Πιο κάτω είναι τα αποτελέσματα από τα Εθνικά Πρωταθλήματα της Κ.Ο.Μπάτμιντον Κ11,Κ13,Κ15&Κ17, όπως επίσηςκαι φωτογραφικό υλικό από τους αγώνες.

Σας ενημερώνω ότι το επόμενο τουρνουά είναι το Εθνικό Κ19 στο Πολυπροπονητήριο Ε. Φλωράκης στις 20&21/3/15 (την Παρασκευή οι αγώνες αρχίζουν ώρα 18.00 ενώ το Σάββατο ώρα 9.00).

 

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17 ΕΤΩΝ (συμμετείχαν 34 αθλητές):

 

 

3

ΑΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ

 

1ος

2ος

3ος

3ος

Σταύρος Νεοφύτου (Παρνασσός)

Μάριος Νεοφύτου (Παρνασσός)

Ορέστης Πίσσης (Παρνασσός)

Χρίστος Μιχαήλ (Παρνασσός)

ΑΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

1η

2η

3η

3η

Έλενα Χριστοδούλου (Πρόοδος)

Μαρία Έλληνα (Παρνασσός)

Εφραίμια Χ’’Σολωμού (Παρνασσός)

Αναστασία Ζιντσίδου (Πρόοδος)

ΔΙΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ

 

1οι

2οι

3οι

3οι

Μάριος Νεοφύτου/Σταύρος Νεοφύτου (Παρνασσός)

Danny Κόκκινος/Γιώργος Κων/νου (Ατρομ./Μορφωτ.)

Στέλιος Ιακώβου/Ανδρέας Ιωάννου (Άλπ./Πρόοδος)

Ορέστης Πίσσης/Χρίστος Μιχαήλ (Παρνασσός)

ΔΙΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

1ες

2ες

3ες

3ες

Αναστασία Ζιντσίδου/Έλενα Χρ/λου (Πρόοδος)

Κλεοπάτρα Κχατάπ/Ιωάννα Πίσση (Παρνασσός)

Μαρία Έλληνα/Αναστασία Κχατάπ (Παρνασσός)

Ανδριάνα Δημητρίου/Εφραίμια Χ’’Σολωμού (Μορφ/Παρ)

ΜΙΚΤΟ

 

1οι

2οι

3οι

3οι

Ανδρέας Ιωάννου/Έλενα Χριστοδούλου (Πρόοδος)

Σταύρος Νεοφύτου/Αναστασία Κχατάπ (Παρνασσός)

Danny Κόκκινος/Στέφανη Φράγκου (Ατρομ./Άλπατρος)

Χρίστος Μιχαήλ/Μαρία Έλληνα (Παρνασσός)

 

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15 ΕΤΩΝ (συμμετείχαν 53 αθλητές):

 

 

4

ΑΠΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

 

1ος

2ος

3ος

3ος

Μάριος Νεοφύτου (Παρνασσός)

Χρίστος Μιχαήλ (Παρνασσός)

Στέλιος Ιακώβου (Άλπατρος)

Ορέστης Πίσσης (Παρνασσός)

ΑΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1η

2η

3η

3η

Έλενα Χριστοδούλου (Πρόοδος)

Ιωάννα Πίσση (Παρνασσός)

Στέφανη Φράγκου (Άλπατρος)

Αναστασία Ζιντσίδου (Πρόοδος)

ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΔΩΝ 1οι

2οι

3οι

3οι

Μάριος Νεοφύτου/Ορέστης Πίσσης (Παρνασσός)

Στέλιος Ιακώβου/Danny Κόκκινος (Αλπ./Ατρόμητος)

Αντώνης Αδάμου/Ιάκωβος Αχεριώτης (Αετοί ΑΤΙ)

Γιώργος Ερωτοκρίτου/Σταύρος Χ’’Κωστής (Αετοί/Αλπ)

ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1ες

2ες

3ες

3ες

Αναστασία Ζιντσίδου/Έλενα Χριστοδούλου (Πρόοδος)

Κλεοπάτρα Κχατάπ/Ιωάννα Πίσση (Παρνασσός)

Άντρεα Αλεξάνδρου/Ελένη Αλεξάνδρου (Αρίων)

Άντρια Π/πολυβίου/Άννα Χ’’Αντωνίου (Άλπ/Ατρόμητος)

ΜΙΚΤΟ

 

1οι

2οι

3οι

3οι

Μάριος Νεοφύτου/Κλεοπάτρα Κχατάπ (Παρνασσός)

Ανδρέας Ιωάννου/Ελενα Χριστοδούλου (Πρόοδος)

Ορέστης Πίσσης/Ιωάννα Πίσση (Παρνασσός)

Στέλιος Ιακώβου/Ρεβέκκα Ευαγγέλου (Άλπατρος)

 

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 13 ΕΤΩΝ (συμμετείχαν 82 αθλητές):

 

 

5

ΑΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

 

1ος

2ος

3ος

3ος

Ιάκωβος Αχεριώτης (Αετοί ΑΤΙ)

Χρίστος Χαϊλής (Αετοί ΑΤΙ)

Αντώνης Αδάμου (Αετοί ΑΤΙ)

Αλέξης Πίσσης (Παρνασσός)

ΑΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1η

2η

3η

3η

Ραφαέλλα Τσεμπέκη (Αετοί ΑΤΙ)

Χαρά Μιχαήλ (Αετοί ΑΤΙ)

Παναγιώτα Χ’’Αντώνη (Μορφωτικός)

Άννα Χ’’Αντωνίου (Ατρόμητος)

ΔΙΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1οι

2οι

3οι

3οι

Ιάκωβος Αχεριώτης/Ιωάννης Κοκόσης (Αετοί/Άλπ)

Αλέξης Πίσσης/Λεόντιος Ταβέλης (Παρνασσός)

Αντώνης Αδάμου/Χρίστος Χαϊλής (Αετοί ΑΤΙ)

Παναγιώτης Τσεμπέκης/Μιχάλης Φυρίλλας (Αετοί)

ΔΙΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1ες

2ες

3ες

3ες

Μαρία Ιακώβου/Άννα Χ’’Αντωνίου (Άλπ/Ατρόμητος)

Χαρά Μιχαήλ/Ραφαέλλα Τσεμπέκη (Αετοί ΑΤΙ)

Ελένη Ιωάννου/Μαρίσσα Φυρίλλα (Αετοί ΑΤΙ)

Εύα Καττιρτζή/Νίκη Λιασή (Πρόοδος)

ΜΙΚΤΟ

 

1οι

2οι

3οι

3οι

Χρίστος Χαϊλής/Άννα Χ’’Αντωνίου (Αετοί/Ατρόμητος)

Κλεάνθης Γιαννακού/Εύα Καττιρτζή (Πρόοδος)

Ιάκωβος Αχεριώτης/Ραφαέλλα Τσεμπέκη (Αετοί ΑΤΙ)

Αντώνης Αδάμου/Χαρά Μιχαήλ (Αετοί ΑΤΙ)

 

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 11 ΕΤΩΝ (συμμετείχαν 64 αθλητές):

 

 

6

ΑΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

 

1ος

2ος

3ος

3ος

Αλέξης Πίσσης (Παρνασσός)

Μιχάλης Φυρίλλας (Αετοί ΑΤΙ)

Θεόφιλος Πάυλου (Αετοί ΑΤΙ)

Αλέξανδρος Γεωργίου (Μορφωτικός)

ΑΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1η

2η

3η

3η

Χαρά Μιχαήλ (Αετοί ΑΤΙ)

Παναγιώτα Νικολάου (Παρνασσός)

Ιωάννα Αντωνίου (Αρίων)

Μαρίσσα Φυρίλλα (Αετοί ΑΤΙ)

ΔΙΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1οι

2οι

3οι

3οι

Χάρης Μιχαήλ/Αλέξης Πίσσης (Παρνασσός)

Παναγιώτης Τσεμπέκης/Μιχάλης Φυρίλλας (Αετοί ΑΤΙ)

Παναγιώτης Αδάμου/Αλέξανδρος Γεωργίου (Αετοί/Μορφ)

Ιωάννης Γιαννακού/Κλεάνθης Γιαννακού (Πρόοδος)

ΔΙΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1ες

2ες

3ες

3ες

Νίκη Λιασή/Παναγιώτα Νικολάου (Πρόοδος/Παρν)

Χαρά Μιχαήλ/Μαρίσσα Φυρίλλα (Αετοί ΑΤΙ)

Ιωάννα Αλεξάνδρου/Ιωάννα Αντωνίου (Αρίων)

Νεφέλη Αντωνίου/Άντρεα Βαζούρα (Αετοί/Αρίων)

ΜΙΚΤΟ

 

1οι

2οι

3οι

3οι

Μιχάλης Φυρίλλας/Χαρά Μιχαήλ (Αετοί ΑΤΙ)

Παναγιώτης Τσεμπέκης/Μαρίσσα Φυρίλλα (Αετοί ΑΤΙ)

Αλέξης Πίσσης/Παναγιώτα Νικολάου (Παρνασσός)

Ιωάννης Ταμπούρλας/Ιωάννα Αλεξάνδρου (Αρίων)

 

1623678_916694638361889_5664327107864344951_n 10006976_902289803135706_1006685072936308548_n 10403460_916691895028830_786833282482697257_n 10422175_911500472214639_8090824247043363293_n 10523201_915163811848305_5531614787822430767_n 10978569_902290003135686_325663839621785963_n 10981699_915163981848288_3137094590563450967_n 10981864_902290096469010_62340941857993545_n 10988262_915165175181502_3914766907721220967_n 10989124_902290196469000_4955603070059532573_n 10991206_902290149802338_6595634444896951204_n 11054345_911500598881293_4488388059629514848_n 11058813_916691791695507_981318951607729028_n 11066777_915163741848312_7152134533970545074_n 11073280_916695015028518_1317054380457624924_n Α