Πραγματοποιήθηκε σε σεμνή τελετή στην αίθουσα εκδηλώσεων του ολυμπιακού μεγάρου στην Λευκωσία η ετησία βράβευση άριστων αθλητών της Ομοσπονδίας του Τζούντο για το 2018.

Κατά την έναρξη της τελετής, τον λόγο πήρε ο  Πρόεδρος της ΠΟΤ, κ. Σώτος Τρικομίτη, και στην ομιλία του αναφέρθηκε στο σύνολο των δράσεων της Ομοσπονδίας για το 2018 , δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση, στην αύξηση του αριθμού των σωματείων που αποτελούν μέλη της, από έξι στον αριθμό που ήταν μέχρι πέρσι , να έχουν αυξηθεί σε δεκατέσσερα, και με επιπρόσθετα ακόμη οκτώ δόκιμα μέλη. Μια σημαντική ανάπτυξη του αθλήματος του τζούντο  που εκτοξεύει και σε αριθμό τους αθλητές, αφού μέχρι πέρσι ήταν μόνο εκατοπενήντα αθλητές, ενώ φέτος, έχουν φτάσει πάνω από χίλιους,  κάνοντας έτσι τις αγωνιστικές,  να είναι πιο πλούσιες σε αριθμό από συμμετοχές.

Πρόεδρος της ΠΟΤ, κ. Σώτος Τρικομίτη

Και συνεχίζοντας έκανε αναφορά για τις σημαντικές στρατηγικές που ακολουθήθηκαν και συγκεκριμένα στην ανάπτυξη που δόθηκε στην αγωνιστική δράσης των Τζουντόκας, οπού η Ομοσπονδία προσπάθησε να προώθηση την παρουσίας των εθνικών ομάδων σε όλα τα  Πανευρωπαϊκά πρωταθλήματα και Παγκόσμιους αγώνες αλλά και επίσης και με παρουσίες σε διεθνή Καμπς. Ένα δεδομένο που φέρνει πρόοδο και αγωνιστική εξέλιξη των Τζουτόκα, αφού τους δίνεται έτσι το πρόσφορο έδαφος για εξάσκηση και βελτίωση του επιπέδου τους . Ακόμη ένας στόχος που προσπάθησε η Ομοσπονδία να επιτυχή στο 2018 , ήταν η συνεχής παρουσία τον σωμάτων της διαιτησίας σε διεθνή σεμινάρια, ώστε να αποκτήσουν περισσότερη τεχνογνωσία επί των καινούριων κανονισμών αλλά και της πρακτικής των εφαρμογών τους. Ο εκσυγχρονισμός της ομοσπονδίας δεν σταματά,  συνέχισε  , αν και σε κάποιο βαθμό περπάτησε για κάποιες στιγμές σε κάποια αχαρτογράφητα μονοπάτια που αποτελούσαν όμως αναπόσπαστο μέρος της εξέλιξης της , και τα αγνά κίνητρα που διακατέχουν τους συντελεστές της, κράτησαν σταθερή την προρεία της,  την έκαναν να βγει ακόμη πιο δυνατή μέσα από τις εμπειρίες τις αυτές.

Στο σημείο αυτό ευχαρίστησε ιδιαίτερα το προσωπικό της ομοσπονδίας, που είναι ο Τεχνικός Σύμβουλος κ. Χριστός Χριστοδουλίδης αλλά και την κ. Έλενα Παπαπέτρου Γραμματέας για το εξαίσιο έργο που διατελούν, αλλά και το σθένος τους  να κρατήσουν την Ομοσπονδία αλώβητη  και συγκεντρωμένη στο όραμα του εκσυγχρονισμού της. Συνεχίζοντας ευχαρίστησε όλα τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου αλλά ιδιαίτερη έμφαση έδωσε στον κ. Νίκο Πασιαντο ως πρόεδρος της επιτροπής διαιτησίας για την προσφορά του και για το έργο του στη διαιτησία.

Ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας ΠΟΤ, κ. Σώτος Τρικομίτη τιμά τον κ. Φοίβο Ζαχαριάδη

Ξεχωριστή στιγμή ήταν αυτή που ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας ΠΟΤ, κ. Σώτος Τρικομίτη τίμησε τον κ. Φοίβο Ζαχαριάδη Σύμβουλο του πρόεδρου της δημοκρατίας για αθλητικά θέματα με ένα αναμνηστικό ιδιαίτερο δώρο για την προσφορά του.

Για περισσότερο φωτογραφικό υλικό θα βρείτε στο ηλεκτρονικό κατάστημα PHOTOSTORE

Ακολουθεί πίνακας με τα ονόματα των αθλητών:  

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΙΜΙΤΙΚΩΝ ΔΗΠΛΩΜΑΤΩΝ ΜΑΥΡΗΣ ΖΩΝΗΣ ΝΤΑΝ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΤΑΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
2 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
3 ΣΟΦΙΑ ΑΣΒΕΣΤΑ 1Ο ΝΤΑΝ PIERO JUDO ACADEMY
4 ΣΠΥΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ PIERO JUDO ACADEMY
5 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΗΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΡΝΑΚΑ
9 ΜΑΡΙΝΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΡΝΑΚΑ
10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΡΝΑΚΑ
11 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1Ο ΝΤΑΝ ENOSI JUDO LEMESOU
12 ΡΑΦΑΗΛ ΣΑΡΜΑΛΗΣ 1Ο ΝΤΑΝ ENOSI JUDO LEMESOU
13 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΕΣΤΗ 1Ο ΝΤΑΝ ENOSI JUDO LEMESOU
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1Ο ΝΤΑΝ ENOSI JUDO LEMESOU
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΡΤΖΙΣΒΙΛΙ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
16 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΙΚΚΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
17 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
18 ΧΛΟΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
20 ΜΑΚΗΣ ΑΡΤΣΟΥΛΑΤΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
21 ΝΙΚΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
22 ΕΛΕΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
23 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
24 ΝΤΕΝΗΣ ΚΟΛΟΖΑΛΗ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
25 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
26 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ 1Ο  ΝΤΑΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
27 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
28 ΗΛΙΑ ΚΛΑΤΙΣΕΒ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
29 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΡΡΗ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
30 ΚΩΣΤΑΣ ΠΙΠΟΝΑΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
31 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΙΤΟΥ  1Ο  ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΚΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
34 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΣΟΥΜΙ 1Ο ΝΤΑΝ ΚΙΤΙΟ
35 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
36 ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
37 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
38 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΘΥΒΟΥΛΟΥ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
39 ΣΕΡΓΙΔΟΥ ΔΩΡΑ 1Ο ΝΤΑΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
40 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥ 2Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES
41 ΠΑΛΟΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2Ο ΝΤΑΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
42 ΦΥΛΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ 2Ο ΝΤΑΝ PIERO JUDO ACADEMY
43 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 4Ο ΝΤΑΝ ENOSI JUDO LEMESOU
44 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 4Ο ΝΤΑΝ CHRISTODOULIDES

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:

Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΤΙΟΝ ΤΖΟΥΝΤΟ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 2018
2 CHRISTODOULIDES JUDO ACADEMY 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 2018
3 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 2018

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Ε.Σ.Υ.Α.Α.:

Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 CHRISTODOULIDES JUDO ACADEMY ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ε.Σ.Υ.Υ.Α. 2018

 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018:

Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
3 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΦΟΥ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
4 ΕΝΩΣΗ ΤΖΟΥΝΤΟ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
5 ΕΝΩΣΗ ΤΖΟΥΝΤΟ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
6 PIERO JUDO ACADEMY ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
7 ELITE SPORTING CLUB JUDO ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
8 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
9 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
10 ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
11 ΝΙΚΟΣΙΑ ΤΖΟΥΝΤΟ ΣΕΝΤΕΡ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
12 ΖΕΝ ΤΖΟΥΝΤΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
13 FAMAGOUSTA CLUB ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
14 KODOKAN JUDO CLUB ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
15 KAITTANI JUDO ACADEMY ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
16 FIGHTERS CYPRUS SPORTS CLUB JUDO ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
17 ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΑΦΟΥ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
19 AIDINIDES FIGHT CLUB ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
20 G. ODYSSEOS & SAMBO CENTER    ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
21 AKROTIRI JUDO CLUB ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
22 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΦΟΥ ΔΥΝΑΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018

 

Στα δεξιά ο κ. Νίκο Πασιαντός πρόεδρος της επιτροπής διαιτησίας

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ:

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΣΙΑΝΤΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΩΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018
5 ΧΕΛΕΝ ΝΤΕΙΒΙΤΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 2018

 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΦΟΙΒΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ:

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΦΟΙΒΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ

 

Στα δεξιά ο Γιώργος Μπαλαρζισβίλη

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ:

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΡΤΖΙΣΒΙΛΙ

(CHRISTODOULIDES)

 

5Η ΘΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΙ 13Η ΘΕΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟ

2Η ΘΕΣΗ (ΑΡΓΥΡΟ) EJU CADETS CUP FUENGIROLA – SPAIN

2Η ΘΕΣΗ (ΑΡΓΥΡΟ) EJU CADETS CUP BERLIN – GERMANY

2Η ΘΕΣΗ (ΑΡΓΥΡΟ) EJU CADETS CUP U18 – HUNGARY

3Η ΘΕΣΗ (ΧΑΛΚΙΝΟ) JUNIOR CUP CASABLANCA – MAROCO

3Η ΘΕΣΗ (ΧΑΛΚΙΝΟ) CADETS CUP ROMANIA – CLUJ NAPOCA

 5Η ΘΕΣΗ CADETS CUP PORTUGAL – COIMBRA

7Η ΘΕΣΗ EJU CADETS CUP ITALY

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΚΟΣ

(KITION)

 2Η ΘΕΣΗ (ΑΡΓΥΡΟ) JUNIOR CUP CASABLANCA – MAROCO

3Η ΘΕΣΗ (ΧΑΛΚΙΝΟ) CADETS CUP CASABLANCA – MAROCO

3Η ΘΕΣΗ (ΧΑΛΚΙΝΟ) CADETS CUP PORTUGAL – COIMBRA

9Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΒΟΣΝΙΑ – HERZEGONINA

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

ΡΟΥΝΤΟΛΦ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ

(ΠΑΦΟΣ)

·        7Η ΘΕΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  TARAGONA – SPAIN

9Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ u23 GYOR – HUNGARY

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΉ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΟ ΑΖΕΡΜΠΑΙΖΑΝ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑ

(ΚΕΡΥΝΕΙΑ)

5Η ΘΕΣΗ CADETS CUP PORTUGAL – COIMBRA

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

(ΚΕΡΥΝΕΙΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΕΣΟΓΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ  ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΓΟΝΑ – ΣΠΑΝΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΡΟΥΣΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

(ΚΕΡΥΝΕΙΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΕΣΟΓΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΡΑΓΟΝΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΣΟΦΙΑ  ΑΣΒΕΣΤΑ

(PIERO)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΡΗ

(ΚΙΤΙΟΝ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ  TARAGONA – SPAIN

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

(CHRISTODOULIDES)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

ΦΕΙΔΙΑΣ ΚΟΝΝΑΡΗ

(ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΣΤΟ ΑΖΕΡΜΠΑΙΖΑΝ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

(ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ)

ΝΙΚΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ

(ΚΙΤΙΟΝ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΕΣΟΓΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΡΑΓΟΝΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗ

(ΚΕΡΥΝΕΙΑ)

ΝΙΚΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

(ΛΑΡΝΑΚΑ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ

(ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ)

ΝΙΚΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΛΑΡΝΑΚΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΥΡΗ

(ΚΙΤΙΟΝ)

 

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΟΥΜΟΥΝΗΣ

(ΛΑΡΝΑΚΑ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΚΙΤΙΟΝ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΛΙΑΣ ΚΛΑΤΕΙΣΕΦ

(ΚΙΤΙΟΝ)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

ΤΑΤΟ ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΟΒ

(ΑΕΤΟΣ)

ΝΙΚΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ΕΣ , 2ΕΣ , 3ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21 1ΕΣ, 2ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΈΙΤΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ (ΛΑΡΝΑΚΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21
4 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

5 ΧΑΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΟΥ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

6 ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ (ΟΝΗΣΙΛΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΟΥΝΑΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

8 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΕΣΤΗ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

9 ΝΙΚΗ ΠΟΥΡΟΥ (ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΝΙΚΟΛΑ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ (CHRISTODOULIDE) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΦΥΛΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ (PIERO) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 BILAL GEMALEDIN (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΜΑΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΟΤΟΥ (NICOSIA) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15 ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16 ΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21
17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21
18 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 21
19 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑ (ΚΙΤΙΟΝ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΙΟΑΝΝΗΣ ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΛΕΜΕΣΟΣ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
24 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΘΥΒΟΥΛΟΥ (ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
25 ΡΑΦΑΕΛΛΟΣ ΣΑΡΜΑΛΗΣ (ΛΕΜΕΣΟΣ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
26 ΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (PIERO) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΛΑΡΝΑΚΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΖΕΝ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
29 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΟΒΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003, 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΑΡΙΝΑ ΚΩΣΤΙΝΑ (ΑΕΤΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003
2 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΚΟΥΡΡΗ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003
3 ΠΑΡΗΣ ΣΟΛΩΝΟΣ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006, 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ  (ΠΑΦΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΕΝΙΔΗΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΟΑΝΝΟΥ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΠΑΝΗΣ (KODOKAN) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15 ΧΡΟΝΩΝ 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

2 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΚΑΙΛΗ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
3 ΣΤΕΛΛΑ ΤΣΙΚΟΥ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
4 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΠΑΠΑΝΤΕΛΗ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
5 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΟΥ  (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

6 ΕΛΕΝΑ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ (AMMOCHOSTOS) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
7 ΙΟΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

8 ΝΤΑΝΙΕΛ ΟΡΦΑΝΟΥ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
9 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ (ΑΙΤΙΝΙΔΗΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
11 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (ΑΕΤΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ (ΚΕΡΥΝΕΙΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΟΥΡΤΖΙΑΔΗΣ (ΑΙΤΙΝΙΔΗΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
14 ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΣΟΒ (ΠΑΦΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
15 ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΕΡΛΙΔΗΣ (ΠΑΦΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΧΡΟΝΩΝ 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΙΟΣΗΦΑΚΗ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
2 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΚΟΥΡΡΗ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΒΑ (SONKEI) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
4 ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΤΣΙΝΗ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

5 ΜΑΡΙΝΝΑ ΚΛΑΠΠΗ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
6 ΜΑΡΙΝΝΑ ΑΖΙΝΟΥ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
8 ΣΤΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
10 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
11 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΒ (ΠΑΦΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
13 ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ (KODOKAN) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12
16 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΙΜΟΝΟΦ (ΠΑΦΟΣ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΧΡΟΝΩΝ 1ΕΣ ΘΕΣΕΙΣ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ 2018
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΤΤΑΝΤΙ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
2 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
3 ΝΑΣΟΣ ΤΡΟΥΛΙΔΗΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
4 ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
5 ΜΑΘΙΟΥ ΜΑΡΚΙΔΗΣ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΤΑΝΤΙ (ΚΙΤΙΟΝ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
7 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΡΑΖΑΝΑΣΒΙΛΙ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
8 ΑΘΩΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
9 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ (PIERO) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
10 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
11 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (KITION) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
12 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΑΡΝΑΚΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
13 ΜΑΡΙΑΜ ΚΟΤΖΙΑ (ΛΑΡΝΑΚΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
14 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΚΑ (ΚΑΙΤΤΑΝΗ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΕΡΝΟΜΠΑΙ (CHRISTODOULIDES) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10