Ένα νέο Παγκύπριο ρεκόρ Εφήβων και μια νέα επίδοση αγώνων σημειώθηκαν στους 62ους  Παγκύπριους  Αγώνες Εφήβων και στους 49ους Παγκύπριους Αγώνες Νεανίδων που διεξήχθησαν το Σάββατο 28 και την Κυριακή 29 Απριλίου στη Λεμεσό.

Για περισσότερο φωτογραφικό υλικό βρείτε στο Facebook Action in Sports και στο PHOTOSTORE

Τόσο το Παγκύπριο ρεκόρ όσο και η επίδοση αγώνων επετεύχθησαν από το Γιώργο Κονιαράκη του ΓΣΟ στη δισκοβολία με βολή στα 63.08μ.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Κονιαράκης με την επίδοσή του είναι ο 4ος κορυφαίος σε Παγκόσμιο επίπεδο αθλητής στην κατηγορία του για το 2018.

Στα Παγκύπρια πρωταθλήματα Εφήβων-Νεανίδων προηγείται ο Γ.Σ. Ολύμπια Λεμεσού. Η τελική βαθμολογία της διοργάνωσης θα ολοκληρωθεί με τη διεξαγωγή των Συνθέτων Αγωνισμάτων που είναι προγραμματισμένα για τις 19-20 Μαΐου 2018 στη Λευκωσία.

Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων είναι:

62ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ    
ΛΕΜΕΣΟΣ, 28 & 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018/ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ    
 49ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΗΜΕΡΑΣ/28.04.2018    
                 
  ΣΦΥΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 743 U18 GSK Σοφία Χατζησάββα 52.35    
2 619 U20 GSZ Ηλιάνα Ευαγγέλου 49.14    
3 721 U18 GSK Βλαδηβάλια Κωνσταντίνου 48.81    
4 98 U20 GSP Γεωργία Ψηλογένη 46.78    
5 7 U18 GSP Αντρεα Αντρέου 41.89    
6 289 U18 GSO Ιρις Πούπου 41.19    
7 307 U16 GSO Χριστίνα Χαραλάμπους 40.81    
8 254 U18 GSO Γαβριηλία Κολοκασίδου 40.80    
9 262 U18 GSO Σοφία Μαζαράκη 37.44    
10 37 U14 GSP Αιμιλία Κολοκοτρώνη 35.38    
11 204 U20 GSO Νικόλ Αδάμου 33.99    
12 276 U16 GSO Δέσποινα-Βικτώρια Παναγή 33.78    
13 267 U16 GSO Σοφία Μενελάου 33.68    
                 
  110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        
                 
1 300 U20 GSO Κωνσταντίνος Τζιακούρης 14.38    
2 630 U18 GSZ Οδυσσέας Κοντονικόλας 15.51    
3 617 U20 GSZ Μάμας Δημοσθένης 15.83    
4 709 U18 GSK Ανδρέας Ευριπίδου 16.01    
5 455 U18 GSE Χαράλαμπος Παύλου 16.43    
6 454 U16 GSE Αλέξανδρος Παύλου 17.36    
7 810 U18 GSPR Βαγγέλης Θεοφάνους 18.60    
  460 U20 GSE Στυλιανός Σιάντωνας DNF    
                 
  ΜΗΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 436 U20 GSE Γεώργιος Κυριάκου 7.14    
2 55 U20 GSP Γιώργος Μιχαήλ 6.78    
3 642 U18 GSZ Παναγιώτης Μυλωνά 6.65    
4     GSO Κυριάκος Ευσταθίου 6.62    
5 735 U18 GSK Λουκάς Σιμιλλίδης 6.47    
6 819 U16 GSPR Γρηγόρης Νικολάου 6.34    
7 25 U18 GSP Χρίστος Ζαφείρης 6.07    
8 645 U18 GSZ Βασίλης Ντίρης 6.02    
9 404 U18 GSE Στέφανος Αβραάμ 5.73    
10 43 U18 GSP Εύρος Κωνσταντίνου 5.56    
11 462 U16 GSE Σταύρος Σταύρου 5.18    
                 
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
                 
1 296 U20 GSO Παναγιώτα Σταύρου 3.50    
2 212 U16 GSO Άντρεα Βάσου 3.50    
3 201 U20 GSO Madeleine Mudd 3.30    
4 271 U18 GSO Σκεύη Νικολάου 3.30    
5 291 U18 GSO Εύχαρις Σάββα 3.20    
6 85 U18 GSP Έρικα Σοφοκλέους 3.10    
7 292 U16 GSO Στεφανία Σέρπαν 2.80    
8 284 U16 GSO Ελένη Πιρικκή 2.60    
  6 U18 GSP Μαρία Ανδρέου      
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  ΔΙΣΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ(1750γρ.)        
                 
1 256 U20 GSO Γιώργος Κονιαράκης 63.08 Ν.Π.Ρ.Εφήβων &  
              Ν.Ε.Α.  
2 305 U20 GSO Ζαχαρίας Χαραλάμπους 47.00    
3 425 U18 GSE Ραφαήλ Ζαχαρία 41.39    
4 641 U20 GSZ Χρήστος Μπογδάνης 40.23    
5 602 U18 GSZ Κωνσταντίνος Αλεξιάδης 38.30    
6 736 U20 GSK Παναγιώτης Σοφοκλέους 35.43    
7 629   GSZ Λουκάς Κοντονικόλας 35.26    
8 440 U16 GSE Μάριος Μακρής 33.83    
  30 U16 GSP Αντρέας Ιωάννου DNS    
  239 U18 GSO Χριστόδουλος Ιγνατίου DNS    
  405 U16 GSE Κωνσταντίνος Αγαθαγγέλου      
  467 U18 GSE Φίλιππος Χριστοδουλίδης      
  601 U18 GSZ Αλέξης Αλεξάνδρου DNS    
                 
  ΥΨΟΣ ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 715 U18 GSK Παναγιώτης Ιωαννίδης 1.98    
2 275 U18 GSO Κυριάκος Παμπακά 1.98    
3 261 U20 GSO Σωκράτης Λάμπρου 1.90    
4 13 U18 GSP Αντρέας Γεωργίου 1.75    
5 404 U18 GSE Στέφανος Αβραάμ 1.60    
                 
  ΣΦΑΙΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
                 
1 41 U20 GSP Στυλιάνα Κυριακίδου 13.35    
2 444 U18 GSE Άννα Μαρία Πάτσαλου 12.42    
3 743 U18 GSK Σοφία Χατζησάββα 11.80    
4 279 U20 GSO Χριστίνα Παπαδοπούλου 10.33    
5 432 U16 GSE Δέποινα Καράπασιη 10.25    
6 23 U16 GSP Αφροδίτη Ζάκου 9.66    
7 49 U16 GSP Μαρία Ειρήνη Λιόδη 9.07    
  248 U16 GSO Μοημίρα Καμίσνκα DNS    
                 
  100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        
1 611 U20 GSZ Δάφνη Γεωργίου 14.14    
2 453 U18 GSE Χριστίνα Παπανίκα 15.81    
3 723 U16 GSK Μαρία Λίτς 15.85    
4 84 U18 GSP Ελενα Σιηπηλλή 15.92    
5 235 U18 GSO Χαριθέα Ηρακλέους 16.50    
6 815 U18 GSPR Στέφανη Καρεκλά 17.08    
7 608 U18 GSZ Νικολέττα Βασιλείου 17.17    
8 299 U18 GSO Δάφνη Τζιακούρη 17.29    
9 610 U16 GSZ Αλεξία Γεωργίου 17.57    
10 286 U18 GSO Άντρια Πολυχρώνη 17.86    
11 77 U18 GSP Σοφία Ρετσίδου 17.93    
12 439 U16 GSE Γεωργία Μάτολη 17.96    
13 308 U16 GSO Χριστιάνα Χαραλαμπίδου 18.86    
14 421 U16 GSE Μαρία Δημητρίου 19.92    
15 643 U18 GSZ Φραντζέσκα Νικολάου 20.02    
  94 U20 GSP Εβελίνα Χρίστου DNS    
  274 U18 GSO Μαρία Νταμότσεβα DNS    
  624 U20 GSZ Ευριδίκη Ιωαννίδου DNS    
  730 U20 GSK Χριστιάνα Παναγίδη DNS    
                 
                 
                 
                 
                 
  3000Μ ΣΤΗΠΛ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 733 U16 GSK Δήμητρα Σεργίδη 12.02.16    
2 447 U20 GSE Ιωάννα Πέτρου 12.06.49    
3 301 U20 GSO Ζοζάν Τιμουρτουρκαν 12.51.52    
4 446 U18 GSE Βασίλεια Πέτρου 13.09.78    
5 409 U18 GSE Σβετλάνα Αντρόποβα 14.38.66    
  19 U18 GSP Χριστίνα Δημητρίου DNF    
  311 U16 GSO Ειρήνη Χρίστου DNF    
  441 U18 GSE Μαρία Μερσίνογλου DNS    
  18 U20 GSP Μαρία Δημητρίου DNF    
                 
  3000Μ ΣΤΗΠΛ ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 48 U20 GSP Εμμανουήλ Λιμαντζάκης 10.45.30    
2 423 U20 GSE Ηλία Ειρηναίος 10.46.38    
3 95 U20 GSP Αντρέας Χριστοφή 10.50.97    
4 11 U20 GSP Γρηγόρης Αριστοδήμου 11.04.04    
5 21 U18 GSP Αντρέας Ευαγγέλου 11.37.60    
  36 U18 GSP Μάρκος Κιττήρας DNS    
  75 U20 GSP Αλέξανδρος Ραμανίδης DNS    
  207 U20 GSO Ανδρέας Αναστασίου DNS    
  614 U20 GSZ Παναγιώτης Γεωργίου DNS    
  739 U20 GSK Γιάννης Χαρίσσης DNS    
                 
  400Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
                 
1 830 U18 GSPR Ελεάνα Χριστοφή 58.14    
2 219 U16 GSO Χρύσω Γεωργίου 59.15    
3 707 U18 GSK Αλεξάνδρα Ευαγγέλου 59.35    
4 832 U18 GSPR Δημητριάνα Χαραλάμπους 59.47    
5 45 U18 GSP Στέλλα Κωνσταντίνου 1.00.72    
6 63 U18 GSP Άννα Μυλορδή 1.02.81    
7 652 U18 GSZ Χαριτίνη Παύλου 1.02.81    
8 833 U18 GSPR Κάλια Χαραλάμπους 1.03.43    
9 78 U18 GSP Μαργαρίτα Σάββα 1.04.58    
10 429 U20 GSE Έλενη Ιωάννου 1.04.82    
11 3 U16 GSP Μαριέλα Αθανασίου 1.05.04    
12 236 U16 GSO Κωνσταντίνα Θεοδοσίου 1.05.25    
13 456 U18 GSE Μπιάνκα Νικολέτα Πρέτα 1.05.34    
14 649 U16 GSZ Γεωργία Παπαγεωργίου 1.07.14    
15 424 U18 GSE Μαρία Ζάρτηλα 1.07.67    
16 808 U18 GSPR Ιωάννα Δημητρίου 1.07.96    
17 637 U16 GSZ Μυροφόρα Μαρκίδου 1.08.53    
  35 U20 GSP Ελεάνα Καλογήρου DNS    
  88 U20 GSP Ιρις Σωτηρίου DNS    
  209 U18 GSO Νικόλ Ασεβέδο DNS    
  228 U18 GSO Νικολέττα Ευλαβή DNS    
  259 U20 GSO Γεωργία Κωνσταντίνου DNS    
  282 U18 GSO Αλεξάνδρα Πηδιά DNS    
  607 U16 GSZ Άνδρεα Βασιλείου DNS    
                 
  400Μ ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 86 U20 GSP Σταύρος Σπύρου 49.36    
2 287 U20 GSO Αντρέι Πουκάς 49.60    
3 422 U18 GSE Ανδρέας Δημητριάδης 51.12    
4 273 U18 GSO Αιμίλιος Νταμπούζοβ 51.76    
5 92 U18 GSP Χάρης Χατζηαντώνης 52.14    
6 97 U18 GSP Γιώργος Χωραττάς 52.32    
                 
                 
                 
  400Μ. ΕΦΗΒΩΝ (συνέχεια)        
7 633 U18 GSZ Γιώργος Λοίζου 52.64    
8 826 U16 GSPR Βασίλης Συλβέστρος 53.08    
9 737 U18 GSK Φάλκον Τακούτζου 53.60    
10 80 U18 GSP Κωνσταντίνος Σάντης 54.11    
11 240 U18 GSO Ανδρέας Ιωάννου 54.23    
12 412 U18 GSE Κωνσταντίνος Αχιλλίδης 54.31    
13 648 U18 GSZ Χαράλαμπος Παντελή 54.67    
14 720 U20 GSK Ιμάτ Κουτί 54.85    
15 466 U18 GSE Δημήτρης Χατζησέργης 54.97    
15 663 U18 GSZ Μιχάλης Χατζηπετρή 55.57    
16 651 U16 GSZ Κωνσταντίνος Παραδεισιώτης 57.63    
17 655 U18 GSZ Αλέξανδρος Σιαντάνης 58.18    
18 226 U18 GSO Παναγιώτης Διαμαντάκης 59.15    
19 87 U18 GSP Γιώργος Στεφανή 59.30    
  65 U18 GSP Νεκτάριος Νικολάου DNS    
  66 U20 GSP Ανδρέας Λεωνίδας Ξενοφώντος DNF    
  251 U16 GSO Ηλίας Καττάμης DNS    
  290 U16 GSO Δημήτρης Προδρόμου DNS    
  612 U18 GSZ Κυριάκος Γεωργίου DNS    
  650 U18 GSZ Γιώργος Παπαποστόλου DNS    
  708 U20 GSK Μάριος Ευαγγέλου DNF    
  804 U16 GSPR Αλέξανδρος Βασιλείου DNS    
  822 U18 GSPR Ανδρέας Παναγή DNS    
                 
  100Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 9 U20 GSP Μαρία Αντωνίου 12.05    
2 255 U20 GSO Σάντα Κολομείτεβα 12.17    
3 442 U18 GSE Ξένια Μιχαήλ 12.51    
4 611 U20 GSZ Δάφνη Γεωργίου 12.59    
5 402 U16 GSE Τζένιφερ Άγκοιλ 12.67    
6 73 U16 GSP Αναστασία Πολυκάρπου 12.79    
7 604 U20 GSZ Αναστασία Ανδρέου 12.83    
8 223 U16 GSO Κατερίνα Δημητρίου 12.98    
9 2 U20 GSP Γεωργία Αδαμίδου 13.00    
10 428   GSE Ειρήνη Ισαάκ 13.04    
11 608 U18 GSZ Νικολέττα Βασιλείου 13.21    
12 299 U18 GSO Δάφνη Τζιακούρη 13.25    
13 634 U18 GSZ Μαρία Λουκά 13.29    
14 823 U16 GSPR Ελευθερία Παναγιώτου 13.49    
15 408 U14 GSE Σταυριάνα Αδάμου 13.50    
16 450 U16 GSE Ελένη Παναγιώτου 13.51    
17 401 U18 GSE Νεομάν Αντουανέτ Άγκοιλ 13.63    
18 632 U18 GSZ Άντρια Κυναιγείρου 13.64    
19 213 U16 GSO Ιωάννα Βασιλείου 13.65    
20 62 U18 GSP Χριστίνα Μπάτλερ 13.71    
21 814 U16 GSPR Ελίνα Κανάρη 14.02    
22 640 U16 GSZ Άντρεα Μούντουκου 14.45    
23 82 U18 GSP Μαρία Σαββίδου 14.68    
24 406 U18 GSE Αναστασία Αγγελή 14.75    
25 809 U18 GSPR Μαρία Εικοσάρη 14.79    
  15 U18 GSP Νεφέλη Γιαξή DNS    
  16 U16 GSP Ευριδίκη Γρηγοριάδου DNS    
  69 U16 GSP Κορίνα Παπαλοίζου DNS    
  269 U14 GSO Ηλιάνα Νεάρχου DNS    
  414 U18 GSE Παντελίνα Βασιλείου DNS    
  451 U16 GSE Αναστασία Παντελή DNS    
  703 U20 GSK Δήμητρα Αβρααμοπούλου DNS    
  705 U16 GSK Χαβάνα Αχιλλέως DNS    
  806 U18 GSPR Σάββια Γιαννάκη DNS    
                 
                 
  ΜΗΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 448 U18 GSE Χρυστονύμφη Παίδιου 5.52    
2 253 U20 GSO Σταυριάνα Κολιά 5.33    
3 40 U18 GSP Ιωάννα Κυπριανού 5.20    
4 81 U18 GSP Κωνσταντίνα Σαββίδου 5.10    
5 413 U16 GSE Αντριάνα Βίκτωρος 5.09    
6 230 U18 GSO Ροδιάνα Ζήνωνος 5.07    
7 464 U20 GSE Δέσποινα Χαραλάμπους 5.04    
8 725 U16 GSK Μαρία Λαυρεντίεβα 4.99    
                 
  ΔΙΣΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
                 
  279 U20 GSO Χριστίνα Παπαδοπούλου 42.36    
  41 U20 GSP Στυλιάνα Κυριακίδου 40.11    
  243 U18 GSO Παναγιώτα Ιωάννου 37.41    
  430 U20 GSE Παναγιώτα Κάουλλα 33.20    
  415 U20 GSE Σταυρούλλα Βασιλείου 32.60    
  309 U18 GSO Μάριαμ Χιουπασβίλι 32.07    
  459 U16 GSE Άνθια Σεσίλια 28.90    
  248 U16 GSO Μοημίρα Καμίσνκα 28.19    
  457 U18 GSE Βιολέττα Σίρμοβα 27.56    
  443 U18 GSE Ρεβέκκα Ντεβανή DNS    
                 
  100Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
                 
  817 U18 GSPR Γεώργιος Μούσκος 11.29    
  647 U20 GSZ Σπύρος Παντελή 11.31    
  300 U20 GSO Κωνσταντίνος Τζιακούρης 11.32    
  229 U20 GSO Κυριάκος Ευσταθίου 11.42    
  711 U20 GSK Ανδρέας Ευσταθίου 11.48    
  644 U20 GSZ Αντρείν Νικουλίν 11.51    
  714 U16 GSK Δημήτρης Ιωάννου 11.53    
  31 U20 GSP Μιχάλης Ιωάννου 11.55    
  433 U20 GSE Δημήτρης Κοσσέ 11.55    
  434 U20 GSE Στυλιανός Κυνέγειρου 11.56    
                 
                 
  100Μ. ΕΦΗΒΩΝ(συνέχεια)        
  27 U20 GSP Αντρέας Ηροδότου 11.59    
  217 U18 GSO Αιμίλιος Γαβριήλ 11.72    
  438 U18 GSE Μάρκος Λαδά 11.78    
  807 U20 GSPR Σωτήρης Γρηγορίου 11.80    
  233 U18 GSO Ανδρέας Ζησιμίδης 11.81    
  44 U18 GSP Ιωάννης Κωνσταντίνου 11.83    
  741 U20 GSK Σάββας Χαριλάου 11.86    
  410 U18 GSE Ανδρέας Αντωνιάδης 11.95    
  28 U18 GSP Νικόλας Ιορδάνους 12.17    
  427 U18 GSE Ανδρέας Θεοχάρους 12.17    
  264 U18 GSO Χρίστος Μαρίνου 12.18    
  622 U18 GSZ Σάββα Ιβάν 12.57    
  22 U16 GSP Γιώργος Ευαγγέλου 12.60    
  225 U18 GSO Ανδρέας Διαμαντάκης 12.80    
  5 U20 GSP Νικόλας Αλεξάνδρου 12.87    
                 
  1500Μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 263 U16 GSO Άννα Μακκουτίδη 5.17.36    
2 52 U20 GSP Φοίβη Μαλά 5.17.39    
3 416 U20 GSE Μαρία Βλάχοβα 5.17.61    
4 4 U18 GSP Μικαέλα Αινεντζιάν 5.18.87    
5 50 U18 GSP Άντρεα Λοϊζίδου 5.20.07    
6 726 U16 GSK Ναυσικά Λεωνίδου 5.20.96    
7 636 U18 GSZ Ελένη Μαρκίδου 5.23.13    
8 12 U18 GSP Εύη Βασιλείου 5.39.98    
9 426 U16 GSE Παυλίνα Ηλία 5.40.05    
  71 U20 GSP Χριστίνα Πετρή DNF    
  627 U18 GSZ Γεωργία Κκάιλα DNS    
                 
  1500Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 59 U20 GSP Παναγιώτης Μιχαηλίδης 4.05.88    
2 280 U20 GSO Στέλιος Παπαιωάννου 4.06.42    
3 38 U18 GSP Πέτρος Κουσής 4.07.98    
4 72 U20 GSP Φάνης Πιττάλης 4.13.61    
5 802 U16 GSPR Δημοσθένης Αδάμου 4.17.33    
6 654 U20 GSZ Σταύρος Σάββα 4.18.11    
7 260 U16 GSO Γιώργος Κωνσταντίνου 4.18.25    
8 90 U18 GSP Αντρέας Χαραλάμπους 4.25.29    
9 435 U20 GSE Κύπρος Κυπριανού 4.28.23    
10 613 U18 GSZ Πάνος Γεωργίου 4.28.35    
11 660 U16 GSZ Χάρης Χαραλάμπους 4.29.43    
12 712 U16 GSK Γιώργος Ζύμπηλος 4.40.27    
13 61 U20 GSP Γιαχία Μουχάμετ 4.41.48    
  295 U18 GSO Λουκάς Σταύρου DNS    
  713 U20 GSK Σταύρος Θεοδώρου DNS    
  734 U18 GSK Μάριος Σεργίου DNS    
  816 U18 GSPR Θωμάς Μιχαλεκίδης DNS    
  818 U18 GSPR Ανδρέας Νικολάου DNS    
  820 U18 GSPR Σοφοκλής Νικολάου DNS    
                 
  4 Χ 100M NEAΝΙΔΩΝ        
                 
1 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ   49.67    
2 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ.   49.74    
3 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ   51.50    
4 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ   52.18    
5 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ   52.51    
6 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ   DNF    
                 
  4 Χ 100Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ   43.75    
2 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ   44.31    
3 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ   44.41    
4 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ   44.69    
5 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ   45.20    
6 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ   45.44    
                 
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΗΜΕΡΑΣ        
  (Α) ΝΕΑΝΙΔΩΝ)        
1 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ     69Β    
2 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ     55Β    
3 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ   48Β    
4 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ     37Β    
5 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ     26Β    
6 Γ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ   14Β    
                 
  (Β) ΕΦΗΒΩΝ          
1 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ   57Β    
2 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ     51Β    
3 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ     35Β    
4 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ     28Β    
5 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ     22Β    
6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ   15Β    
                 
62ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ    
49ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
ΛΕΜΕΣΟΣ, 28 & 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018/ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ    
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΗΜΕΡΑΣ/29.04.18    
                 
  ΣΦΥΡΑ ΕΦΗΒΩΝ        
1 718 U18 GSK Νικόλας Κεσίδης 66.07    
2 717 U20 GSK Κυριάκος Κεσίδης 59.69    
3 257 U18 GSO Παναγιώτης Κονταξής 57.10    
4 239 U18 GSO Χριστόδουλος Ιγνατίου 47.56    
5 244 U20 GSO Χριστοφής Ιωάννου 42.12    
6 249 U16 GSO Ρεμήλια Καριμιτζιάν 39.21    
7 237 U16 GSO Μάριος Θεοδοσίου 36.00    
  314 U20 GSO Ιωάννης Χριστοδούλου DNS    
                 
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΕΦΗΒΩΝ        
1 819 U16 GSPR Γρηγόρης Νικολάου 14.72    
2 24 U20 GSP Γιώργος Ζαφείρης 14.21    
3 436 U20 GSE Γεώργιος Κυριάκου 14.02    
4 642 U18 GSZ Παναγιώτης Μυλωνά 13.60    
5 735 U18 GSK Λουκάς Σιμιλλίδης 13.46    
6 25 U18 GSP Χρίστος Ζαφείρης 13.42    
7 224 U18 GSO Λουκάς Δημοσθένους 13.21    
8 55 U20 GSP Γιώργος Μιχαήλ 13.20    
9 738 U18 GSK Δημήτρης Τσαμουρλίδης 12.68    
10 710 U16 GSK Μυριάνθης Ευριπίδου 12.17    
11 47 U18 GSP Νεόφυτος Λαμπρίδης 11.95    
12 729 U16 GSK Γιώργος Πάτσαλος 11.93    
13 93 U18 GSP Βασίλης Χρίστου 11.87    
  462 U16 GSE Σταύρος Σταύρου DNS    
  803 U18 GSPR Κωνσταντίνος Αριστοτέλους DNS    
  812 U16 GSPR Κυριάκος Ιωάννου DNS    
                 
  ΥΨΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 464 U20 GSE Δέσποινα Χαραλάμπους 1.70    
2 10 U18 GSP Αντρεα Αργυρού 1.60    
3 722 U20 GSK Σεργιελένα Κωνσταντίνου 1.60    
4 245 U16 GSO Στυλιάνα Ιωαννίδου 1.55    
4 420 U18 GSE Ελένη Γούμενου 1.55    
6 57 U18 GSP Στυλιανή Μιχαήλ 1.50    
7 26 U18 GSP Μαριλένα Ζαχαρίου 1.50    
8 215 U18 GSO Άννα Βιολάρη 1.50    
9 60 U18 GSP Σοφία Μιχαηλίδου 1.50    
9 206 U16 GSO Στέλλα Αναστάση 1.50    
9 313 U16 GSO Άννα Χριστοδούλου 1.50    
12 89 U16 GSP Κατερίνα Τορναρίτη 1.45    
12 449 U16 GSE Κλάρα Δέσποινα Παλληκαρίδη 1.45    
14 270 U16 GSO Δωροθέα Νικολάου 1.45    
                 
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ        
1 208 U20 GSO Γεώργιος Αντωνίου 53.73    
2 285 U18 GSO Ανδρέας-Μάριος Πισιαλής 53.07    
3 293 U18 GSO Στέλιος Σοφοκλέους 51.81    
4 605 U18 GSZ Σπύρος Αντωνίου 49.59    
5 216 U18 GSO Γιώργος Βρουλλίδης 48.70    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (συνέχεια)      
6 79 U20 GSP Νικόλας Σάββα 48.65    
7 431 U16 GSE Αντρέας Κάρυος 45.59    
8 628 U16 GSZ Λευτέρης Κοντονικόλας 39.22    
9 66 U20 GSP Ανδρέας Λεωνίδας Ξενοφώντος 35.60    
  234 U20 GSO Σάββας Ηρακλέους      
  618 U20 GSZ Δαμιανός Ερωτοκρίτου      
  731 U20 GSK Σπύρος Σάββα      
                 
  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΕΦΗΒΩΝ        
1 298 U20 GSO Χρήστος Ταμάνης 4.80    
2 241 U20 GSO Δανιήλ Ιωάννου 4.50    
3 294 U20 GSO Μενέλαος Στίγγας 4.50    
4 221 U18 GSO Πρόδρομος Γιακουμή 4.30    
5 33 U18 GSP Ανδρέας Καζαμίας 4.00    
6 222 U16 GSO Νικόλας Γιασεμή 3.80    
7 452 U18 GSE Νικόλας Παπακώστα 3.60    
8 411 U18 GSE Αλή Απτουλουαχάπ 3.40    
9 455 U18 GSE Χαράλαμπος Παύλου 3.40    
10 53 U16 GSP Μάρκος Μαρκίδης 3.20    
                 
  400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 830 U18 GSPR Ελεάνα Χριστοφή 1.05.41    
2 439 U16 GSE Γεωργία Μάτολη 1.07.33    
3 235 U18 GSO Χαριθέα Ηρακλέους 1.09.56    
4 76 U18 GSP Μιχαηλίνα Ρετίσκιν 1.09.90    
5 67 U18 GSP Αντρεάνα Ξενοφώντος 1.09.95    
6 56 U16 GSP Νεφέλη Μιχαήλ 1.13.30    
7 228 U18 GSO Νικολέττα Ευλαβή 1.14.43    
8 315 U18 GSO Ειρήνη Χριστοφή 1.25.1    
  286 U18 GSO Άντρια Πολυχρώνη DNF    
  610 U16 GSZ Αλεξία Γεωργίου DNF    
  624 U20 GSZ Ευριδίκη Ιωαννίδου DNS    
  724 U20 GSK Λευκή Λαζάρου DNS    
  732 U16 GSK Ειρήνη Σαββίδου DNF    
                 
  400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ        
1 708 U20 GSK Μάριος Ευαγγέλου 57.09    
2 822 U18 GSPR Ανδρέας Παναγή 57.22    
3 460 U20 GSE Στυλιανός Σιάντωνας 57.28    
4 702 U20 GSK Jack Edward Houghton 58.94    
5 737 U18 GSK Φάλκον Τακούτζου 59.57    
6 412 U18 GSE Κωνσταντίνος Αχιλλίδης 1.00.28    
7 39 U18 GSP Παναγιώτης Κουτσόφτας 1.01.48    
8 96 U18 GSP Ρένος Χριστοφόρου 1.02.30    
9 454 U16 GSE Αλέξανδρος Παύλου 1.04.67    
10 226 U18 GSO Παναγιώτης Διαμαντάκης 1.05.87    
11 828 U14 GSPR Άγγελος Χατζηστεφάνου 1.08.65    
  20 U20 GSP Δήμος Δημοσθένους DNS    
  251 U16 GSO Ηλίας Καττάμης DNS    
  306 U20 GSO Χαράλαμπος Χαραλάμπους DNS    
                 
                 
                 
  800Μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 71 U20 GSP Χριστίνα Πετρή 2.20.52    
2 263 U16 GSO Άννα Μακκουτίδη 2.20.80    
3 733 U16 GSK Δήμητρα Σεργίδη 2.22.16    
4 52 U20 GSP Φοίβη Μαλά 2.22.28    
5 50 U18 GSP Άντρεα Λοϊζίδου 2.26.49    
6 626 U16 GSZ Δήμητρα Καρβέλη 2.28.73    
7 232 U16 GSO Αννα-Αγγελική Ζαννέτου 2.30.02    
8 652 U18 GSZ Χαριτίνη Παύλου 2.31.72    
9 821 U16 GSPR Μιχαέλλα Ουντίλη 2.35.29    
10 304 U14 GSO Βερόνικα Φωτίου 2.39.82    
11 441   GSE Μαρία Μερσίνογλου 2.41.40    
12 426 U16 GSE Παυλίνα Ηλία 2.44.03    
13 74 U18 GSP Δανάη Πολυκάρπου 2.47.81    
14 418 U18 GSE Μαρία Γεωργίου 2.51.70    
15 282 U18 GSO Αλεξάνδρα Πηδιά 2.51.86    
16 409 U18 GSE Σβετλάνα Αντρόποβα 2.52.17    
  4 U18 GSP Μικαέλα Αινεντζιάν DNS    
  12 U18 GSP Εύη Βασιλείου DNS    
  219 U16 GSO Χρύσω Γεωργίου DNS    
  250 U18 GSO Κασιανή Καττάμη DNS    
  259 U20 GSO Γεωργία Κωνσταντίνου DNS    
  631 U16 GSZ Κυριακή Κοσιά DNS    
  657 U16 GSZ Δέσποινα Τζιουβάνη DNS    
  825 U18 GSPR Μαρία Σαββίδου DNS    
                 
  800Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
  280 U20 GSO Στέλιος Παπαιωάννου 1.55.14    
  59 U20 GSP Παναγιώτης Μιχαηλίδης 1.55.70    
  48 U20 GSP Εμμανουήλ Λιμαντζάκης 2.00.64    
  92 U18 GSP Χάρης Χατζηαντώνης 2.01.48    
  435 U20 GSE Κύπρος Κυπριανού 2.02.34    
  260 U16 GSO Γιώργος Κωνσταντίνου 2.04.44    
  613 U18 GSZ Πάνος Γεωργίου 2.06.79    
  811 U16 GSPR Λεύκιος Θεοφάνους 2.08.51    
  648 U18 GSZ Χαράλαμπος Παντελή 2.10.19    
  712 U16 GSK Γιώργος Ζύμπηλος 2.12.20    
  816 U18 GSPR Θωμάς Μιχαλεκίδης 2.12.20    
  805 U16 GSPR Παύλος Γεωργίου 2.12.71    
  734 U18 GSK Μάριος Σεργίου 2.16.81    
  247 U16 GSO Παύλος Καλλής 2.20.39    
  227 U18 GSO Μάριος Ευαγγέλου 2.20.46    
  283 U20 GSO Βασιλάκης Πιερή 2.20.99    
  8 U16 GSP Αντρέας Αντωνίου 2.21.79    
  463 U14 GSE Αλέξανδρος Στρούθος 2.24.21    
  86 U20 GSP Σταύρος Σπύρου DNF    
  90 U18 GSP Αντρέας Χαραλάμπους DNS    
  273 U18 GSO Αιμίλιος Νταμπούζοβ DNS    
  295 U18 GSO Λουκάς Σταύρου DNS    
  612 U18 GSZ Κυριάκος Γεωργίου DNS    
  802 U16 GSPR Δημοσθένης Αδάμου DNS    
  831 U16 GSPR Κυριάκος Χριστοφή DNS    
                 
  200Μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 255 U20 GSO Σάντα Κολομείτεβα 24.63    
2 402 U16 GSE Τζένιφερ Άγκοιλ 25.79    
3 442 U18 GSE Ξένια Μιχαήλ 26.08    
4 73 U16 GSP Αναστασία Πολυκάρπου 26.20    
5 68 U18 GSP Παναγιώτα Παπαδημητρίου 26.53    
                 
                 
                 
  200Μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ (συνέχεια)        
6 223 U16 GSO Κατερίνα Δημητρίου 26.85    
7 2 U20 GSP Γεωργία Αδαμίδου 27.01    
8 604 U20 GSZ Αναστασία Ανδρέου 27.01    
9 236 U16 GSO Κωνσταντίνα Θεοδοσίου 27.04    
10 84 U18 GSP Ελενα Σιηπηλλή 27.22    
11 77 U18 GSP Σοφία Ρετσίδου 27.24    
12 45 U18 GSP Στέλλα Κωνσταντίνου 27.25    
13 269 U14 GSO Ηλιάνα Νεάρχου 27.52    
14 453 U18 GSE Χριστίνα Παπανίκα 27.53    
15 70 U20 GSP Άντρια Παπασωτηρίου 27.55    
16 607 U16 GSZ Άνδρεα Βασιλείου 27.75    
17 69 U16 GSP Κορίνα Παπαλοίζου 27.91    
18 632 U18 GSZ Άντρια Κυναιγείρου 27.93    
19 823 U16 GSPR Ελευθερία Παναγιώτου 27.99    
20 62 U18 GSP Χριστίνα Μπάτλερ 28.13    
21 401 U18 GSE Νεομάν Αντουανέτ Άγκοιλ 28.19    
22 456 U18 GSE Μπιάνκα Νικολέτα Πρέτα 28.22    
23 63 U18 GSP Άννα Μυλορδή 28.61    
24 424 U18 GSE Μαρία Ζάρτηλα 28.63    
25 658 U16 GSZ Άντρια Φιλίππου 29.74    
26 640 U16 GSZ Άντρεα Μούντουκου 30.44    
27 809 U18 GSPR Μαρία Εικοσάρη 30.52    
28 406 U18 GSE Αναστασία Αγγελή 30.56    
29 211 U16 GSO Χρίστια Αχιλλέως 32.87    
  704 U18 GSK Θέκλα Αλεξάνδρου DNF    
                 
  200Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
1 287 U20 GSO Αντρέι Πουκάς 22.57    
2 29 U18 GSP Αλέξανδρος Ιωάννου 22.69    
3 647 U20 GSZ Σπύρος Παντελή 22.79    
4 422 U18 GSE Ανδρέας Δημητριάδης 22.92    
5 97 U18 GSP Γιώργος Χωραττάς 23.15    
6 630 U18 GSZ Οδυσσέας Κοντονικόλας 23.24    
7 466 U18 GSE Δημήτρης Χατζησέργης 23.31    
8 217 U18 GSO Αιμίλιος Γαβριήλ 23.52    
9 807 U20 GSPR Σωτήρης Γρηγορίου 23.56    
10 240 U18 GSO Ανδρέας Ιωάννου 23.66    
11 633 U18 GSZ Γιώργος Λοίζου 23.66    
12 433 U20 GSE Δημήτρης Κοσσέ 23.67    
13 644 U20 GSZ Αντρείν Νικουλίν 23.74    
14 804 U16 GSPR Αλέξανδρος Βασιλείου 23.87    
15 438 U18 GSE Μάρκος Λαδά 23.88    
16 826 U16 GSPR Βασίλης Συλβέστρος 23.98    
17 80 U18 GSP Κωνσταντίνος Σάντης 24.05    
18 410 U18 GSE Ανδρέας Αντωνιάδης 24.07    
19 714 U16 GSK Δημήτρης Ιωάννου 24.12    
20 606 U16 GSZ Βαρνάβας Αρτεμίου 24.19    
21 663 U18 GSZ Μιχάλης Χατζηπετρή 24.34    
22 258 U16 GSO Μιχάλης Κυθραιώτης 24.95    
23 264 U18 GSO Χρίστος Μαρίνου 25.33    
24 87 U18 GSP Γιώργος Στεφανή 25.65    
                 
  5000Μ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
  303 U14 GSO Αλίσια Φινίς 19.23.95    
  726 U16 GSK Ναυσικά Λεωνίδου 19.53.13    
  636 U18 GSZ Ελένη Μαρκίδου 20.04.11    
  301 U20 GSO Ζοζάν Τιμουρτουρκαν 21.09.50    
  446 U18 GSE Βασίλεια Πέτρου 21.40.19    
  447 U20 GSE Ιωάννα Πέτρου 21.40.25    
  416 U20 GSE Μαρία Βλάχοβα DNF    
  14 U20 GSP Γαβριέλλα Γιάγκου DNS    
  302 U20 GSO Αίμιλη Τρύφωνος DNS    
  623 U20 GSZ Χριστίνα Ιωάννου DNS    
                 
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
1 448 U18 GSE Χριστονύμφη Παίδιου 11.67    
2 719 U18 GSK Βικτώρια Κιουρτσίδου 11.24    
3 64 U18 GSP Στέλλα Νεοφύτου 11.14    
4 54 U18 GSP Αλεξία Ματσάγκου 10.95    
5 81 U18 GSP Κωνσταντίνα Σαββίδου 10.95    
6 413 U16 GSE Αντριάνα Βίκτωρος 10.90    
7 716 U16 GSK Ζήνα Κασσινοπούλου 10.90    
8 230 U18 GSO Ροδιάνα Ζήνωνος 10.63    
9 265 U18 GSO Σαλώμη Μαυρουδή 10.62    
10 266 U16 GSO Ελένη Μελαναρκίτη 10.62    
11 32 U18 GSP Νάταλυ Ιωάννου 10.46    
                 
  ΣΦΑΙΡΑ ΕΦΗΒΩΝ        
1 256 U20 GSO Γιώργος Κονιαράκης 17.32    
2 58 U20 GSP Πέτρος Μιχαηλίδης 14.12    
3 742 U18 GSK Μιχάλης Χατζηλαμπρής 13.63    
4 629 U18 GSZ Λουκάς Κοντονικόλας 12.98    
5 425 U18 GSE Ραφαήλ Ζαχαρία 12.96    
6 257 U18 GSO Παναγιώτης Κονταξής 12.86    
7 405 U16 GSE Κωνσταντίνος Αγαθαγγέλου 12.07    
8 246 U18 GSO Ταρέκ Καλαούν 11.54    
9 601 U18 GSZ Αλέξης Αλεξάνδρου 11.45    
10 641 U20 GSZ Χρήστος Μπογδάνης 11.30    
11 231 U18 GSO Αντρέας Ζαμπυρίνης 10.88    
12 602 U18 GSZ Κωνσταντίνος Αλεξιάδης 10.15    
13 268 U16 GSO Ανδρέας Μιχαηλίδης 9.58    
                 
  5000Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
1 72 U20 GSP Φάνης Πιττάλης 16.04.20    
2 654 U20 GSZ Σταύρος Σάββα 16.17.79    
3 818 U18 GSPR Ανδρέας Νικολάου 16.27.49    
4 11 U20 GSP Γρηγόρης Αριστοοδήμου 16.58.88    
5 95 U20 GSP Αντρέας Χριστοφή 17.04.18    
6 423 U20 GSE Ηλία Ειρηναίος 17.04.19    
7 91 U18 GSP Στυλιανός Χαραλάμπους 17.59.41    
8 603 U18 GSZ Μάξιμος Αλκιβιάδης 18.52.50    
9 214 U16 GSO Κυριάκος Βασιλείου 18.53.61    
  242 U18 GSO Μιχάλης Ιωάννου DNF    
                 
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ        
  417 U20 GSE Λουκία Γεωργίου 37.77    
  278 U16 GSO Γεωργία Παπαδοπούλου 37.38    
  419 U20 GSE Παντελίτσα Γιαννούκκου 36.88    
  740 U18 GSK Τζέσικα Τζέϊτ Χαραλάμπους 36.86    
  407 U18 GSE Κατερίνα Αδάμου 34.08    
  238 U16 GSO Ειρήνη Θεοδώρου 33.39    
  51 U20 GSP Αναστασία Μάνη 31.49    
  744   GSK Χριστιάνα Ελληνα 30.77    
  276 U16 GSO Δέσποινα-Βικτώρια Παναγή 29.55    
  49 U16 GSP Μαρία Ειρήνη Λιόδη 29.29    
  445 U16 GSE Αντωνία Πάτσαλου 29.17    
  403 U16 GSE Μαργαρίτα Έλληνα 29.03    
  34 U16 GSP Αναστασία Καλογήρου 28.46    
  205 U18 GSO Βέρα Αθανασίου 27.80    
  616 U16 GSZ Στέλλα Γλυκύ 24.41    
  625 U18 GSZ Χρύσω Κάπελλου 22.74    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  4 Χ 400M NEAΝΙΔΩΝ        
                 
1 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 4.02.91        
2 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.18.03        
3 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 4.22.12        
4 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 4.34.73        
5 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ DNF        
6 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ DNS        
                 
  4 Χ 400Μ. ΕΦΗΒΩΝ        
                 
1 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 3.25.46        
2 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 3.28.26        
3 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 3.33.56        
4 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3.36.90        
5 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 3.37.38        
6 ΟΜΑΔΑ Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 3.57.84        
                 
                 
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΚΑΙ Β’ ΗΜΕΡΑΣ        
  (Α) ΝΕΑΝΙΔΩΝ)        
1 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 108,5        
2 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 107,5        
3 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 97        
4 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 68        
5 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 31        
6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 20        
                 
  (Β) ΕΦΗΒΩΝ          
1 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 127        
2 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 113        
3 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 69        
4 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 53        
5 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 45        
6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 32