basketball youth team
basketball youth team

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει το πρόγραμμα προπονήσεων και την κλήση των προ εθνικών ομάδων, Κ18 και Κ16 Ανδρών και Κ18 Γυναικών.

 

Πρόγραμμα και Κλήση Κ18 Γυναικών:

21-22-23/12, Λευκωσία Κλειστή αίθουσα «Ευάγγελος Φλωράκης» και ώρα 15:30 – 17:30

27-30/12 θα ανακοινωθούν *

  1. ΑΝΤΡΙΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ                      
EΘΑ
        2. ΝΑΤΑΛΗ ΙΩΑΝΝΟΥ                        ΕΘΑ
  1. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     
ΕΘΑ
  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                             
ΕΘΑ
5.       ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΙΝΑΝΗ                                    ΕΘΑ
  1. ΣΤΕΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     
ΕΝΑΔ
  1. ΕΛΕΝΑ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ                                    
ΕΝΑΔ
  1. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΟΜΗ                                    
ΕΝΑΔ
  1. ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΗΛΟΡ                                         
ΕΝΑΔ
10.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ                               ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΚΑΣΑΠΗ                                  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. ΡΕΒΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                            
ΑΠΟΕΛ
  1. ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΡΕΟΥ                                     
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ                                  
ΑΠΟΠ
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ                    
ΑΠΟΠ
16.   ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ                               ΑΠΟΠ
  1. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΑΒΒΑ                                          
ΑΕΛ
  1. ΜΑΡΙΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΥ                                   
ΑΕΛ
  1. ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                            
ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  1. ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου  
      21.   ΕΛΕΝΑ   ΜΙΧΑΗΛ                                           Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου
  1. ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΟΥΡΚΑ                                            
AEK    

 

 

Πρόγραμμα και Κλήση Κ18 Ανδρών:

18.12, 20.12, 22.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα «Ευάγγελος Φλωράκης» και ώρα 15:30 – 17:30

19.12, 21.12 Λάρνακα Κλειστή αίθουσα ΚΙΤΙΟΝ, και ώρα 15:00 – 17:00

23.12 Λάρνακα Κλειστή αίθουσα ΚΙΤΙΟΝ, και ώρα 11:00 – 13:00

27.12 και 28.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 11:00 – 13:00

29.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 18:30 – 13:00

30.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 16:00 – 18:00

  1. Πόλυς Ηλιάδης                                
ΑΠΟΛΛΩΝ 
  1. Δημήτρης Παπαλουκάς                                               
ΟΛΥΜΠΟΣ 
  1. Αλέξης Ιωαννίδης                                           
ΑΧΙΛΛΕΑΣ  
  1. Κυριάκος Τέγγερης                                        
ΑΧΙΛΛΕΑΣ                  
  1. Γιάννης Γρηγορίου                                         
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
  1. Γιάννης Αχιλλέως                            
ΑΣΤΕΡΑΣ                     
  1. Ραφαήλ Παπαϊωάννου                                
ΑΣΤΕΡΑΣ                     
  1. Ροβέρτος Αλεξάνδρου                                 
ΖΗΝΩΝΑΣ                  
  1. Κωνσταντίνος Μιχαήλ                  
ΖΗΝΩΝΑΣ                  
  1. Μιχάλης Δημητρίου                                      
ΑΕΚ
  1. Παύλος Στυλιανού                                         
ΖΗΝΩΝΑΣ                  
  1. Ηρόδοτος Σασάκαρος                                  
ΑΠΟΠ           
  1. Γιάννης Γιάγκου                                              
ΕΘΑ
  1. Ιβάν Μπολσάκοβ                                           
MJ BASKET
  1. Ανδρέας  Χειμώνας                                       
ΟΛΥΜΠΟΣ
  1. Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης                 
ΖΗΝΩΝΑΣ
  1. Ανδρέας Λεωνίδου                        
ΑΠΟΛΛΩΝ
  1. Παναγιώτης Χατζηιωάννου       
ΖΗΝΩΝΑΣ
  1. Ανδρέας Παφίτης                           
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. Ιωάννης Ροδοσθένους                                 
ΕΘΑ
  1. Κωνσταντίνος Ορφανός                                              
ΕΘΑ
  1. Ραφαέλος Πέτσας                          
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

Πρόγραμμα και Κλήση Κ16 Ανδρών:

18.12, 19.12 και 21.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα «Ευάγγελος Φλωράκης» και ώρα 15:30 – 17:30

27.12 , 28.12, 29.12, 30.12 Λευκωσία Κλειστή αίθουσα «Ευάγγελος Φλωράκης» και ώρα 11:00 – 13:00

  1. ΤΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                             
ΑΠΟΛΛΩΝ
  1. ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΧΑΡΗΣ                        
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  1. ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΛΩΝΑΣ                           
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  1. ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ                          
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                               
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  1. ΤΣΙΕΛΕΠΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             
YOUTH STAR
  1. ΕΥΜΟΛΠΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ                
YOUTH STAR
  1. ΓΙΟΥΝΓΚ ΑΙΝΕΑΣ                              
ΟΛΥΜΠΟΣ
  1. ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ                           
ΟΛΥΜΠΟΣ
  1. ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                    
ΟΛΥΜΠΟΣ
  1. ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                    
ΑΠΟΕΛ
  1. ΓΚΑΡΣΙΑ ΤΖΟ ΤΖΟ                            
ΑΕΚ
  1. ΚΟΥΖΑΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              
ΑΕΚ
  1. ΜΟΥΣΑ  ΖΕΙΤ                                   
ΑΕΚ
  1. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ               
ΑΕΚ
  1. ΑΝΔΡΕΟΥ  ΡΑΦΑΗΛ                       
ΕΝΠ
  1. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ  ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ           
ΕΝΠ
  1. ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ  ΑΝΤΡΕΑΣ                
Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  1. ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ               
Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  1. ΘΩΜΑ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ                          
Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΟΥ
  1. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ               
ΕΛΛΑΔΑ

 

Μεταφορικά: 18 – 23/12

ΠΡΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑ:

Από Πάφο για Λευκωσία, Παφιακό στις 13:30

Από Λεμεσό, Χώρος Στάθμευσης Jumbo 14:15

Από Λάρνακα, Χώρος Στάθμευσης  ΓΣΖ @14:15

 

ΠΡΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑ: (K18 μόνο)

Από Πάφο για Λευκωσία, Παφιακό στις 13:15

Από Λεμεσό, Χώρος Στάθμευσης Jumbo 14:00

Από Λευκωσία, Ολυμπιακό Μέγαρο @14:15 *

Για 23.12: από Πάφο 09:00/ από Λεμεσό 09:45, από Λευκωσία 10:00