Οι νικητές πρωτης μερας στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Σάμπο Cadets U16

Με εξαιρετικούς αγώνες ξεκίνησε η πρώτη μέρα των αγώνων στο «Απόλλων Αρένα» στη Λεμεσό.

Τα τελικά αποτελέσματά διαμορφωθήκαν ως ακόλουθος:

 

 

M Cadet – 46

1 PROVOTOROV Gleb 2006 Europ RUS

2 DZOBA Danil 2005 Europ UKR

3 GRIGORYAN Tigran 2005 Europ ARM

3 OMANADZE Luka 2005 Europ GEO

5 HAREL Shalev 2004 Europ ISR

5 MAVRIDIS Christos 2006 Europ GRE

7 ZIMINAS Orestas 2007 Europ LTU

 

M Cadet – 53

1 GOGOV Anzor 2005 Europ RUS

2 AVRAMENKO Danylo 2006 Europ UKR

3 JUGHELI Gaga 2005 Europ GEO

3 SIMONYAN Robert 2006 Europ ARM

5 GUTAUSKAS Naglys 2006 Europ LTU

5 CORDONSCHI Dmitrii 2005 Europ MDA

 

M Cadet – 64

1 BABYCH Maksym 2005 Europ UKR

2 HALAMAKA Artsiom 2005 Europ BLR

3 PEATICOVSCHI Andrei 2006 Europ MDA

3 DRUZHININ Denis 2005 Europ RUS

5 KATSARONAS Aleksandros 2006 Europ GRE

5 KLDIASHVILI Saba 2005 Europ GEO

 

M Cadet – 79

1 GVELESIANI Saba 2005 Europ GEO

2 GASYMOV Aslan 2005 Europ RUS

3 TALPOS Miha 2005 Europ ROU

3 PATACHYTS Daniil 2005 Europ BLR

5 SARUKHANYAN Seyran 2006 Europ ARM

5 BRANDVAIN Nimrod 2004 Europ ISR

7 TERPSTRA Leco 2005 Europ NED

7 ZACHAROV Danila 2006 Europ LTU

 

M Cadet – 88+

1 NAGIEV Tural 2005 Europ RUS

2 KOSTELIDIS Ioannis 2005 Europ GRE

3 MATVEIEV Nikita 2005 Europ UKR

3 MAMAGEISHVILI Sandro 2005 Europ GEO

5 PAMFILOIU Ioan 2005 Europ ROU

 

W Cadet – 41

1 SULEIMANOVA Alisa 2007 Europ RUS

2 KUTS Dziyana 2007 Europ BLR

3 HEGYI Timea 2005 Europ ROU

3 SPYTSYNA Sofiia 2006 Europ UKR

 

W Cadet – 47

1 LEVCHENKO Anastasiia 2007 Europ UKR

2 BOYANOVA BOZHINOVA

Denitsa

2007 Europ BUL

3 ALEKHINA Alena 2005 Europ RUS

3 MINCHENIA Vera 2007 Europ BLR

5 YOM TOV Ofek 2005 Europ ISR

5 SHARADZE Lika 2006 Europ GEO

 

W Cadet – 54

1 PARKHUT Arina 2005 Europ RUS

2 KUMECHKO Violetta 2006 Europ UKR

3 DIMITRIADI Eleni 2006 Europ GRE

3 NEMCHINOVA Tatiana 2007 Europ CYP

 

W Cadet – 65

1 OLIINYK-KORNIIKO Anna 2007 Europ UKR

2 ZENCHENKO Alina 2005 Europ RUS

3 KSANTHOPOULOU Sofia 2006 Europ GRE

3 TANNENBERGER Celine 2005 Europ GER

5 PAPALOUKA Dominiki 2008 Europ CYP

5 TSVIRKO Sofya 2005 Europ BLR

 

W Cadet – 72+

1 RIABCHENKO Aleksandra 2005 Europ RUS

2 LINKUTE Laura 2005 Europ LTU

3 YUZEFOVYCH Ivanna 2005 Europ UKR

3 MAKAREVICH Tatsiana 1990 Europ BLR


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube