Κληρωσεις παγκυπριων αγωνων Ρυθμικής Γυμναστικής παγκορασιων Α’ και ελπιδων 26/3/2022

Κληρώσεις παγκύπριων αγώνων Ρυθμικής Γυμναστικής παγκορασίδων Α’ και Ελπίδων 26/3/2022 

Παγκύπριος αναπτυξιακός αγώνας Ρυθμικής Γυμναστικής – Παγκορασιδες Α’ & Παγκύπριος αναπτυξιακός αγώνας Ρυθμικής Γυμναστικής – Ελπίδες

ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΝΟΠΕΤΡΑΣ-ΛΕΜΕΣΟΣ, 26-03-2022, ΩΡΑ 10:00
Συμμέτοχες:
Α’ GROUP:
Ώρα έναρξης: 10:00

ΣΤΕΦΑΝΙ
1. ΣΑΒΙΝΚΟΒΑ ΑΛΙΣΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
2. ΖΑΓΚΟΥΣΚΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
3. ΣΑΪΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
4. ΑΣΑΝΤΙ ΜΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
6. ΝΙΚΙΤΣΙΟΥΚ ΑΜΑΛΙΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
7. ΕΤΣΕΙΝ ΣΙΑΝΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
8. ΒΟΪΝΟΒΑ ΟΥΛΙΑΝΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
9. ΠΑΝΓΚΡΑΣΚΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10. ΜΑΣΤΟΡΟΥΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
11. ΦΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
12. ΖΕΛΕΝΙΝΑ ΜΑΡΙΣΟΛ – ΑΜΑΘΟΥΣ
13. ΣΙΕΠΕΛ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
14. ΚΟΥΖΝΕΤΣΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΣΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1. ΣΑΒΙΝΚΟΒΑ ΑΛΙΣΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
2. ΖΑΓΚΟΥΣΚΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
3. ΣΑΪΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
4. ΑΣΑΝΤΙ ΜΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
6. ΝΙΚΙΤΣΙΟΥΚ ΑΜΑΛΙΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
7. ΕΤΣΕΙΝ ΣΙΑΝΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
8. ΒΟΪΝΟΒΑ ΟΥΛΙΑΝΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
9. ΠΑΝΓΚΡΑΣΚΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10. ΜΑΣΤΟΡΟΥΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ
11. ΦΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
12. ΖΕΛΕΝΙΝΑ ΜΑΡΙΣΟΛ – ΑΜΑΘΟΥΣ
13. ΣΙΕΠΕΛ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
14. ΚΟΥΖΝΕΤΣΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΣΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ

Β’ GROUP
Ώρα έναρξης:11:00

ΣΤΕΦΑΝΙ
1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ – RAINBOW
2. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – RAINBOW
3. ΤΑΚΟΥΣΙΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ – RAINBOW
5. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
6. ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – RAINBOW
7. ΜΑΧΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
8. ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΘΗΝΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
9. ΚΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1. ΚΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ – RAINBOW
3. ΛΟΥΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
4. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – RAINBOW
5. ΤΑΚΟΥΣΙΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
6. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ – RAINBOW
7. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – RAINBOW
9. ΜΑΧΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
10. ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΘΗΝΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
11. ΠΕΡΔΙΟΥ ΕΥΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
12. ΚΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ

Γ’ GROUP
Ώρα έναρξης: 12:00

ΣΤΕΦΑΝΙ
1. ΜΠΑΧΑΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΣΑΛΟΒΑ ΒΑΛΕΡΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
3. ΚΡΑΣΝΙΚΟΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
4. ΓΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΝΤΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΑΚΑΜΑΣ
7. ΜΠΕΡΑΪΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
8. ΣΑΜΠΑΚΙΝΑ ΕΙΡΗΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΝΕΟΦΥΤΙΑ – ΑΚΑΜΑΣ
10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΗ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1. ΜΠΑΧΑΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ – ΑΚΑΜΑΣ
3. ΣΑΛΟΒΑ ΒΑΛΕΡΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
4. ΚΡΑΣΝΙΚΟΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΚΑΜΑΣ
6. ΓΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΝΤΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΑΚΑΜΑΣ
9. ΜΠΕΡΑΪΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ
10. ΣΑΜΠΑΚΙΝΑ ΕΙΡΗΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
11. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΝΕΟΦΥΤΙΑ – ΑΚΑΜΑΣ
12. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΗ – ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ A’ GROUP
Ώρα έναρξης: 14:00

ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1. ΠΑΡΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
2. ΣΟΥΓΑΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
3. ΜΠΑΧΜΙΤΣΟΒΑ ΕΥΑ – ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
4. ΠΑΡΟΥΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
5. ΒΑΣΙΚ ΑΝΙΚΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
6. ΜΑΡΤΙΝΟΒΑ ΝΤΙΑΝΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
7. ΑΞΕΝΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
8. ΚΟΥΖΝΕΤΣΟΒΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ
9. ΓΚΑΜΠΑΡΕΤΤΟ ΝΕΦΕΛΗ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
10. ΜΠΡΕΖΝΕΒΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
11. ΓΚΑΜΠΑΡΝΕΤΤΟ ΟΤΤΑΒΙΑ – ΜΑΡΝΕΡΟΣ
12. ΚΟΛΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ B’ GROUP
Ώρα έναρξης: 14:30

ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
2. ΜΟΤΟΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΦΟΣ
3. ΖΑΜΠΑ ΕΒΕΛΙΝΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
4. ΟΣΤΡΟΦΣΚΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
6. ΒΑΡΤΑΝΑ ΕΛΙΖΑΒΕΤΑ – ΠΑΦΟΣ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9. ΑΜΠΤΟΥΛΑΕΒΑ ΜΙΛΑΝΑ – Α. ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ
10. ΝΤΟΥΜΠΟΒΣΚΑΓΙΑ ΕΛΙΖΑΒΕΤ ΤΡΙΚΩΜΙΤΗΣ


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube