volleyball k16 2020
volleyball k16 2020

Το ερχόμενο Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020 αρχίζει η Τελική Φάση στις κατηγορίες Κ16 (παίδων και κορασίδων)
Συγκεκριμένα θα διεξαχθούν αγώνες για τις θέσεις 1-4, 5-8, 9-12 στην Κατηγορία Κ16 παίδων και για τις θέσεις 1-6, 7-12, 13-18, 19-25 στην Κατηγορία κορασίδων.
Η Τελική Φάση στις κατηγορίες Κ14 (παμπαίδων και παγκορασίδων) θα αρχίσει το Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020. Ορισμένοι αγώνες αυτών των κατηγοριών θα διεξαχθούν το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής των κατηγοριών Κ16 (παίδων – κορασίδων) και Κ14 (παμπαίδων – παγκορασίδων)

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κατηγορίας Κ16 παίδων

1η αγωνιστική – 1ος όμιλος θέσεις 1-4
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ
Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020
ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

1η αγωνιστική – 2ος όμιλος θέσεις 5-8
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ

1η αγωνιστική – 3ος όμιλος θέσεις 9-12
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΚ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κατηγορίας Κ16 Κορασίδων

1η αγωνιστική – 1ος όμιλος θέσεις 1-6
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. – ΠΑΦΙΑΚΟΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ.
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

1η αγωνιστική – 2ος όμιλος θέσεις 7-12
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

1η αγωνιστική – 3ος όμιλος θέσεις 13-18
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΛΕΟΝΤΑΣ – ΑΕΛ
ΕΘΝΙΚΟΣ – LEMESOS VOLLEYBALL
ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.

1η αγωνιστική – 4ος όμιλος θέσεις 19-25
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΕΝΑΑΘ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΚ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κατηγορίας Κ14 παμπαίδων

1η αγωνιστική – 1ος όμιλος θέσεις 1-4
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

1η αγωνιστική – 2ος όμιλος θέσεις 5-8
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΣ – ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κατηγορίας Κ14 Παγκορασίδων

1η αγωνιστική – 1ος όμιλος θέσεις 1-6
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΕΤ.

1η αγωνιστική – 2ος όμιλος θέσεις 7-12
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – ΔΙΑΣ ΕΜΠΑΣ
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

1η αγωνιστική – 3ος όμιλος θέσεις 13-18
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΕΛ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ.

1η αγωνιστική – 4ος όμιλος θέσεις 19-25
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΣ – LEMESOS VOLLEYBALL
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΕΝΑΑΘ