24068200 1594588210607125 1156300515089946216 n
24068200 1594588210607125 1156300515089946216 n

Ολοκληρώθηκε με πλήρη επιτυχία το Σάββατο 25 Νοέμβριου το Παγκυπριο Πρωτάθλημα Smash Tennis Academy Grade 3 , 2017 στις εγκαταστάσεις του Smash Tennis Academy.

 

Μετά το τέλος των αγώνων έγιναν η απονομές στους πρώτους αθλητές.

Δείτε ποιο κάτω τους νικητές.

 

BOYS SINGLES UNDER 12:

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ:Georgios Protopapas.

ΠΡΩΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Nikita Sclearenco.

BOYS DOUBLES UNDER 12:

 ΔΕΥΤΕΡΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ:Hrystian Bonzhilov & Ara Mahdesian.

ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ: Alexander Narustky & Nikitas SCLEARENCO 

GIRLS SINGLES UNDER 12: ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ:Anna Demirtzi.

                                                      ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Marina Babaliouta

GIRLS DOUBLES UNDER 12: ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ:Marina Babaliouta & Ellie Laspou 

                                                        ΠΡΩΤOI ΝΙΚΗΤΕΣ: Anna Demertzi & Evelina Anastasi

BOYS SINGLES UNDER 14:  ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Andras georgios philippou.

                                                    ΠΡΩΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Christo Rafael Timini

BOYS DOUBLES UNDER 14: ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ:Andreas Georgios Philippou & Georgios Protopapas.

                                                       ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ:Petros Pieros & Christos Timinis 

GIRLS SINGLES UNDER 14: ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ:Theklia Christodoulou.

                                                    ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Marina Babaliouta.

GIRLS DOUBLES UNDER 14: ΔΕΥΤΕΡΕΣ  ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ:Patricia Angelova & Margarita Ellina.

ΠΡΩΤΕΣ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ: Marina Babaliouta & Theklia Christodoulou.

BOYS SINGLES UNDER 16: ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Darious Eftekhar.

                                                    ΠΡΩΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Panteleimon Kamilaris.

 GIRLS SINGLES UNDER 16: ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ:Victoria Savvidou

                                                    ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Athena Komodromou.

GIRLS DOUBLES UNDER 16:

 ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ: Theklia Christodoulou & Victoria Savvidou

 ΠΡΩΤΕΣ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ:Anastasia Georgiades & Athina Komodromou  

 BOYS SINGLES UNDER 18:

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Panteleimon Kamilaris

 ΠΡΩΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ: Nikolas Kwnn/tinou.