stivos1 940x625
stivos1 940x625

Σπουδαία πρόσωπα του αθλητισμού τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση που διοργανώθηκε για τον εορτασμό της 30ης διοργάνωσης των Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων. Ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος και ο γενικός γραμματέας Βασίλης Σεβαστής είχαν την ευκαιρία να βραβεύσουν για την προσφορά τους, σπουδαίους αθλητές και αθλήτριες, όπως η κορυφαία Ελληνίδα άλτρια του μήκους, Νίκη Ξάνθου. Στην Κω βρέθηκαν και βραβεύθηκαν ακόμη η Αγγελική Τσιουλακούδη, ο Μιχάλης Μερτζανίδης, ο Γιάννης Σμαλιός, η Χρυσοστομία Ιακώβου και ο Χριστόφορος Μερούσης.

Ο Δήμος Κω διά του Δημάρχου Γ. Κυρίτση πήρε από τους εκπροσώπους του ΣΕΓΑΣ, τον κ. Σεβαστή και τους εκπροσώπους των αθλητικών σωματείων τα εύσημα για την άψογη διοργάνωση και φιλοξενία και παρέδωσε την σημαία των Αιγαιοπελαγίτικων στην Ικαρία όπου θα διεξαχθεί του χρόνου η 31η διοργάνωσή τους.

30οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες, αφιέρωμα στη διοργάνωση

 

 

Live Streaming: 30οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες – Κως (Σάββατο 20 Οκτωβρίου)

 

Τα αποτελέσματα των έξι πρώτων ανά αγώνισμα:

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α΄ ΗΜΕΡΑΣ

30ων  ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ  ΑΓΩΝΩΝ  ΣΤΙΒΟΥ

     ΚΩΣ      20  –  21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2018  –  ΝΈΟ    ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΚΩ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ             ΟΝΟΜΑ               ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΒΑΘΜΟΙ

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1             ΨΥΛΛΟΥ              ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ       1994      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     13.51     7

2             ΤΖΙΝΙΕΡΗ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             13.62     5

3             ΟΡΦΑΝΟΥ           ΔΑΦΝΗ 2002      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       13.78     4

4             ΖΕΝΕΓΙΑ               ΛΑΟΥΡΑ               2003      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          13.90     3

5             ΒΗΧΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ            2003      ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ           13.98     2

6             ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ              ΕΛΕΝΗ  2001      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    14.30     1

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1             ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ          ΓΙΑΝΝΗΣ              2000      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          11.81     7

2             ΖΗΚΑΣ    ΔΙΟΝΥΣΗΣ           1997      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          11.85     5

3             ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ     ΜΙΧΑΗΛ               1993      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            12.09     4

4             ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ      ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ     2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     12.16     3

5             ΣΙΑΤΡΑΣ               ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       1999      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            12.18     2

6             ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ       ΜΙΧΑΗΛ               2001      ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      12.22     1

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1             ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ        ΜΑΡΙΑ   2000      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             13,9Ο    7

2             ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ          1995      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         12,5Ο    5

3             ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ     ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  1990      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    10,9Ο    4

4             ΤΖΑΛΙΛΗ              ΜΑΡΙΑ   1998      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         9,35       3

5             ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         1979      ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ         8,85       2

6             ΓΛΥΚΑ    ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ             2002      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             8,6Ο      1

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

1             ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ   2003      ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     3.07.64 7

2             ΜΠΑΡΕΛΛΗ         ΜΑΡΙΑ   2004      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           3.18.02 5

3             ΜΗΛΙΟΥ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        2004      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      3.23.90 4

4             ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ        ΚΑΛΟΤΙΝΑ           2004      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             3.24.53 3

5             ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΝΑ               2004      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            3.28.63 2

6             ΧΕΙΛΑ    ΑΝΝΑ    2004      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              3.29.39 1

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1             ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2003      ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.48.15 7

2             ΓΑΛΗΝΟΣ            ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        2003      ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     2.54.50 5

3             ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ             2003      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            3.00.18 4

4             ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2003      ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ          3.04.25 3

5             ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ             2003      ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ          3.05.21 2

6             ΚΟΚΟΛΙΑΣ           ΣΤΕΛΙΟΣ               2004      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       3.05.82 1

 

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

 

1             ΚΑΖΩΝΗ               ΜΑΡΙΑΝΝΑ         2006      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             3.20.96 7

2             ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ       ΜΑΡΙΑ   2006      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     3.21.71 5

3             ΛΙΒΑΝΙΟΥ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ           2005      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            3.23.27 4

4             ΠΙΖΑΝΙΑ               ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  2005      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             3.28.24 3

5             ΤΣΙΓΚΟΥ               ΕΛΕΝΗ  2005      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             3.36.04 2

6             ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ               ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ           2005      ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ            3.37.37 1

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄                         

1             ΧΡΗΣΤΟΦΗ         ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ          2003      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,11       7

2             ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ        ΕΡΙΣΑ     2004      ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ         4,95       5

3             ΣΕΛΙΜΑΪ               ΣΑΖΙΡΑ   2004      ΑΟ ΠΑΡΟΥ           4,91       4

4             ΜΟΥΛΑΚΗ           ΘΕΟΔΩΡΑ            2005      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       4,72       3

5             ΤΣΑΛΙΚΗ               ΒΙΚΤΩΡΙΑ             2003      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           4,7Ο      2

6             ΧΩΝΑ    ΗΛΙΑΝΑ 2004      ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ               4,64       1

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1             ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ        ΣΤΕΦΑΝΟΣ          2005      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           3.10.63 7

2             ΤΖΙΝΑΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ              2005      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      3.10.72 5

3             ΛΙΒΑΝΟΣ             ΠΑΝΤΕΛΗΣ          2005      ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.16.74 4

4             ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ         ΚΩΝ/ΝΟΣ            2006      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              3.16.79 3

5             ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2005      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             3.17.20 2

6             ΦΑΦΑΛΙΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2006      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              3.19.23 1

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1             ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ       ΑΝΤΩΝΗΣ            2003      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           16,70     7

2             ΑΡΚΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     2003      ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  13,70     5

3             ΠΟΡΦΥΡΗΣ         ΚΩΝ/ΝΟΣ           2003      ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  13,10     4

4             ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ             2003      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          12,30     3

5             ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000               12,05     2

6             ΦΩΤΙΑΔΗΣ          ΝΙΚΗΤΑΣ              2004      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             11,65     1

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ                            

1             ΨΥΛΛΟΥ              ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ       1994      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     1.00.85 7

2             ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             1.03.08 5

3             ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ            2001      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             1.04.14 4

4             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ           ΟΛΓΑ     2002      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              1.04.17 3

5             ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ          ΚΑΤΕΡΙΝΑ            2001      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ              1.04.67 2

6             ΑΡΜΑΚΟΛΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ               2001      ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ          1.06.08 1

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1             ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ           1994      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          52.37     7

2             ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     52.40     5

3             ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             52.86     4

4             ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2000      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              53.32     3

5             ΤΖΙΚΑ     ΛΕΟΝΑΡΝΤ         2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     53.68     2

6             ΠΑΘΙΑΚΗΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     2001      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      55.15     1

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                   

1             ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ       ΜΑΡΙΑ   2001      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 38,80     7

2             ΑΜΠΟΥΛΟΥ        ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  2002      ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ         37,60     5

3             ΑΝΔΡΕΑΔΗ          ΚΑΛΛΙΟΠΗ           2003      ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ         34,20     4

4             ΜΑΡΙΝΟΥ            ΜΑΛΕΝΑ              2001      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             32,20     3

5             ΜΑΡΙΝΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ               2003      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             31,40     2

6             ΓΡΑΒΙΩΤΗ            ΖΩΗ       2002      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ              30,40     1

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1             ΑΓΟΥΡΟΣ             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003      ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6,09       7

2             ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ       ΣΩΚΡΑΤΗΣ           2003      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      6,08       5

3             ΚΙΟΣΙΑ   ΓΙΩΡΓΟ  2003      ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5,96       4

4             ΑΛΜΠΑΝΗΣ        ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        2004      ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  5,82       3

5             ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        2003      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       5,63       2

6             ΖΑΧΑΡΩΦ            ΝΙΚΗΤΑ 2004      ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ   5,60       1

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1             ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ             1990      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            1.56.40 7

2             ΚΟΛΩΝΑΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ             2002      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         2.00.41 5

3             ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ             ΣΕΡΓΙΟΣ               2001      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.01.04 4

4             ΜΙΝΟ    ΓΙΩΡΓΟΣ               1988      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    2.02.44 3

5             ΤΣΑΡΓΙΑ               ΚΛΑΪΝΤΙΟ            2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     2.04.11 2

6             ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2001      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     2.07.84 1

1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ                          

1             ΑΝΘΟΥΣΑ            ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ       2001      ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ              5.03.27 7

2             ΝΤΕΡΒΙΣΙ             ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ         2002      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           5.07.01 5

3             ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ          ΚΑΛΛΙΟΠΗ           1997      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    5.27.09 4

4             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ           ΟΛΓΑ     2002      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              5.41.72 3

5             ΖΩΙΔΗ    ΜΑΡΙΑ   1987      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             6.07.50 2

6             ΕΡΓΑ      ΕΥΔΟΚΙΑ              2003      ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ       6.18.40 1

100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        

1             ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             18.01     7

2             ΛΙΟΒΑΡΗ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        2002      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              18.17     5

3             ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ        ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ        2002      ΑΟ ΠΑΡΟΥ           18.22     4

4             ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ            2001      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             18.53     3

5             ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         2002      ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ         21.13     2

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                      

1             ΚΑΡΣΑ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ              1988      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ              40.30     7

2             ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ     ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  1990      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    37.95     5

3             ΑΛΑΦΑΚΗ            ΤΣΑΜΠΙΚΑ           2000      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             36.90     4

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

1             ΤΡΟΥΜΠΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1989      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62,70     7

2             ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       1977      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             55,70     5

3             ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ       ΙΜΠΡΑΗΜ           1970      ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 45,90     4

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

1             ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ     ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ         2002      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    13,95     7

2             ΜΕΜΑ   ΜΑΡΚΕΛΟ            2001      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          12,95     5

3             ΚΑΤΣΑ    ΑΛΕΣΙΟ  2001      ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ          12,75     4

4             ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ        ΜΙΧΑΗΛ               2001      ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ         12,30     3

5             ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ        ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ          2001      ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ           12,25     2

6             ΜΠΟΥΤΣΙ             ΧΡΗΣΤΟΣ              2002      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    12,20     1

B΄ ΗΜΕΡΑΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ             ΟΝΟΜΑ               ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΒΑΘΜΟΙ

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1             ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2000      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              58.47     7

2             ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             59.90     5

3             ΡΟΥΣΣΟΣ              ΣΑΒΒΑΣ 2001      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      1.00.46 4

4             ΨΟΥΧΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1985      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             1.01.88 3

5             ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ           1994      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            1.02.13 2

6             ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2002      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.04.54 1

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                           

1             ΒΑΛΙΟΝΤΗ          ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           17.29.85              7

2             ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ           2003      ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     17.33.41              5

3             ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ        ΜΑΡΙΑ   2003      ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     17.52.90              4

4             ΝΤΕΡΒΙΣΙ             ΜΥΡΣΙΝΗ             2004      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           18.16.10              3

5             ΚΟΝΤΑΡΑ            ΓΕΩΡΓΙΑ               2002      ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ              18.35.20              2

6             ΚΟΥΜΑΡΑ            ΜΑΡΙΑ   2002      ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ              20.29.02              1

ΦΡΑΓΚΑΚΗ          ΣΤΑΜΑΤΙΑ           2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     D.N.F.   

ΣΦΑΙΡΑ AΝΔΡΩΝ

1             ΑΚΤΙΠΗΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1988      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            16,50     7

2             ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             1975      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      14,15     5

3             ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ       ΙΜΠΡΑΗΜ           1970      ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,50     4

4             ΓΙΜΟΥΚΗΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       1974      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      12,05     3

5             ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   2000      ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11,80     2

6             ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    1977      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           10,33     1

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1             ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ       ΑΝΤΩΝΗΣ            2003      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           10.26     7

2             ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        2003      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       10.41     5

3             ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ         2004      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     10.46     4

4             ΤΡΙΜΑΤΗΣ           ΘΕΟΔΩΡΟΣ         2004      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.52     3

5             ΚΙΟΣΙΑ   ΓΙΩΡΓΟ  2003      ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.54     2

6             ΚΑΡΜΙΡΗΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2003      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ              10.58     1

80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                 

1             ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ     ΙΩΑΝΝΑ               2004      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     11.14     7

2             ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ      ΜΑΡΘΑ 2005      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       11.33     5

3             ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ         ΚΥΡΑΨΗΛΗ         2003      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             11.37     4

4             ΖΕΝΕΓΙΑ               ΕΛΜΠΙΩΝΑ         2003      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          11.42     3

5             ΜΑΝΣΟΥΡ           ΜΥΡΙΑΜ              2003      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.49     2

6             ΚΑΡΓΑΤΖΗ            ΜΑΡΙΑ   2003      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     11.50     1

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1             ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟ     ΜΙΧΑΗΛ               1987      ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ  7,55       7

2             ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2001      ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 7,24       5

3             ΣΙΑΤΡΑΣ               ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       1999      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            6,57       4

4             ΝΤΟΥΛΑΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ              2002      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    6,35       3

5             ΝΙΚΟΛΑΕ             ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       2000      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    6,08       2

6             ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2000      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             6,02       1

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1             ΓΚΑΡΙΛΑΣ             ΑΧΙΛΛΕΑΣ            2005      ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.21     7

2             ΜΑΝΩΛΙΑΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2005      ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       19.96     5

3             ΜΟΥΧΤΗΣ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2005      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         20.56     4

4             ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ       ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ            2006      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           20.57     3

5             ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2005      ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ             20.71     2

6             ΦΟΥΝΤΑΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ            2006      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              20.72     1

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                         

1             ΑΝΕΣΤΗ               ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               2002      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            5,30       7

2             ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ          ΚΑΤΕΡΙΝΑ            2001      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ              5,23       5

3             ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ  1999      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            4,91       4

4             ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ       ΣΑΒΒΙΝΑ              2004      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          4,81       3

5             ΓΕΜΕΛΓΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ             1986      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           4,78       2

6             ΜΑΘΙΟΥΔΗ         ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          2002      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             4,77       1

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                            

1             ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         2002      ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ         1,49       7

2             ΔΕΤΣΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ             1998      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      1,46       5

3             ΦΟΥΤΑΚΗ            ΖΗΝΟΒΙΑ             2005      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             1,43       4

4             ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ             2002      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             1,40       3

5             ΦΡΑΖΗ  ΦΙΛΟΘΕΗ            2002      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,40       2

6             ΨΥΛΛΟΥ              ΚΩΝ/ΝΑ               2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     1,35       1

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                          

1             ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ        ΜΑΡΙΑ   2000      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             38,32     7

2             ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ          1995      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         31,85     5

3             ΤΖΑΛΙΛΗ              ΜΑΡΙΑ   1998      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         30,35     4

4             ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         1979      ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ         28,48     3

5             ΦΥΡΙΓΟΥ              ΜΙΧΑΕΛΑ             2003      ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     26,75     2

6             ΓΛΥΚΑ    ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ             2002      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             25,98     1

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β               

1             ΑΛΑΜΠΑΝ           ΚΑΛΛΙΟΠΗ           2005      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    20.92     7

2             ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ   ΜΑΡΙΑ   2005      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             21.71     5

3             ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ               2006      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000               21.94     4

4             ΑΠΟΣΤΟΛΗ         ΕΥΓΕΝΙΑ               2006      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              22.35     3

5             ΠΕΤΡΕΛΛΗ           ΕΥΘΥΜΙΑ             2005      ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ         22.39     2

6             ΜΠΑΙΡΑΜΗ         ΠΕΤΡΟΥΛΑ          2005      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             22.62     1

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1             ΣΤΕΙΡΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1998      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             1,85       7

2             ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2000      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             1,82       5

3             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       2001      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,79       4

4             ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ            1978      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              1,76       3

5             ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ            2003      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            1,73       2

6             ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ  ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ         2003      ΑΟ ΠΑΡΟΥ           1,73       1

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

1             ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           2002      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           23.84     7

2             ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     24.39     5

3             ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ            2003      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      25.40     4

4             TZIKA     ΛΕΟΝΑΡΤ            2002      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     25.48     3

5             ΙΣΚΑΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ            2001      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             25.84     2

6             ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ              ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ        2003      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      26.06     1

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1             ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ       ΣΩΚΡΑΤΗΣ           2003      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      40.44     7

2             ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ          2003      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ           40.85     5

3             ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ               2003      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     41.85     4

4             ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ             2003      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              42.13     3

5             ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2004      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 42.84     2

6             ΜΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       2003      ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ             43.01     1

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α               

1             ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ     ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΡ 2004      ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ     45.12     7

2             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ    ΕΛΠΙΔΑ 2004      ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ       45.48     5

3             ΤΟΥΡΛΑΚΗ          ΠΗΝΕΛΟΠΗ        2004      ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               46.87     4

4             ΚΟΛΩΝΑ              ΒΑΣΙΛΙΚΗ            2004      ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ       46.88     3

5             ΧΟΥΣΕΙΝ              ΣΙΝΤΙΚΑ 2003      ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.          47.17     2

6             ΒΑΜΒΟΥΝΗ        ΑΣΗΜΙΝΑ            2004      ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               47.41     1

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                           

1             ΔΟΝΤΑ  ΟΥΡΑΝΙΑ             2004      ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     11,20     7

2             ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ               ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ      2003      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         10,98     5

3             ΒΡΕΤΤΟΥ             ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       2003      ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      10,00     4

4             ΜΑΖΑΥΛΗ            ΚΥΡΙΑΚΗ               2004      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            9,75       3

5             ΜΑΡΙΝΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΑ               2003      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             9,65       2

6             ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ             2004      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ              9,50       1

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                          

1             ΤΖΙΝΙΕΡΗ             ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        2002      ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ             27.31     7

2             ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ               2002      ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ       28.13     5

3             ΒΗΧΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ            2003      ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ           28.50     4

4             ΑΡΜΑΚΟΛΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ               2001      ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ          29.08     3

5             ΦΡΑΖΗ  ΦΙΛΟΘΕΗ            2002      ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.35     2

6             ΛΙΟΒΑΡΗ             ΚΑΤΕΡΙΝΑ            2002      ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              29.38     1

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1             ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ             1990      ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            8.33.06 7

2             ΜΙΝΟ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1988      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8.47.72 5

3             ΚΑΛΛΙΑΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ              1988      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8.54.04 4

4             ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ       ΚΥΡΙΑΚΟΣ            1990      Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             9.25.11 3

5             ΜΑΤΖΙΑΡ              ΜΑΤΘΑΙΟΣ          1995      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    9.26.80 2

6             ΚΟΛΩΝΑΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ             2002      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ         9.32.12 1

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ            

1                                                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           45.03     14

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ Ν – ΕΡΓΑΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Δ- ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ Γ.             

2                                                          ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               45.81     10

ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓ- ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛ. – ΚΩΝΣΤΝΤΑΣ Μ.                         

3                                                          ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ     46.38     8

ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝ.- ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣ. – ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ.                          

4                                                          ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     47.07     6

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡ. – ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣ.- ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔ. – ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ                  

5                                                          ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 47.59     4

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔ- ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ- ΚΟΤΣΗΣ Γ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.                            

6                                                          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    48.43     2

ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡ – ΝΤΑΟΥΜΕΝΚΟ Β- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛ- ΣΒΑΡΝΙΑΣ Π                     

7                                                          ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              48.44    

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. – ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ- ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ Κ                     

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ         

1                                                          ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ     51.53     14

ΚΑΡΓΑΤΖΗ Μ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ Μ-ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓ.                    

2                                                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ          52.75     10

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ Φ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ-ΖΕΝΕΓΙΑ Λ.                            

3                                                          ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               53.33     8

ΞΙΦΑΡΑ Δ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ.ΧΡ.                           

4                                                          Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             53.92     6

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Μ-ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ-ΡΙΚΟΥ ΠΑΡ.                            

5                                                          ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ       54.36     4

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓ-ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΓ-ΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ Μ-ΟΡΦΑΝΟΥ Δ.               

6                                                          ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.54     2

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ-ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ-ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ.                         

7                                                          ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      54.74    

ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣ-ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡ-ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣ-ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ Β                         

8                                                          ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    54.87    

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΖΩΙΔΗ Σ-ΖΩΙΔΗ Μ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡ.                  

9                                                          ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ          55.72    

ΕΡΓΑ ΕΥΔ-ΑΝΑΣΤΑΙΑΔΗ ΕΛΠ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ Γ.                      

10 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ      58.22  ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΚΑΛ-ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝ-ΣΟΡΙΚΟΥ Δ-ΔΕΤΣΗ ΑΓΓ.                            

11  ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ       1.01.72

ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓ-ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡ-ΚΥΡΙΑΤΖΗ Σ.                            

ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              D.N.F    

ΣΤΟΥΠΑΚΗ Κ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ-ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡ.