣΛΕΜ30.155
6ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΙΡΗΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣΛΕΜ29.206
      
      
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ. ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΘΕΣΗ 
1ΠΕΡΔΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΗ
ΚΑΤΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΑΝΩ
ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΑΥΡΙΑ
ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1 
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΚΑΤΤΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΟΥΡΙΚΚΟΥ ΑΝΤΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΕΜ2 
3ΜΑΚΡΙΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΑΝΝΑ
ΡΙΓΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥ3 
4ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΛΥΚΑΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΠΙΤΤΑ ΑΝΤΡΕΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜ4 
5ΙΩΣΗΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ
ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΕΛΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΛΙΝΟΠΕΤΡΑΣΛΕΜ5 
      
      
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ. ΘΗΛΕΩΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμο αθλητήΣχολείοΠεριφΘΕΣΗ 
1ΜΑΡΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΑΡΙΑ
ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β΄ΛΕΥ1 
2ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΧΑΤΒΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΦΗΜΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Α΄ ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥΠΑΦ2 
3ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΧΑΠΕΣΙΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΕΜ3 
4ΝΕΑΡΧΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΙΜΩΝΗ
ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΜΙΩΝΗ
ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΣΛΕΥ4 
5ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡ5 
6ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΚΑΪΤΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΛΟΪΖΙΔΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΛΙΝΟΠΕΤΡΑΣΛΕΜ6 

 

 


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube