KING OF FIGHTERS 3 51
KING OF FIGHTERS 3 51

 

Ο σύλλογος Κ.Ε.Α.Μ διοργανώνει αγώνες για την «διεθνή ήμερα εξάλειψη της βίας κατά των γυναικών». το έργο αυτό στηρίζει ο σύνδεσμος πρόληψης και αντιμετώπισης της βίας στην οικογένεια.
εισφορά: 10euro

Η διοργάνωση αυτή θα διεξήχθη στο κλειστό στάδιο του Λυκείου Λατσιών και που βρίσκετε στην οδό Αργολίδος 31, 2221 στα  Λατσια.

Φωτογραφίες από την επίσημη ζύγιση των αθλητών και που έγινε στο ξενοδοχείο Altius στην Λευκωσία απόψε.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ THE KING OF FIGTHERS ΙΙΙ: 12/12/2015

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:

(έναρξη  ώρα 14:00)

  1. Ραφαήλ Λεοντίου (Σχολή The Cage)

VS                                                                   45kg

Johnnie Povey (Σχολή Chok Dee)

  1. Valentino Cristiano (Σχολή Chok Dee)

VS                                                                   25kg

Κωνσταντίνος Κλεάνθους (Σχολή Muay Thai Warriors)

  1. Λουκία Πιλάλη (Σχολή ΜK Academy)

 VS                                                                   33kg

Χαρά Κωνσταντίνου (Σχολή Limassol Crew)

  1. Χριστόδουλος Αγγελή (Σχολή Uppercut)

VS                                                                   40kg

Παναγιώτης Χαραλάμπους (Σχολή KO Pro Gym)

  1. Χάρης Σάββα (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                                    56kg

Αvo Melkonian (Σχολή The Cage)

  1. Χαράλαμπος Πισσαρίδης (Σχολή Limassol Crew)

VS                                                                   40kg

Βασίλης (Σχολή Muay Thai Warriors)

  1. Αντρέας Κουσουλίδης (Σχολή The Cage)

VS                                                     23kg

Χαράλαμπος Πισσαρίδης (Σχολή Limassol Crew)

 

  1. Κυριάκος Κασιανίδης (Σχολή Muay Thai Warriors)

 VS                                                          35kg

Γρηγόρης Καστερνόπουλος (Σχολή KO Pro Gym)

  1. Κρίτωνας Παναγή (Σχολή The Cage)

VS                                                                  43kg

          Johnnie Povey (Σχολή Chok Dee)

  1. Θωμάς Θεοδώρου (Σχολή Limassol Crew)

VS                                                        40kg

Χριστόδουλος Πέτεβη (Σχολή Muay Thai Warriors)

 ΑΓΩΝΕΣ MAIN EVENT:

(έναρξη  ώρα 17:30)

  1. Ομιλία και Καλωσόρισμα  
  1. Παραδοσιακός χορός αγώνων Muay Thai
  1. Κώστας Παπουσκίδης (Σχολή Uppercut)

VS                                                    66kg (Boxing)

Μάριος Κάστρου (Σχολή Power Kick)

  1. Κώστας Ζήνωνος (Σχολή The Cage)

                                   VS                                                      64kg

Στέλιος Δημητρίου (Σχολή Kleopas Scorpion Team)

  1. Νικόλας Ιωνά (ΣχολήUppercut)

VS                                                       85kg

Βασίλης Χριστοδούλου (Σχολή The Guns Muay Thai Academy)

  1. Δώρος Πιπέρης (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                       65kg

Παύλος Χατζηδαυίδ (Σχολή  The Cage)

  1. Βλαδίμηρος Παντήρου (Σχολή Εν Σώματι)

VS                                                      75kg

Λοΐζος Χατζηαντώνη (Σχολή  The Art Of MMA)

  1. Χριστίνα Δημοσθένους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     57kg

Σοφία Τέσκου (Diamond Camp)

  1. Επίδειξη Αυτοάμυνας PANDAO από Σχολή Muay Thai Warriors
  1. Νεόφυτος Φραγκέσκου (Σχολή Polis Fighting Club)

VS                                                      37kg

Κωνσταντίνος Μελής (Σχολή ΜK Academy)

  1. Traian Kaleap (Σχολή Uppercut)

VS                                                      67kg

Γιώργος Χρυσοστόμου (Σχολή The Art of MMA)

  1. Άριστος Νεοφύτου (Σχολή The Cage)

VS                                                      Boxing

Alper Kokeit (Σχολή The Cage)

  1. Χρίστος Παπαϊωάννου (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     75kg

Παύλος  Μπάμης (Σχολή Diamond Camp)

  1. Παναγιώτης Χαραλάμπους (Σχολή Muay Thai Warriors)

VS                                                     67kg

Αντρέας Χαρίτου (Σχολή Limassol Crew)

  1. Ιάκωβος Κουμή (Σχολή Limassol Crew)

VS                                                      67kg

Δημήτριος Τάνκα (Σχολή Diamond Camp)

 

                                 ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΩΝ