Φεβρουάριος 05, 2014 Βράβευση Καλυτέρων Εφήβων-Νεανίδων 2013

  Η Κυπριακή Ολυμπιακή Επιτροπή, πραγματοποίησε την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου στο Ολυμπιακό Μέγαρο την «Τελετή Βράβευσης των Καλυτέρων Εφήβων-Νεανίδων 2013». Η βράβευση θεσμοθετήθηκε το 1985 από...

Στο βάθρο των νικητών βρέθηκε η συμπατριώτισσα μας ΓΙΩΤΑ ΧΑΠΟΥΠΗ

Στο βάθρο των νικητών βρέθηκε η συμπατριώτισσα μας ΓΙΩΤΑ ΧΑΠΟΥΠΗ τερματίζοντας στην 3η θέση στους παγκόσμιους αγώνες τριάθλου του Αμβούργου  στην κατηγορία της. Της...

ΕΠΙΤΥΧΊΑ Η ΗΜΕΡΊΔΑ ΠΟΔΗΛΑΣΊΑΣ ΣΤΗΝ ΤΑΜΑΣΌ – ΠΈΡΑ ΟΡΕΙΝΉΣ Ποδηλατικός Ομιλος Άγιος Μνάσων’s

  Δελτιο τυπου ΜΕ ΣΤΟΡΓΙΚΌΤΕΡΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΉΘΗΚΕ Η ΗΜΕΡΊΔΑ ΠΟΔΗΛΑΣΊΑΣ ΠΟΥ ΣΥΝΔΙΟΡΓΆΝΩΣΑΝ Ο ΣΎΝΔΕΣΜΟΣ ΓΟΝΈΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΎ ΔΗΜΟΤΙΚΟΎ ΤΑΜΑΣΟΎ ΚΑΙ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ ΣΤΟ ΧΏΡΟ...

Επίσημη ανακοίνωση για την διοργάνωση THE ULTIMATE ACTION SHOW.

Ολοκληρώθηκε με πλήρη επιτυχία στης 21/12/2014 στο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ της Λεμεσού η διοργάνωση THE ULTIMATE ACTION SHOW. Η διοργάνωση αυτή το THE ULTIMATE ACTION...

Η σχολή μπαλέτου Δήμητρα Ριρή Κωνσταντίνου παρουσιάσε την 1 Ιουλιου Τα Χρώματα Της Φύσης.

Ιδιαίτερη επιτυχία σημείωσε η Εκδήλωση από την σχολή μπαλέτου της Δήμητρα Ριρή Κωνσταντίνου όπου παρουσίασε την 1ην  Ιούλιου την παράσταση < Τα Χρώματα Της Φύσης >...

Support Kontides’ Road to Rio 2016

Support Kontides' Road to Rio 2016   Pavlos Kontides is a 24-year-old athlete in sailing, Laser Class. He comes from the Mediterranean island of Cyprus and...

Ανακοίνωση για τον 6ο Αγώνα Κυπέλλου Δρόμου 2014 – Ανάβαση Γερακιών – 29/6/2014

Το Κύπελλο Δρόμου #6 - Ανάβαση Γερακιών, που διοργανώνεται από τον Ποδηλατικό Όμιλο Λευκωσίας, θα διεξαχθεί τηνΚυριακή, 29 Ιουνίου 2014. Στον αγώνα θα μπορούν να συμμετάσχουν όλες...

17th European Contemporary Dance Festival 24th June :“Water for Water”

Η ομάδα  Theatre elledanse  από τη Σλοβακία παρουσίασε το έργο “Water for Water”  σε χορογραφία  ŠÁRKA ONDRIŠOVÁ. στις 24 Ιουνίου 2014 στο θέατρο Ριαλτο “Οι αναμνήσεις...

ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΗΣ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟ EVENT -CYPRUS SUMMER DEPTH SUMMER 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ 1 Yiorgos Panayiotakis GR 75 CWT 02:10 08:15 09:00 2 Radek VeverkA CΖΕ 58 CWT 01:50 08:23 09:08 3 Pavlos Kourtellas CYP 50 FIM...