CYPRUS FEDERATION OF RIDING.
CYPRUS FEDERATION OF RIDING.

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Απριλίου οι αγώνες Ιππικής Δεξιοτεχνίας και Υπερπήδησης Εμποδίων που διοργανώνει η ΚΟΙΠ στις εγκαταστάσεις του Ιππικού Ομίλου Λυθροδόντα/Π. Τσακτίρης

 

Στα αγωνίσματα Ιππικής Δεξιοτεχνίας τις πρώτες θέσεις κατέλαβαν τα ζεύγη:

 

Κατηγορία ΚΟΙπ Παίδων: Μάρλεν Βαφειάδη και Leon για τον Ιππικό Όμιλο Cyprus Horse Society

Κατηγορία FEI Παίδων: Imogen Evans και Lilly Milan για τον Ιππικό Όμιλο George’s Ranch

Κατηγορία Εφήβων: Χριστίνα Ευθυμίου και Ultra Sox για τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club

Κατηγορία Ε: Leah Weston και Rocket Robin για τον Ιππικό Όμιλο George’s Ranch

Κατηγορία Δ ( 18 και κάτω):  Imogen Evans και Lilly Milan για τον Ιππικό Όμιλο George’s Ranch

Κατηγορία Δ ( άνω των 18): Wendy Bush και Da Vinci για τον Ιππικό Όμιλο George’s Ranch

Κατηγορία Γ: Wendy Bush και Da Vinci για τον Ιππικό Όμιλο George’s Ranch

Κατηγορία Β: Χριστίνα Ευθυμίου και Ultra Sox για τον Ιππικό Όμιλο Horse Leisure Club

Κατηγορία Α: Μαρίνα Αγρότου και Courrege I για τον Ιππικό Όμιλο Nicosia

 

Στα αγωνίματα Υπερπήδησης Εμποδίων τις πρώτες θέσεις κατέλαβαν τα ζεύγη:

 

Κατηγορία Ζ (0.85m)(: Zenon Cattabeni και Lios Dearg Dancer για τον Ιππικό Όμιλο Lapatsa

Κατηγορία Δ ( 18 και κάτω) (0.90m):  Zenon Cattabeni και Lios Dearg Dancer για τον Ιππικό Όμιλο Lapatsa

Κατηγορία Δ (άνω των 18) (0.90): Κωνσταντίνα Σάββα και Angard για τον Ιππικό Όμιλο Nicosia

Κατηγορία Γ (1.00m): Ann Goset και Zvegor για τον Ιππικό Όμιλο Cyprus Horse Society

Κατηγορία Β (1.10m): Παναγιώτης Τσακτίρης και Loukas για τον Ιππικό Όμιλο Cyprus Horse Society

Κατηγορία Α (1.20): Άννα Χατζηχαραλάμπους και Aquino A για τον Ιππικό ‘Ομιλο Cyprus Horse Society

 


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube