Δείτε τον πίνακα με τις ακριβείς ημερομηνίες και ώρες αναχώρησης των αθλητών και των αθλητριών για τους Μεσογειακούς Αγώνες της Ταρραγόνα:
Αντιπτέριση
21/6/2018 Αναχώρηση 9:40 μέσω Κωνσταντινούπολης
ΓΑΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ F
ΤΖΗΚΑ ΠΟΛΥΒΙΑ
ΤΣΙΓΚΙΡ∆ΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
 
27/6/2018 Αναχώρηση 7:10 μέσω Μονάχου
ΞΑΝΘΟΥ ΗΛΙΑΣ

Αντισφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Άρση Βαρών
21/6/2018 Αναχώρηση 09:45 μέσω Μιλάνου
ΠΙΠΙΛΙΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
 
22/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΜΠΕΝΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 
23/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΡΕΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 
24/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΥΡΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
 
25/6/2018 Αναχώρηση 05:55 μέσω Ρώμης
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
Γκολφ
23/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΧΑΡΙΔΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
ΒΕΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΜΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΡΟΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 
Γυμναστική ενόργανη
20/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΑΦΡΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
ΜΙΛΛΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΞΟΥΛΟΓΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΛΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
Γυμναστική ρυθμική
27/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΔΕΡΒΙΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
 
Eπιτραπέζια Αντισφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 6:05 μέσω Μονάχου
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓ .
ΠΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
Θαλάσσιο σκι
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΝ∆ΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΕΡΠΙΕΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΕΣΟΥΕΓΙΕΡ ΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
 
21/6/2018 Αναχώρηση 09:50
ΒΥΜΠΡΑΝΙΕΤΣΟΒΑ ΜΑΡΙΕ
 
Ιστιοπλοϊα
21/6/2018 Αναχώρηση 14:55 μέσω Βιέννης
ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
∆ΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΦΑΚΙ∆Η ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ
ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
 
Καλαθοσφαίριση 3Χ3
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΟΥΖΑΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΝΙΞΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΤΑΟΛΕΝΓ
ΝΤΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΡΣΙ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
 
Καράτε
21/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΓΙ∆ΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ∆ΟΥ ΕΛΕΝΗ
 
Κολύμβηση
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΛΥΦΑΝΤΉΣ ΡΩΜΑΝΌΣ ΙΆΣΟΝΑΣ
ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ
ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
∆ΡΑΚΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ F
∆ΡΑΣΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΑΛΕΙΑ
ΚΑΡΠΟΥΖΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ
ΚΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΛΕΜΠΛ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΝΕΓΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΣΟΦΙΑΝΙ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΑΝΟΥ∆ΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 
Κωπηλασία
26/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΟΥ ΘΩΜΑΙΣ
ΚΑΛΕΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ
ΜΑΡΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΗΣ ΝΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ
 
Ξιφασκία
22/6/2018 Αναχώρηση 10:10 μέσω Κωνσταντινούπολης
ΚΟΝΤΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟ∆ΩΡΑ
ΚΑΒΒΑ∆ΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
 
Πάλη
22/6/2018 Αναχώρηση 8.35 μέσω Μονάχου
ΤΣΕΚΕΡΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
22/6/2018 Αναχώρηση 9:00 μέσω Μονάχου
ΚΕΣΙ∆ΗΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ
 
23/6/2018 Αναχώρηση 8:10 μέσω Μονάχου
ΚΡΙΑΡΙ∆ΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
 
23/6/2018 Αναχώρηση 8.35 μέσω Μονάχου
∆ΕΜΙΡΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΙΝΕΝΜΠΑΟΥΜ ΚΥΡΙΛΟΣ
ΞΕΝΙ∆ΗΣ ΤΙΜΟΦΕΙ
ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΕΛΙΑΝΙ∆ΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ
 
Πετοσφαίριση
21/6/2018 Αναχώρηση 22:30
ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΘΗ
ΓΕΝΙΤΣΑΡΙ∆Η ΜΑΡΙΑ
ΓΙΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
∆ΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
∆ΑΡΙ∆ΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
∆ΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΖΗΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΟΥΠΑΝΗ ΝΙΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ∆ΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΡΤΕΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΕΛΕΚΟΥ∆ΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ
ΤΑΚΟΥΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΤΣΙ∆ΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΒ ΝΤΜΙΤΡΟ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΑ∆ΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΧΡΙΣΤΟ∆ΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
 
Ποδηλασία
25/6/2018 Αναχώρηση 22:30
ΚΥΡΙΑΚΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΙΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΖΟΡΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
 
Ποδόσφαιρο
20/6/2018 Αναχώρηση 11:15 μέσω Φρανκφούρτης
ΑΝΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΪΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
ΓΑΛΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΡΓΚΑΛΑΤΖΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
∆ΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΛΥΡΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΘΕΟ∆ΟΣΙΟΣ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡ∆ΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΚΕΝΤΕΡΑΪ ΑΝΤΡΙΑΝΟ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΕΡΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
Πυγμαχία
23/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΡΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΟΥΛΙΚΟΣ
ΤΣΑΝΙΚΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
 
Σκοποβολή
21/6/2018 Αναχώρηση 08:35 μέσω Μονάχου
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ
ΜΑΣΤΡΟ∆ΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ
ΤΖΙΝΑΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
 
21/6/2018 Αναχώρηση 09:35 μέσω Μονάχου
ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΠΙ∆ΑΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΤΣΙΟΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
Στίβος
25/6/2018 Αναχώρηση 08:45 
ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙ∆Ω
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 
26/6/2018 Αναχώρηση 08:45 
ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΣΙΡΙ∆ΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F
ΣΠΑΝΟΥ∆ΑΚΗ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙ∆Α
 
27/6/2018 Αναχώρηση 08:45 
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
∆ΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
∆ΟΥΒΑΛΙ∆ΗΣ ΡΙΚΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΕΡΑΜΙ∆Α ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ
ΜΕΡΤΖΑΝΙ∆ΗΣ ∆ΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
Ταεκβοντο
26/6/2018 Αναχώρηση 14:55
ΑΠΟΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΧΑΜΑΛΙ∆ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 
Τζούντο 
25/6/2018 Αναχώρηση 02:10
ΘΕΟ∆ΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΝΤΑΝΑΤΣΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΤΣΕΛΙ∆ΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
 
Τοξοβολία
20/6/2018 Αναχώρηση 22:30
ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΟΡΙΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΡΘΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
ΠΑΠΑΝ∆ΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
 
Υδατοσφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 15:50
ΑΒΡΑΜΙ∆ΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ
∆ΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
∆ΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΞΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΧΥ∆ΗΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
 
Υδατοσφαίριση
25/6/2018 Αναχώρηση 22:30
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΝΗ∆ΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ-ΕΥΓΕΝΙΟ
∆ΕΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
∆ΕΡΒΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΕΡ∆ΕΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟ∆ΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
 
Χειροσφαίριση
 
22/6/2018 Αναχώρηση 8:45
ΑΝ∆ΡΙΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΒΑΦΕΙΑ∆ΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΥΓΟΥΡΑ ΑΓΝΗ
ΚΑΡΑΧΑΡΙΣΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ F
ΚΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΕΠΕΣΙ∆ΟΥ ΜΑΓ∆ΑΛΗΝΗ
ΜΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΣΤΑΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F
ΜΟΥΡΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ
ΡΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΗ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΙ∆ΟΥ ΧΡΗΣΤΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
∆ΟΜΠΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΕ∆ΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΟΪΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙ∆ΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑ∆ΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΣΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ