H Επιτροπή Εθνικών ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνει τις κλήσεις για τα προεθνικά κλιμάκια των Ανδρών Κ16 (Λεμεσός-Πάφος), Ανδρών Κ18 (Λευκωσίας, Λεμεσού – Πάφου, Λάρνακας – Ελ. Περιοχής Αμμοχώστου) και Γυναικών Κ14 & Κ16(Λευκωσίας – Λάρνακας).

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΥ U16 – 12/01

Σπύρος Κυπριανού 14:00 – 16:00

Μεταφορικά: από Δημαρχείο Πάφου στις 13:00

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΠΟΠ
2 ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΟΠ
3 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΠΟΠ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΠ
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΠ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
9 ΤΖΙΑΜΠΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12 ΚΟΥΛΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13 ΑΛΕΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14 ΑΚΑΝΘΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕΛ
15 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕΛ
16 ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΛ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΑΘ

 

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U18 – 11/01

Ευάγγελος Φλωράκης, 15:30 – 17:30

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 Ορέστης Ανδρέου ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2 Σαμουήλ Θωμά ΚΕΡΑΥΝΟΣ
3 Γιώργος Αριστοδήμου ΚΕΡΑΥΝΟΣ
4 Παύλος Σταυρινίδης ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5 Παναγιώτης Δουκανάρης ΚΕΡΑΥΝΟΣ
6 Θεόδωρος Παναγιώτου ΚΕΡΑΥΝΟΣ
7 Κωνσταντίνος Πατσαλής ΚΕΡΑΥΝΟΣ
8 Μιχάλης Μύθιλλος ΑΠΟΕΛ
9 Μιχάλης Χαριδήμου ΑΠΟΕΛ
10 Marcus Dugan ΑΠΟΕΛ
11 Αλέξανδρος Παναγίδης ΕΘΑ
12 Αντρέας Κατσουρής ΕΘΑ
13 Κυριάκος Κουλλαπής ΕΘΑ
14 Πάρης Κοντοπύργος ΕΘΑ
15 Μάρκος Χριστοδουλίδης ΕΘΑ
16 Σόλωνας Κυπριανού ΕΘΑ
17 Δημήτρης Γιάγκου ΕΘΑ
18 Χρίστος Χατζηκώστας ΟΛΥΜΠΟΣ
19 Δημήτρης Ματθαίου YOUTH STARS
20 Ανδρέας Πολυκάρπου ΟΜΟΝΟΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11/01

Ευάγγελος Φλωράκης, 14:30 – 15:30

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2 ΔΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
3 ΠΑΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΥΡΓΟΣ ΕΘΑ
4 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ YOUTH STARS
5 ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΧΑΡΗΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
7 ΑΙΝΕΑΣ ΓΙΟΥΝΓΚ ΟΛΥΜΠΟΣ
8 ΚΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ YOUTH STARS
9 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΕΘΑ
10 ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΟΥΛΙΤΤΑΣ ΕΘΑ

 

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΥ U18 – 11/01

Σπύρος Κυπριανού, 14:00 – 16:00

Μεταφορικά: από Δημαρχείο Πάφου στις 13:00

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 Παναγιώτης Αλεξάνδρου ΑΣΤΕΡΑΣ
2 Κωνσταντίνος Αχιλλέως ΑΣΤΕΡΑΣ
3 Χρήστος Δημοσθενους ΑΣΤΕΡΑΣ
4 Κωνσταντίνος Χαριλάου ΑΣΤΕΡΑΣ
5 Μάριο Μπούτρο ΑΣΤΕΡΑΣ
6 Λουκάς Καμένος ΑΠΟΛΛΩΝ
7 Γιώργος Χριστοφίδης ΑΠΟΛΛΩΝ
8 Αδάμος Παναγίδης ΑΠΟΛΛΩΝ
9 Αυγουστίνος Σωφρονίου ΑΠΟΛΛΩΝ
10 Ηλίας Μακρυγιάννης ΑΠΟΛΛΩΝ
11 Ανδρέας Χατζηκτωρής ΑΠΟΛΛΩΝ
12 Άννινος Μάρκου ΑΕΛ
13 Χαράλαμπος Αρέστη ΑΠΟΠ
14 Ιωάννης Κούλουμος ΑΠΟΠ
15 Ανδρέας Αταλιώτης ΑΠΟΠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ U18, ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΕΛ. ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

11/01/2016, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ, 15:00 – 17:00

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΟΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΚ
2 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΚ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΕΚ
4 ΣΑΜΙ ΖΙΑΠΕΡ ΖΗΝΩΝΑΣ
5 ΠΕΤΡΩΦ ΒΙΚΤΩΡ ΖΗΝΩΝΑΣ
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΝΩΝΑΣ
7 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ
8 ΝΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
10 ΓΕΟΡΓΙΕΒ ΙΒΕΛΙΝ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
12 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΝΠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ14&Κ16 Λευκωσίας – Λάρνακας

11.01.2016, 15:30 – 17:30 Ευάγγελος Φλωράκης

Μεταφορικά: 

Από Λάρνακα: αναχώρηση στις 14:30 από χώρο στάθμευσης ΓΣΖ

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
ΑΝΤΡΙΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΘΑ
ΝΑΤΑΛΗ  ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΘΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΑ
ΜΑΡΙΑ ΚΙΝΑΝΗ ΕΘΑ
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΘΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΝΔΡΙΟΤΟΥ ΕΘΑ
ΜΟΝΑ ΖΑΡΙΤΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΕΒΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝΑΔ
10. ΕΛΕΝΑ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ ΕΝΑΔ
11. ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΗΛΟΡ YOUTH STARS
12. ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΟΥΡΚΑ AEK
13. ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΣΑΠΗ ZHNΩΝΑΣ
14. ΣΤΥΛΙΑΝΑ ΤΣΑΝΚΑΛΙΕΒΑ ΖΗΝΩΝΑΣ
15. ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΑΠΟΕΛ
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ