GSE NEANIDES 2017
GSE NEANIDES 2017

61ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ & 48ο ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΤΙΒΟΥ – ΓΣΠ ΛΕΥΚΩΣΙΑ 29 – 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-Β-ΗΜΕΡΑΣ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΗΜΕΡΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ

                 ΑΡΙΘ    ΕΠΙΘΕΤΟ             ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ ΕΠΙΔΟΣΗ 
1   250 Γενεθλή Χριστόφορος ΓΣΟ 19.02.98 59.87Μ.
2   115 Ψηλογένης Χρυσόστομος ΓΣΠ 31.01.98 58.38Μ.
3   750 Κεσίδης Κυριάκος ΓΣΚ 06.03.99 58.21Μ.
4   261 Κονταξής Παναγιώτης ΓΣΟ 28.01.02 47.15Μ.
5   256 Χριστοδούλου Γιάννης ΓΣΟ 24.03.99 44.27Μ.
6   744 Σοφοκλέους Παναγιώτης ΓΣΚ 26.02.00 43.17Μ.
7   116 Γρηγορίου Γρηγόρης ΓΣΠ 29.10.99 42.54Μ.
8   260 Ιωάννου Χριστοφής ΓΣΟ 25.08.00 38.50Μ.
9   756 Κεσίδης Νικόλας ΓΣΚ 11.02.01 Ν.Μ
               
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΕΦΗΒΩΝ  
Α ΣΕΙ ΡΑ ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ ΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ.  
   
 

 

1

   

 

517

 

 

Κυριάκου

 

 

Γεώργιος

 

 

ΓΣΕ

 

 

06.04.00

 

 

14.63Μ.

 

 

2

   

 

91

 

 

Ζαφείρης

 

 

Γεώργιος

 

 

ΓΣΠ

 

 

15.01.99

 

 

14.35Μ.

 

 

3

   

 

847

 

 

Νικολάου

 

 

Γρηγόρης

 

 

ΓΣΠΡ

 

 

22.01.03

 

 

13.63Μ.

 

 

4

   

 

274

 

 

Δημοσθένους

 

 

Λουκάς

 

 

ΓΣΟ

 

 

11.05.01

 

 

13.39Μ.

 

 

5

   

 

548

 

 

Παύλου

 

 

Χαράλαμπος

 

 

ΓΣΕ

 

 

21.03.01

 

 

13.22Μ.

 

 

6

   

 

94

 

 

Κυπριανού

 

 

Στέφανος

 

 

ΓΣΠ

 

 

08.06.00

 

 

13.10Μ.

 

 

7

   

 

415

 

 

Κόκκινος

 

 

Κυριάκος

 

 

ΓΣΕ

 

 

24.03.01

 

 

12.97Μ.

 

 

8

   

 

844

 

 

Καλυφομάτης

 

 

Κωνσταντίνος

 

 

ΓΣΠΡ

 

 

12.02.00

 

 

12.17Μ.

   

 

ΥΨΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Α ΣΕΙ ΡΑ ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ ΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣ Η
1   412 Χαραλάμπους Δέσποινα ΓΣΕ 22.05.00  

1.64Μ.

2   413 Σαράντη Στέλλα  

ΓΣΕ

09.12.00  

1.60Μ.

3   325 Ιωαννίδου Στυλιάνα  

ΓΣΟ

17.12.03  

1.60Μ.

3   726 Κωνσταντίνου Σεργιελένα  

ΓΣΚ

23.06.99  

1.60Μ.

5   88 Ζαχαρίου Μαριλένα  

ΓΣΠ

19.02.01  

1.45Μ.

5   89 Μιχαήλ Στυλιανή  

ΓΣΠ

22.01.01  

1.45Μ.

      Αναστάση Στέλλα  

ΓΣΟ

24.05.04  

Ν.Μ

      Βιολάρη Άννα  

ΓΣΟ

21.05.02  

Ν.Μ

      Σάββα Εύχαρις ΓΣΟ 19.06.01  

Ν.Μ

      Χριστοδούλου Άννα ΓΣΟ 29.03.04  

Ν.Μ

      Νικολάου Δωροθέα ΓΣΟ 18.01.04  

Ν.Μ

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ                           ΕΦΗΒΩΝ  
Α ΣΕΙ

ΡΑ

ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ

ΓΟΣ

ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ  
1   740 Σάββα Σπύρος ΓΣΚ 24.01.00 60.42Μ.  
2   259 Αντωνίου Γεώργιος ΓΣΟ 21.06.00 52.03Μ.  
3   408 Ανδρέου Κυπριανός ΓΣΕ 02.10.98 48.61Μ.  
4   263 Σοφοκλέους Στέλιος ΓΣΟ 14.06.01 46.85Μ.  
5   650 Αντωνίου Σπύρος ΓΣΖ 19.12.01 44.39Μ.  
6   261 Βρουλλίδης Γεώργιος ΓΣΟ 05.07.02 42.95Μ.  
7   90 Γεωργιάδης Αλέξανδρος ΓΣΠ 24.07.98 37.18Μ.  

 

ΚΟΝΤΩ ΕΦΗΒΩΝ  
Α ΣΕΙ ΡΑ ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ ΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣ Η
1     Θεμιστοκλέους Δήμος  

ΓΣΟ

 

1999

 

4.60Μ.

2     Ταμάνης Χρήστος  

ΓΣΟ

 

2000

 

4.50Μ.

3     Ιωάννου Δανιήλ  

ΓΣΟ

 

1999

 

4.40Μ.

4     Γιάγκου Βασίλης  

ΓΣΟ

 

1998

 

4.40Μ.

5     Καζαμίας Ανδρέας  

ΓΣΠ

 

2001

 

4.30Μ.

6     Γιακουμή Πρόδρομος  

ΓΣΟ

 

16.07.01

 

4.10Μ.

7     Στίγκας Μενέλαος  

ΓΣΟ

 

1999

 

4.00Μ.

8     Παπακώστα Νικόλας  

ΓΣΕ

 

2001

 

3.60Μ.

9     Ταμάνης Ανδρέας  

ΓΣΟ

 

2002

 

3.60Μ.

10     Δημητρίου Κωνσταντίνος  

ΓΣΠ

 

17.10.01

 

3.40Μ.

11     Γιασεμή Νικόλας  

ΓΣΟ

 

05.03.03

 

3.40Μ.

      Κωνσταντίνου Αναστάσιος  

ΓΣΠ

 

27.02.02

 

Ν.Μ

      Ομήρου Γεώργιος  

ΓΣΠ

   

Ν.Μ

 

 

400Μ ΕΜΠ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1   782 Λαζάρου Λευκή ΓΣΚ 03.06.00 1.08.34
2   518 Μάτολη Γεωργία ΓΣΕ 13.06.03 1.09.71
3   440 Πέτρου Ιωάννα ΓΣΕ 01.07.99 1.13.08
4   240 Αδάμου Νικόλ ΓΣΟ 07.12.00 1.16.05
5   243 Χριστοφή Νίκη ΓΣΟ 08.02.03 1.17.26

 

400Μ ΕΜΠ ΕΦΗΒΩΝ

 

Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
1   92 Χριστοδούλου Αλέξανδρος ΓΣΠ 1998 57.38
2   544 Σιάντωνας Στυλιανός ΓΣΕ 7.06.2000 57.55
3   758 Ευαγγέλου Μάριος ΓΣΚ 27.09.00 58.5
4   645 Κοντονικόλας Οδυσσέας ΓΣΖ 09.01.01 59.17
5   233 *Πουκάς Αντρεϊ ΓΣΟ 2000 1.00.26
6   844 Παναγή Ανδρέας ΓΣΠΡ 2001 1.00.96
7   635 Δημοσθένους Μάμας ΓΣΖ 4.07.2000 1.01.72
8   525 Αχιλλίδης Κωνσταντίνος ΓΣΕ 3.12.2001 1.01.96
9   835 Θεοφάνους Ευάγγελος ΓΣΠρ 28.03.01 1.02.01
10   235 Παναγιώτου Μάριος ΓΣΟ 4.02.1999 1.05.96
11   95 Τζούλιους Γεώργιος ΓΣΠ 10.03.00 1.06.83
12   317 Γενάρης Αλέξανδρος ΓΣΟ 02.09.03 1.07.30
13   236 Καττάμης Ηλίας ΓΣΟ 08.01.03 1.12.05
14   93 Δημοσθένους Δήμος ΓΣΠ 22.08.00 DNF
               

 

800ΜΕΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
 
1   550 Βλαχοβα Μαρία ΓΣΕ 16.12.99 2.22.44
2   642 Παύλου Χαριτίνη ΓΣΖ 26.09.02 2.25.21
3   750 Σεργίδη Δήμητρα ΓΣΚ 16.11.04 2.29.65
4   808 Ανδρέου Φλορεντία ΓΣΠΡ 20.06.03 2.31.97
5   340 Καττάμη Κασιανή ΓΣΟ 15.01.01 2.39.52
6   98 Χ”Γεωργίου Αθηνά ΓΣΠ 14.08.00 2.40.60
7   326 Αλεξάνδρου Αγνή ΓΣΟ 11.11.98 2.41.29
8   776 Τοκάρεβα Βικτώρια ΓΣΚ 04.06.99 2.43.75
9   472 Αντρόποβα Σβετλάνα ΓΣΕ 12.09.01 2.48.28
10   633 Παγκράτη Ραφαέλα ΓΣΖ 01.12.03 2.57.59
11   634 Τσιαμπάρτα Αλεξάνδρα ΓΣΖ 03.02.02 2.59.16

 

 

800ΜΕΤΡΑ ΕΦΗΒΩΝ  
Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
1   341 Παπαϊωάννου Στέλιος ΓΣΟ 1999 1.57.95
2   103 Λιμαντζάκης Εμμανουήλ ΓΣΠ 2000 1.58.13
3   99 Κουσιής Πέτρος ΓΣΠ 2001 2.01.52
4   501 Κυπριανού Κύπρος ΓΣΕ 2.07.2000 2.02.85
5   102 Χατζηαντώνης Χάρης ΓΣΠ 1.11.2001 2.04.30
6   331 Σταύρου Λούκας ΓΣΟ   2.04.85
7   849 Μαχαλεκκίδης Θωμάς ΓΣΠΡ 6.02.2002 2.05.68
8   854 Αδάμου Δημοσθένης ΓΣΠρ   2.06.15
9   342 Παναγιώτου Μιχάλης ΓΣΟ 8.01.2001 2.06.29
10   96 Νικολάου Ανδρέας ΓΣΠ 1.08.2000 2.06.49
11   348 Ιωάννου Σπύρος ΓΣΟ 0.07.1999 2.07.16
12   654 Ρεϊνσον Πέντζιαμιν ΓΣΖ   2.07.80
13   346 Κωνσταντίνου Γεώργιος ΓΣΟ 3.04.2003 2.08.03
14     Γεωργίου Πάνος ΓΣΖ 1.05.2001 2.09.55
15   665 Γεωργίου Κυριάκος ΓΣΖ 04.03.02 2.10.33
16   404 Ηλία Ειρηναίος ΓΣΕ 2000 2.11.56
17   638 Αλκιαβιάδους Μάξιμος ΓΣΖ   2.15.71
18   47 Ευαγγέλου Ανδρέας ΓΣΠ 4.05.2002 2.16.84
19   349 Πιερή Βασιλάκης ΓΣΟ 4.12.2000 2.17.85
20   649 Παντελή Χαράλαμπος ΓΣΖ 6.03.2001 2.19.99
21   637 Κωνσταντίνου Αχιλλέας ΓΣΖ   2.33.20
22   506 Αγγελή Σωκράτης ΓΣΕ   2.37.01
23   46 Πελέκης Γεώργιος ΓΣΠ   DNF
24   522 Δημητριάδης Αντρέας ΓΣΕ    

 

200ΜΕΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Δ5 248 Κολομεϊτεβα Σάντα ΓΣΟ 13.06.00 25.02
2 Δ7 101 Παναγιώτου Καρολίνα ΓΣΠ   26.06
3 Δ3 100 Σωτηρίου ΄Ιρις ΓΣΠ 28.06.00 26.32
4 Δ4 106 Αδαμίδου Γεωργία ΓΣΠ 18.01.00 26.52
5 Γ5 549 Ιωάννου Ελένη ΓΣΕ 07.12.00 26.67
6 Β7 527 Ανγκόιλ Τζένιφερ ΓΣΕ   26.68
7 Δ6 653 Ανδρέου Αναστασία ΓΣΖ 04.10.99 26.92
8 Δ2 108 Παπαδημητρίου Παναγιώτα ΓΣΠ 20.02.02 27.23
9 Γ4 416 Παπανίκα Χριστίνα ΓΣΕ 11.03.02 27.35
10 Α5 244 Θεοδοσίου Κωνσταντίνα ΓΣΟ 13.05.03 27.42
11 Γ8 59 Κωνσταντίνου Στέλλα ΓΣΠ   27.48
12 Β3 540 Κυρίλοβα Κατερίνα ΓΣΕ   27.63
13 Α4 241 Δημητρίου Κατερίνα ΓΣΟ   27.90
14 Γ3 105 Σάββα Μαργαρίτα ΓΣΠ 27.10.01 28.02
15 Β2 528 Καλαβίτη Νικολέττα ΓΣΕ 22.02.03 28.07
16 Α2 531 Χ’Κωσταντή Χριστίνα ΓΣΕ   28.08
17 Α7 618 Βασιλείου Νικολέττα ΓΣΖ 30.04.02 28.09
18 Γ2 751 Αδάμου Μυροφόρα ΓΣΚ   28.63
19 Β6 104 Γιαξή Νεφέλη ΓΣΠ   28.79
20 Β5 238 Ευλαβή Νικολέττα ΓΣΟ   28.94
21 Β4 407 Παναγίδου Ευαγγελία ΓΣΕ 31.03.02 29.18
22 Γ7 823 Χρίστου Μαρία ΓΣΠΡ   29.52
23 Γ6 107 Δημητρίου Εύα ΓΣΠ   30.27
24 Α6 840 Κωνσταντίνου Χριστίνα ΓΣΠΡ   31.36
25 Α3 838 Εικοσάρη Μαρία ΓΣΠρ   31.89
26 Α8 526 Πούρεκου Νικολέττα ΓΣΕ   32.43

 

 

200ΜΕΤΡΑ ΕΦΗΒΩΝ  
Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1 Δ4 111 Χριστοφόρου Ανδρέας ΓΣΠ 22.05.1998 22.28
2 Δ6 629 Παντελή Σπύρος ΓΣΖ 4.09.2000 22.75
3 Δ5 45 Ιωάννου Φώτης ΓΣΠ 10.11.1998 22.78
4 Δ3 246 Αδάμου Εμμανουήλ ΓΣΟ   23.20
5 Δ2 302 Ευσταθίου Κυριάκος ΓΣΟ\   23.37
6 Γ5 804 Γρηγορίου Σωτήρης ΓΣΠΡ 19.05.2000 23.56
6 Β5 878 Μούσκος Γεώργιος ΓΣΠΡ 2001 23.56
7 Γ8 652 Νοάχ Σεμπαστιάν ΓΣΖ   23.58
8 Δ7 655 Παπαποστόλου Γεώργιος ΓΣΖ 29.12.2001 23.90
9 Α4 415 Χατζησέργης Δημήτρης ΓΣΕ 3.06.2002 24.23
10 Δ8 534 Κυνεγήρου Στυλιανός ΓΣΕ   24.36
11     Δημητριάδης Ανδρέας ΓΣΕ   24.39
12 Γ3 628 Μιχαήλ Χάρης ΓΣΖ   24.42
13 Β6 537 Γεωργίου Χρήστος ΓΣΕ   24.48
14 Β4 245 Γαβριήλ Αιμίλιος ΓΣΟ   24.55
15 Γ6 237 Χαραλάμπους Χαράλαμπος ΓΣΟ   24.60
16 Β3 320 Ιωάννου Ανδρέας ΓΣΟ 06.08.2002 24.83
17 Γ4 109 Σάντης Κωνσταντίνος ΓΣΠ 2002 24.88
18 Β7 406 Λαδάς Μάρκος ΓΣΕ   24.90
19 Α3 841 Βασιλείου Αλέξανδρος ΓΣΠΡ 22.02.2003 25.17
20 Β2 110 Νικολάου Νεκτάριος ΓΣΠ   25.34
21 Γ7 770 Κούτι Ιμάτ ΓΣΚ   25.36
22 Γ2 247 Αγαθοκλέους Μάριος ΓΣΟ   25.43
23 Α5 51 Ξενοφώντος Αντρέας ΓΣΠ   25.50
24 Β8 405 Μιχαηλίδης Μάριος ΓΣΕ 8.05.2001 26.03
26 Α2 44 Στεφανή Γεώργιος ΓΣΠ   26.20

 

5000ΜΕΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1   117 Δημήτροβα Βεντσίσλαβα ΓΣΠ 13.12.98 19.16.44
2   640 Μαρκίδου Ελένη ΓΣΖ 24.01.01 20.07.26
3   303 Γεωργίου Χρύσω ΓΣΟ 04.12.03 20.07.47
4   712 Δημοσθένους Νάταλη ΓΣΚ 09.06.99 20.40.99
5   343 Τιμουρτουρκάν Ζοζάν ΓΣΟ 27.05.99 21.09.69
6   120 Πολυκάρπου Δανάη ΓΣΠ 12.01.02 21.13.04
7   344 Τρύφωνος Αίμιλη ΓΣΟ 30.10.00 22.48.85
8   115 Γίαγκου Γαβριέλλα Μόν ΓΣΠ 01.11.99 22.48.90

 

 

 

Α   ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ ΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1   515 Ζουβάνη Άντρεα  

ΓΣΕ

 

02.02.98

11.26Μ.
2   835 Χατζηγιάννη Ειρήνη  

ΓΣΠρ

 

17.04.99

11.17Μ.
3   116 Σαββίδου Κωνσταντίνα  

ΓΣΠ

 

30.05.01

11.08Μ.
4   311 Μαυρουδή Σαλώμη  

ΓΣΟ

 

18.05.02

10.87Μ.
5   785 Τουρσιάδου Βικτώρια  

ΓΣΚ

 

17.01.02

10.82Μ.
6     Ιτταλος Αντριάνα  

ΓΣΟ

  10.69Μ.
7   380 Ζήνωνος Ροδιάνα  

ΓΣΟ

 

23.04.02

10.42Μ.
    113 Ιωάννου Νάταλυ  

ΓΣΠ

 

15.01.02

10.38Μ.
    112 Μιχαήλ Νάταλυ  

ΓΣΠ

 

23.10.99

10.26Μ.
    413 Σαράντη Στέλλα  

ΓΣΕ

 

09.12.00

Ν.Μ
    305 Θρασυβούλου Εβελίνα  

ΓΣΟ

 

31.07.00

Ν.Μ
    737 Κασινοπούλου Ζήνα  

ΓΣΚ

 

12.03.03

Ν.Μ

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

Α ΣΕΙ

ΡΑ

ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ

ΓΟΣ

ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1   446 Ρουσή Μαριέλε ΓΣΕ 30.08.98 45.86Μ.
2   492 Γιαννούκκου Παντελίτσα ΓΣΕ 22.02.99 41.27Μ.
3   409 Γεωργίου Λουκία ΓΣΕ 28.02.00 39.45Μ.
4   261 Γεοργίεβα Μικαέλλα ΓΣΟ 26.06.01 36.98Μ.
5   258 Παπαδοπούλου Γεωργία ΓΣΟ 22.05.03 33.64Μ.
6   491 Αδάμου Κατερίνα ΓΣΕ 04.04.01 32.81Μ.
7   262 Θεοδώρου Ειρήνη ΓΣΟ 26.10.04 29.71Μ.
8   118 Σταύρου Παναγιώτα ΓΣΟ 21.08.00 28.76Μ.
               

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

Α ΣΕΙ ΡΑ ΑΡΙΘ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟ ΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   

 

1   267 Κονιαράκης Γεώργιος ΓΣΟ 07.02.99 16.54Μ.
2   204 Γεωργίου Τουπίας ΓΣΟ 16.02.98 15.39Μ.
3   525 Κυριάκου Ιωάννης ΓΣΕ 27.02.98 15.07Μ.
4   798 Κανάρης Γεώργιος ΚΣΚ 04.10.00 14.76Μ.
5   114 Μπήττυ Μάθιου ΓΣΠ 11.03.98 13.69Μ.
6   756 Χατζηλαμπρης Μιχάλης ΓΣΚ 15.03.01 12.57Μ.
7   202 Χαραλάμπους Ζαχαρλιας ΓΣΟ 24.11.02 11.10Μ.
8   636 Αλεξάνδρου Αλέξανδρος ΓΣΖ 06.03.01 10.82Μ.
9   617 Κοντινικόλας Λουκάς ΓΣΖ 16.02.01  

 

     
Α ΑΡΙΘΜ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΛΛΟΓΟΣ ΗΜ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
   
1   121 Πιττάλης Φάνης ΓΣΠ 16.05.00 17’20’6
2   345 Ιωάννου Μιχάλης ΓΣΟ 20.11.01 17’42’5
3   122 Πασιαρδής Χρήστος ΓΣΠ 07.06.99 17’48’7
4   119 Αριστοδήμου Γρηγόρης ΓΣΠ 03.05.00 17’56’8
5   402 Πέτρου Φίλιππος ΓΣΕ 24.06.99 18’26’3
6   124 Κιττίρας Μάρκος ΓΣΠ 10.09.01 18’34’3
7   123 Σουρούλας Μάριος ΓΣΠ 26.02.1998 19’46’4

 

 

4Χ400ΜΕΤΡΑ ΕΦΗΒΩΝ

1 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 3.25.05
2 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 3.26.79
3 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3.42.00
4 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 3.42.90
5 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 3.43.90
6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 3.57.00

 

4Χ400ΜΕΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 4.03.61
2 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.15.30
3 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 4.15.83
4 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 4.19.18
5 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 4.24.58
6 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 4.48.59

 

 

 

 

 

 ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟ ΓΙΑ  ΝΕΑΝΙΔ ΩΝ

 

1 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 144Β. 1 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 128.5Β.
2 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 132Β. 2 Γ.Σ.ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ 120Β.
3 Γ.Σ.ΕΥΑΓΟΡΑΣ 74.5Β. 3 Γ.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑ 103.5Β.
4 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 58.5Β. 4 Γ.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 50.5Β.
5 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 38Β. 5 Γ.Σ.ΖΗΝΩΝ 35.5Β.
6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡ Ο 17Β. 6 Γ.Σ.ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ 20Β.

Φωτογραφίες από την πρώτη μέρα των αγώνων


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube