3ος Αγώνας Β Κατηγορίας – Ακαδημιών Λeυκωσιας – Λαρνακας Αμμοχλωστου 2017-2018

ΚΟΤΟΞ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ (20IAN18)

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ , 20-01-2018

3ος Αγώνας Β Κατηγορίας – Ακαδημιών Λeυκωσιας – Λαρνακας Αμμοχλωστου 2017-2018

 

 

ΚΟΤΟΞ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ (20IAN18) ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ , 20-01-2018

 

Επιτροπή Διοργάνωσης: ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ), ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΑ), ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΩΜΙΤΗ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ )

 

Recurve Bow – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΡΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα 50m-1 50m-2 Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 025D XΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χριστόδουλος ETHA Εθα 264/ 2 270/ 1 534 6 1
2 1- 025A ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γιώργος LEY Σ. Τ. Λευκωσια 270/ 1 214/ 4 484 6 3
3 1- 025C ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ανδρέας LEY Σ. Τ. Λευκωσια 237/ 3 236/ 3 473 3 0
4 1- 023A ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ Μιχάλης LEY Σ. Τ. Λευκωσια 228/ 4 240/ 2 468 4 1
5 1- 023B ΚΑΛΟΥ Νίκος PHL Φιλοκτήτης 218/ 5 209/ 5 427 1 0
6 1- 024D ΠΑΝΤΩΠΟΛΙΣ Κυριάκος IDEA Ιδεα 209/ 7 209/ 5 418 1 0
7 1- 024C ΦΑΝΗΣ Στυλιανός APO Αποελ 150/ 9 173/ 7 323 2 2
8 1- 025B ΣΤΑΥΡΟΥ Στάυρος TOXA Τοξότες Αχαιοί 126/10 171/ 8 297 1 0
9 1- 024A ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χριστάκης LEY Σ. Τ. Λευκωσια 166/ 8 115/10 281 0 0
10 1- 023C ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δημήτρης TOX Τοξοτης 69/11 158/ 9 227 1 0
11 1- 024B VAN DE VONDERVOORT Harry TOXA Τοξότες Αχαιοί 217/ 6 0 217 1 1

Recurve Bow – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα 50m-1 50m-2 Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 022C ΖΑΝΝΕΤΟΥ Δανάη ETHA Εθα 239/ 1 236/ 2 475 3 0
2 1- 022A ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ Δήμητρα APO Αποελ 227/ 2 240/ 1 467 4 1
3 1- 022D ΣΤΑΥΡΟΥ Στάυρη IDEA Ιδεα 213/ 4 235/ 3 448 2 2
4 1- 022B ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ Αργυρώ TOXA Τοξότες Αχαιοί 217/ 3 153/ 4 370 2 1

Recurve Bow – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CADET ΑΓΟΡΙA

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα 50m-1 50m-2 Συνολ. Επίδοση 10+X X
                       
1 1- 021B ΛΕΩΝΙΔΑ Λεωνίδας IDEA Ιδεα 273/ 1 295/ 1 568 7 2
       
2 1- 021D ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ Ανδρέας KEN Σ. Τ. Κενταυρος 204/ 2 217/ 2 421 3 1
3 1- 021A ΓΕΩΡΓΙΟΥ Διονύσης AAA Αφροδιτη Αρτεμης Αθηνα 162/ 3 177/ 3 339 0 0

Recurve Bow – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα 30m-1 30m-2 Συνολ. Επίδοση 10+X X  
                     
1 1- 020B ΑΝΤΩΝΙΟΥ Παντελής TOX Τοξοτης 258/ 1 238/ 1 496 0 0  
2 1- 020A ΜΑΛΕΚΚΟΣ Κωνσταντίνος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 206/ 2 164/ 3 370 0 0  
       
3 1- 020C ΣΑΒΒΙΔΗΣ Σάββας APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 164/ 3 175/ 2 339 0 0  
                   
                                         

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m   Συνολ. Επίδοση 10+X X
                     
1 1- 018D ΙΣΑΑΚ Ισαάκ ETHA Εθα 0 320/ 1 320 0 0
     
2 1- 018C ΚΟΥΝΟΥΣΙΗΣ Σπύρος PHL Φιλοκτήτης 0 254/ 2 254 2 0
     
3 1- 018A ΑΝΤΡΕΟΥ Ιωάννης APO Αποελ 0 235/ 3 235 0 0
4 1- 019C ΛΕΛΛΑΣ Μαρίνος FRE Φρέναρος F.c 0 194/ 4 194 0 0
     
5 1- 019A ΚΑΙΜΗΣ Ιωάννης APO Αποελ 0 191/ 5 191 0 0
     
6 1- 017A PILIPENKO Anatoli CAC Cyrpus Archery Club 0 183/ 6 183 0 0
7 1- 019B ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Χαράλαμπος AOPS Α.ο.ψ Ψημολόφου 0 159/ 7 159 1 1
8 1- 019D ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριάκος AAA Αφροδιτη Αρτεμης Αθηνα 0 145/ 8 145 0 0

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 016C ΑΝΤΡΕΟΥ Κατερίνα LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 259/ 1 259 3 0
2 1- 016B ΑΝΤΩΝΙΟΥ Μικαέλλα IDEA Ιδεα 0 217/ 2 217 1 1
3 1- 016D ΣΩΤΗΡΙΟΥ Ελίτα IDEA Ιδεα 0 211/ 3 211 0 0
4 1- 016A ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κωσταντίνα LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 169/ 4 169 1 1

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ CADET ΑΓΟΡΙΑ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 015D ΧΑΝΝΑΣ Αντώνης TOX Τοξοτης 0 272/ 1 272 0 0
2 1- 015A ΗΣΥΧΙΟΥ Αντρέας NNX Νεολυθικός Νέων Χοιροκιτίας 0 269/ 2 269 0 0
3 1- 014D ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Νικόλας APO Αποελ 0 243/ 3 243 0 0

 

 

 

3ος Αγώνας Β Κατηγορίας – Ακαδημιών Λeυκωσιας – Λαρνακας Αμμοχλωστου 2017-2018

 

ΚΟΤΟΞ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ (20IAN18) ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ , 20-01-2018

 

Επιτροπή Διοργάνωσης: ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ), ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΑ), ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΩΜΙΤΗ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ )

 

      Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ CADET ΑΓΟΡΙΑ              
Θέση Αθλητής   Σωματείο/Χώρα .1. 30m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                     
4 1- 014B ΚΥΠΡΑΓΟΡΑΣ Αντώνης   CAC Cyrpus Archery Club 0 218/ 4 218 0 0
5 1- 015C ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γιώργος   PHL Φιλοκτήτης 0 209/ 5 209 0 0
6 1- 015B ΝΤΙΝΤΟΣ Νικόλας Μάριος   TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 207/ 6 207 0 0
                                     

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 013B ΚΑΧΡΙΜΑΡΗ Ελένη KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 262/ 1 262 0 0
2 1- 013A ΣΤΑΥΡΟΥ Μαριλένα TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 218/ 2 218 0 0
2 1- 013C ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Ιωάννα TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 218/ 2 218 0 0
4 1- 014A ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗ Μαρία AOPS Α.ο.ψ Ψημολόφου 0 135/ 4 135 0 0

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m   Συνολ. Επίδοση 10+X X  
                     
1 1- 011A ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Αγγέλος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 284/ 1 284 3 0  
2 1- 011C ΜΑΣΤΙΧΗΣ Μιχάλης KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 256/ 2 256 4 1  
3 1- 012C ΜΥΛΩΝΑΣ Γιώργος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 253/ 3 253 0 0  
4 1- 012A ΑΔΑΜΟΥ Φάνος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 235/ 4 235 0 0  
5 1- 012D ΘΕΟΔΩΡΟΥ Πέτρος APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 232/ 5 232 0 0  
6 1- 011B ΠΑΝΑΓΗ Σωτήρης NNX Νεολυθικός Νέων Χοιροκιτίας 0 223/ 6 223 3 2  
     
7 1- 011D ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γεωργίος ETHA Εθα 0 211/ 7 211 0 0  
8 1- 011D ΞΥΔΙΑΣ Μάριος PHL Φιλοκτήτης 0 188/ 8 188 1 1  
9 1- 012B ΝΙΚΟΛΑΟΥ Άντρεας NNX Νεολυθικός Νέων Χοιροκιτίας 0 151/ 9 151 0 0  
                 
                                     

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

 

 

 

 

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 20m   Συνολ. Επίδοση 10+X X  
                       
1 1- 010B ΚΩΤΣΑΠΠΗ Τζιορτζίνα KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 285/ 1 285 3 2  
     
2 1- 004D ΜΟΤΙΤΗ Χρυστάλλα LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 253/ 2 253 0 0  
     
3 1- 009A ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Αντιγόνη TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 227/ 3 227 0 0  
4 1- 010A ΝΤΙΝΤΑ Νεφέλη-Βενετία TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 218/ 4 218 0 0  
     
5 1- 009C ΣΤΑΘΑΚΗ Άννα AOPS Α.ο.ψ Ψημολόφου 0 195/ 5 195 0 0  
     
6 1- 010C ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χρυσάνθη AOPS Α.ο.ψ Ψημολόφου 0 191/ 6 191 2 1  
7 1- 010D ΠΕΤΡΟΥ Άντρια AXA Αχαιών Ακτή 0 99/ 7 99 0 0  
8 1- 007B ΛΕΩΝΙΔΟΥ Άρτεμης APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 87/ 8 87 0 0  
                 
                                     

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 20m   Συνολ. Επίδοση 10+X X
                     
1 1- 006D ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης ETHA Εθα 0 311/ 1 311 8 4
     
2 1- 005C ΧΡΙΣΤΟΦΗ Νικόλας LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 309/ 2 309 0 0
     
3 1- 008C ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Πέτρος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 307/ 3 307 5 2
4 1- 006C ΠΑΠΑΝΕΟΚΛΕΟΥΣ Χαρίτονας KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 307/ 4 307 4 2
5 1- 006A ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Ανδρέας TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 283/ 5 283 1 0
6 1- 005A ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χαράλαμπος AAA Αφροδιτη Αρτεμης Αθηνα 0 283/ 6 283 0 0
7 1- 002C ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ Ανδρέας LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 277/ 7 277 0 0
8 1- 008A ΚΑΤΣΑΒΡΑ Παναγίωτης TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 271/ 8 271 2 2
9 1- 007C ΜΑΛΕΚΚΟΣ Ραφαήλ KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 266/ 9 266 7 3
10 1- 008B ΛΟΙΖΟΥ Παναγιώτης APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 260/10 260 1 0
11 1- 005D ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μανώλης NNX Νεολυθικός Νέων Χοιροκιτίας 0 251/11 251 0 0
12 1- 006B ΤΣΙΟΥΤΑΣ Αιμίλιος APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 213/12 213 1 0
13 1- 008D ΚΟΥΤΣΟΥ Αντρέας PHL Φιλοκτήτης 0 194/13 194 0 0
14 1- 005D ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Στυλιανός AXA Αχαιών Ακτή 0 171/14 171 0 0
15 1- 005B ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χριστόφορος AOPS Α.ο.ψ Ψημολόφου 0 169/15 169 0 0

 

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ(U10) ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

Θέση Αθλητής Cat. Σωματείο/Χώρα .1. 12m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                 
1 1- 004C ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία AAA  Αφροδιτη Αρτεμης Αθηνα 0 204/ 1 204 2 1  
                             

 

 

2/3             Κατηγορίες Τόξου και Αθλητών/ριων – Ατομικό – 20180120.144625

 

 

3ος Αγώνας Β Κατηγορίας – Ακαδημιών Λeυκωσιας – Λαρνακας Αμμοχλωστου 2017-2018

 

ΚΟΤΟΞ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ (20IAN18) ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ , 20-01-2018

 

Επιτροπή Διοργάνωσης: ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ), ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΑ), ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΩΜΙΤΗ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ )

 

      Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ(U10) ΚΟΡΙΤΣΙΑ         Συνέχεια
Θέση Αθλητής   Σωματείο/Χώρα .1.   12m Συνολ. Επίδοση 10+X X  
                         
2 1- 004B ΑΦΡΟΔΙΤΗ Μάριαν   TOXA Τοξότες Αχαιοί   0 187/ 2 187 0 0  
3 1- 003A ΒΟΣΒΟΛΗ Αντίγονη   AXA Αχαιών Ακτή   0 166/ 3 166 0 0  
4 1- 003B ΚΑΝΝΑ ¨Ηβη   AAA Αφροδιτη Αρτεμης Αθηνα   0 141/ 4 141 0 0  
5 1- 004A ΒΟΣΒΟΛΗ Είρηνη   AXA Αχαιών Ακτή   0 56/ 5 56 0 0  
                                   

 

Recurve Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ(U10) ΑΓΟΡΙΑ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 12m Συνολ. Επίδοση 10+X X
                   
1 1- 001A ANDREOY Daniel ETHA Εθα 0 328/ 1 328 13 5
2 1- 002D ΘΩΜΑ Χρίστος APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 310/ 2 310 6 2
3 1- 003D ΦΥΤΙΛΗΣ Γιώργος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 0 309/ 3 309 0 0
4 1- 002A ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Ορέστης ETHA Εθα 0 303/ 4 303 6 2
5 1- 001C ΠΑΥΛΟΥ Κωνσταντίνος LEY Σ. Τ. Λευκωσια 0 298/ 5 298 3 0
6 1- 001B ΚΟΞΑΔΑΓΛΗΣ Κωσταντίνος TOXA Τοξότες Αχαιοί 0 276/ 6 276 5 0
7 1- 001D ΚΥΡΙΑΚΟΥ Μιχάλης APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 0 248/ 7 248 3 0
8 1- 007D ΜΕΛΕΤΙΟΥ Μελέτιος FRE Φρέναρος F.c 0 221/ 8 221 2 1
9 1- 003C ΠΟΥΡΓΟΥΡΗ Σεργιος AXA Αχαιών Ακτή 0 145/ 9 145 0 0

 

Compound Bow – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΡΩΝ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα 50m-1 50m-2 Συνολ. Επίδοση 10+X X
             
1 1- 023D ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ Αγαθοκλής LEY  Σ. Τ. Λευκωσια 255/ 1 247/ 1 502 7 0

 

Compound Bow – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ CADET ΑΓΟΡΙΑ

 

Θέση Αθλητής Σωματείο/Χώρα .1. 30m   Συνολ. Επίδοση 10+X X
                 
1 1- 012D ΤΣΙΓΚΗΣ Κυριάκος APO  Αποελ 0 237/ 1 237 0 0
     

 

 

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ                                                                                                                       3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018

 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ

Summary

 

21 Jan 2018

 

SUMMARY

 

 

Medal Standings……………………………………………………………… 2

 

Medallists by Event…………………………………………………………. 3

Final Ranking Individual…………………………………………………. 4

Recurve Men…………………………………………………………………… 4

 

Recurve Women………………………………………………………………. 5

 

Recurve Cadet Men………………………………………………………….. 6

 

Compound Men……………………………………………………………….. 7

 

Compound Women…………………………………………………………… 8

 

Final Brackets Individual………………………………………………… 9

Recurve Men…………………………………………………………………… 9

 

Recurve Women……………………………………………………………. 11

 

Recurve Cadet Men……………………………………………………….. 12

 

Compound Men…………………………………………………………….. 13

 

Compound Women………………………………………………………… 15

 

Qualification Round – Individual………………………………….. 16

Recurve Men………………………………………………………………… 16

 

Recurve Women……………………………………………………………. 17

 

Recurve Junior Men……………………………………………………….. 18

 

Recurve Junior Women…………………………………………………… 19

 

Recurve Cadet Men……………………………………………………….. 20

 

Recurve Cadet Women…………………………………………………… 21

 

Recurve Master Men………………………………………………………. 22

 

Recurve Master Women………………………………………………….. 23

 

Compound Men…………………………………………………………….. 24

 

Compound Women………………………………………………………… 25

 

Compound Cadet Men……………………………………………………. 26

 

Compound Master Men…………………………………………………… 27

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ                                  
      21 Jan 2018 Medal Standings                        
                                         
            MEDAL STANDINGS                  
                                       
  Rank NOC     Individual     Total     Rank by    
                             
    G S   B Tot G S   B Tot Total    
               
                                 
  1 KEN Σ. Τ. Κενταυρος 3 1   1 5 3 1   1 5 1    
                                 
  2 LEY Σ. Τ. Λευκωσια 2 1     3 2 1     3 = 2    
                                 
  3 LEM Σ. Τ. Λεμεσός 2     1 3 2     1 3 = 2    
                               
  4 ETHA Εθα 1 1     2 1 1     2 = 5    
                                 
  4 KOS Κοσμοπολη 1 1     2 1 1     2 = 5    
                               
  6 APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 1     1 2 1     1 2 = 5    
                               
  7 APOE Αποελ 1       1 1       1 = 9    
                                 
  7 CAC Cyrpus Archery Club 1       1 1       1 = 9    
                                 
  9 PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο   2   1 3   2   1 3 = 2    
                               
  10 TAXA Τοξοτες Αχαιοι   1   1 2   1   1 2 = 5    
                               
  11 POM Π.Ο.Μουταγιάκας   1     1   1     1 = 9    
                                 
  12 PRO Σ. Τ. Οι Πρωτοπόροι       1 1       1 1 = 9    
                                 
      Total: 12 8   6 26 12 8   6 26      
                                         
                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C93                                                                 Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 1/32

 

  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
  ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ            
  21 Jan 2018 Medallists by Event      
                 
        MEDALLISTS BY EVENT      
                 
  Event Name   Date Medal Name NOC    
               
  Recurve Men   Sun 21 Jan GOLD ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος ETHA Εθα  
               
        SILVER ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας TAXA Τοξοτες Αχαιοι  
                 
        BRONZE ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος KEN Σ. Τ. Κενταυρος  
                 
  Recurve Women   Sun 21 Jan GOLD ΚΑΛΛΕΝΟΥ Άννα KEN Σ. Τ. Κενταυρος  
                 
        SILVER ΑΝΔΡΕΟΥ Ειρήνη LEY Σ. Τ. Λευκωσια  
               
        BRONZE Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χριστίνα TAXA Τοξοτες Αχαιοι  
               
  Recurve Cadet Men   Sun 21 Jan GOLD ΜΙΤΑΣ Στάυρος APOL Απόλλων Αγίου Παυλου  
                 
        SILVER ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Στυλιανος KEN Σ. Τ. Κενταυρος  
               
        BRONZE ΑΣΚΩΤΗΣ Αντρέας APOL Απόλλων Αγίου Παυλου  
                 
  Compound Men   Sun 21 Jan GOLD ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης LEY Σ. Τ. Λευκωσια  
               
        SILVER ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος ETHA Εθα  
                 
        BRONZE ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο  
                 
  Compound Women   Sun 21 Jan GOLD ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σοφία LEY Σ. Τ. Λευκωσια  
                 
        SILVER ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έλενα PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο  
                 
        BRONZE ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γιάννα LEM Σ. Τ. Λεμεσός  
                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C74A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 2/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Men              
                   
    21 Jan 2018 Final Ranking Individual              
                     
        RESULTS SUMMARY            
                       
  Rk Name NOC   RR Score 1/8 1/4   1/2 Finals  
          Rank            
1 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος ETHA Εθα 629 / 1 7 6 6 6  
2 ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας TAXA Τοξοτες Αχαιοι 614 / 3 6 6 6 4  
3 ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 619 / 2 6 6 4 6  
4 ΠΑΝΑΓΗ Κωνσταντίνος LEY Σ. Τ. Λευκωσια 604 / 4 7 6 4 2  
5 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μίμης ETHA Εθα 544 / 11 7 5 (130)    
6 ΦΩΤΙΟΥ Φώτης LEY Σ. Τ. Λευκωσια 600 / 5 6 5 (127)    
7 ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σάββας CAC Cyrpus Archery Club 586 / 8 6 4 (117)    
8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρίστος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 589 / 7 7 0 (67)    
9 ΒΡΙΚΟΣ Κυριάκος ETHA Εθα 538 / 12 0        
9 ΔΑΜΙΑΝΟΥ Παντελής ETHA Εθα 495 / 16 1        
9 ΚΟΥΤΡΑΣ Λάμπρος IDEA Ιδεα 534 / 14 2        
9 ΜOSDITHIAN Nazo LEY Σ. Τ. Λευκωσια 596 / 6 1        
9 ΜΑΛΕΚΚΟΣ Σωφρωνιος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 559 / 9 4        
9 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αλέξανδρος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 520 / 15 0        
9 ΤΕΜΕΝΟΥ Στυλιανος LEY Σ. Τ. Λευκωσια 537 / 13 1        
9 ΦΑΝΗΣ Παυλος APOE Αποελ 556 / 10 3        
17 ΛΑΜΠΡΟΥ Μάριος FLE Φλεγομενα Βελη 302 / 17          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C74A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 3/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Women            
                 
    21 Jan 2018 Final Ranking Individual            
                   
      RESULTS SUMMARY            
                     
  Rk Name NOC   RR Score   1/4 1/2 Finals  
          Rank          
1 ΚΑΛΛΕΝΟΥ Άννα KEN Σ. Τ. Κενταυρος 611 / 1 -Bye- 6 7  
2 ΑΝΔΡΕΟΥ Ειρήνη LEY Σ. Τ. Λευκωσια 567 / 2 7 6 1  
3 Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χριστίνα TAXA Τοξοτες Αχαιοι 525 / 5 6 0 6  
4 Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ράνια APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 531 / 3 6 2 2  
5 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Άρτεμις KEN Σ. Τ. Κενταυρος 516 / 6 2 (85)    
6 ΚΟΥΡΟΥΝΑ Μικαέλλα LEY Σ. Τ. Λευκωσια 528 / 4 2 (84)    
7 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Αγκελική APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 506 / 7 1 (78)    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C74A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 4/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Cadet Men            
                 
    21 Jan 2018 Final Ranking Individual            
                   
      RESULTS SUMMARY            
                     
  Rk Name NOC   RR Score   1/2 Finals    
          Rank          
1 ΜΙΤΑΣ Στάυρος APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 554 / 1 6 6 T.6
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Στυλιανος KEN Σ. Τ. Κενταυρος 503 / 2 7 5 T.1
3 ΑΣΚΩΤΗΣ Αντρέας APOL Απόλλων Αγίου Παυλου 461 / 3 1 6    
4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σωτήρης LEM Σ. Τ. Λεμεσός 435 / 4 4 2    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C74A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 5/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Men                
                     
    21 Jan 2018 Final Ranking Individual                
                       
        RESULTS SUMMARY              
                       
  Rk Name NOC   RR Score   1/8 1/4 1/2 Finals  
          Rank              
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης LEY Σ. Τ. Λευκωσια 699 / 1 144 142 145 146 T.10*
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος ETHA Εθα 688 / 2 140 142 146 146 T.10
3 ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο 662 / 6 141 141 143 139    
4 ΚΟΚΗ Γιώργος ETHA Εθα 663 / 5 141 131 138 136    
5 ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μάριος LEM Σ. Τ. Λεμεσός 686 / 3 141 140        
6 ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Πανίκος LEY Σ. Τ. Λευκωσια 651 / 8 139 138        
7 ΑΓΡΟΤΗΣ Ιωάννης SEKE ΣΕΚΕ Παφου 661 / 7 138 136        
8 DURAK Ahmet AKR K.N.AΚΡΟΥΝΤΑΣ 625 / 13 139 127        
9 IOTOV Svetlin ETHA Εθα 637 / 11 127          
9 ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Σπύρος ETHA Εθα 678 / 4 134          
9 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Σώζος PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο 618 / 15 138          
9 ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Χάρης ETHA Εθα 644 / 9 136          
9 ΜΥΛΩΝΑΣ Αντρέας TAXA Τοξοτες Αχαιοι 643 / 10 131          
9 ΝΙΚΟΥ Μάριος PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο 624 / 14 136          
9 ΠΕΡΔΙΚΟΣ Μάριος PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο 629 / 12 125          
9 ΣΤΑΥΡΟΥ Θεοδώρος LEM Σ. Τ. Λεμεσός 607 / 16 131          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C74A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 6/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Women            
                 
    21 Jan 2018 Final Ranking Individual            
                   
      RESULTS SUMMARY            
                     
  Rk Name NOC   RR Score   1/4 1/2 Finals  
          Rank          
1 ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σοφία LEY Σ. Τ. Λευκωσια 640 / 1 -Bye- 134 135  
2 ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έλενα PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο 622 / 3 -Bye- 126 124  
3 ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γιάννα LEM Σ. Τ. Λεμεσός 625 / 2 -Bye- 121 136  
4 ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ελενή SEKE ΣΕΚΕ Παφου 608 / 4 -Bye- 125 127  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 7/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018  
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Men          
                   
      21 Jan 2018 Final Round          
                       
          RESULT BRACKETS        
                     
  RR Rank / BkName NOC Quarterfinals Semifinals Finals    
    Score No   Code              
1/ 629 1 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος ETHA     ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χ (ETHA)        
6 (27,20,24,26,28)        
8/ 586 8 ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σάββας CAC 4 (21,18,26,29,23) 6 (26,25,26,23,26) ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χ (ETHA)  
                 
                  6 (26,27,25,26,27)      
5/ 600 5 ΦΩΤΙΟΥ Φώτης LEY 5 T.8 (24,28,28,20,27) ΠΑΝΑΓΗ Κ (LEY) GOLD  
 
4/ 604 4 ΠΑΝΑΓΗ Κωνσταντίνος LEY 6 T.8* (25,28,25,21,25) 4 (24,27,25,26,23)  
  ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χ (ETHA)  
3/ 614 3 ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας TAXA     ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Α (TAXA)  
           
6 T.9 (23,25,27,26,26)        
11/ 544 11 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μίμης ETHA 5 T.7 (26,27,26,26,25) 6 (21,28,28,26,28) ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Α (TAXA)      
                       
7/ 589 7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρίστος    KEN 0 (25,23,19)   ΛΟΙΖΟΥ Κ (KEN) 4 (26,27,26,22,24) SILVER  
 
   
2/ 619 2 ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος KEN 6 (29,26,27)   4 (26,25,25,26,28)  
    ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Α (TAXA)    
                   
                  ΠΑΝΑΓΗ Κ (LEY)  
                  2 (25,19,23,22) BRONZE  
                   
                    ΛΟΙΖΟΥ Κ (KEN)  
                  ΛΟΙΖΟΥ Κ (KEN)      
                  6 (24,25,24,28)      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 8/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Men      
               
      21 Jan 2018 Elimination Round      
                   
            RESULT BRACKETS      
                   
  RR Rank / BkName   NOC   1/8   Quarterfinals  
    Score No     Code   Elimin. Round      
1/ 629 1 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος   ETHA 7 (26,26,26,29)   ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χ (ETHA)
   
16/ 495 16 ΔΑΜΙΑΝΟΥ Παντελής   ETHA 1 (25,20,26,19)   6 (27,20,24,26,28)  
9/ 559 9 ΜΑΛΕΚΚΟΣ Σωφρωνιος   KEN 4 (22,26,25,22,23)   ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σ (CAC)  
     
8/ 586 8 ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σάββας   CAC 6 (23,24,24,24,26)   4 (21,18,26,29,23)  
5/ 600 5 ΦΩΤΙΟΥ Φώτης   LEY 6 (29,26,28)   ΦΩΤΙΟΥ Φ (LEY)
   
12/ 538 12 ΒΡΙΚΟΣ Κυριάκος   ETHA 0 (20,19,23)   5 T.8 (24,28,28,20,27)  
13/ 537 13 ΤΕΜΕΝΟΥ Στυλιανος   LEY 1 (18,25,20,17)   ΠΑΝΑΓΗ Κ (LEY)  
     
4/ 604 4 ΠΑΝΑΓΗ Κωνσταντίνος   LEY 7 (22,25,30,24)   6 T.8* (25,28,25,21,25)
3/ 614 3 ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας   TAXA 6 (28,25,22,27)   ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Α (TAXA)
   
14/ 534 14 ΚΟΥΤΡΑΣ Λάμπρος   IDEA 2 (24,23,28,21)   6 T.9 (23,25,27,26,26)  
11/ 544 11 ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μίμης   ETHA 7 (24,22,27,27)   ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μ (ETHA)  
     
6/ 596 6 ΜOSDITHIAN Nazo   LEY 1 (23,22,21,26)   5 T.7 (26,27,26,26,25)
7/ 589 7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρίστος KEN 7 (23,25,27,25,24)   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χ (KEN)
 
10/ 556 10 ΦΑΝΗΣ Παυλος   APOE 3 (28,20,23,25,23)   0 (25,23,19)  
15/ 520 15 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αλέξανδρος   KEN 0 (20,19,22)   ΛΟΙΖΟΥ Κ (KEN)  
     
2/ 619 2 ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος   KEN 6 (29,27,24)   6 (29,26,27)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 9/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Women        
                 
      21 Jan 2018 Final Round        
                     
          RESULT BRACKETS      
                   
  RR Rank / BkName NOC Quarterfinals Semifinals Finals  
    Score No   Code            
1/ 611 1 ΚΑΛΛΕΝΟΥ Άννα KEN     ΚΑΛΛΕΝΟΥ Ά (KEN)      
        -Bye-       6 (24,27,28) ΚΑΛΛΕΝΟΥ Ά (KEN)
                 
5/ 525 5 Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χριστίνα   TAXA 6 (26,26,18,25)   Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χ (TAXA) 7 (25,27,27,27) GOLD
 
   
4/ 528 4 ΚΟΥΡΟΥΝΑ Μικαέλλα LEY 2 (17,22,23,22)   0 (22,19,21)  
    ΚΑΛΛΕΝΟΥ Ά (KEN)
3/ 531 3 Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ράνια APOL 6 (15,25,23,22)   Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ρ (APOL)  
       
       
6/ 516 6 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Άρτεμις KEN 2 (25,20,22,18)   2 (24,22,22,20) ΑΝΔΡΕΟΥ Ε (LEY)    
                     
7/ 506 7 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Αγκελική APOL 1 (20,25,12,21)   ΑΝΔΡΕΟΥ Ε (LEY) 1 (20,27,25,25) SILVER
 
   
2/ 567 2 ΑΝΔΡΕΟΥ Ειρήνη LEY 7 (25,25,16,25)   6 (23,24,25,22)  
    ΑΝΔΡΕΟΥ Ε (LEY)  
                   
                  Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χ (TAXA)
                  6 (21,24,26,26) BRONZE
                   
                    Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χ (TAXA)
                  Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ρ (APOL)    
                  2 (27,23,18,24)    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 10/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Cadet Men      
               
      21 Jan 2018 Final Round      
                   
          RESULT BRACKETS      
                 
  RR Rank / BkName NOC Semifinals Finals  
    Score No   Code          
1/ 554 1 ΜΙΤΑΣ Στάυρος APOL 6 (24,19,21,25,25)   ΜΙΤΑΣ Σ (APOL)
 
                  GOLD
4/ 435 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σωτήρης LEM 4 (14,22,23,19,19)   6 T.6 (25,26,24,22,27)
  ΜΙΤΑΣ Σ (APOL)  
3/ 461 3 ΑΣΚΩΤΗΣ Αντρέας APOL 1 (24,23,22,20)   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ (KEN)
  SILVER
 
2/ 503 2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Στυλιανος  KEN 7 (24,25,26,25)    
  5 T.1 (25,25,28,15,28)
                  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ (KEN)  
               
                ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ (LEM)
                  BRONZE
                2 (19,25,13,15)
                ΑΣΚΩΤΗΣ Α (APOL)
                 
                ΑΣΚΩΤΗΣ Α (APOL)    
                6 (23,23,21,20)    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 11/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Men        
                 
      21 Jan 2018 Final Round        
                       
            RESULT BRACKETS      
                     
  RR Rank / BkName   NOC Quarterfinals Semifinals Finals  
    Score No     Code            
1/ 699 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης LEY 142   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  (LEY)      
       
8/ 651 8 ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Πανίκος LEY 138   145 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  (LEY)
                   
5/ 663 5 ΚΟΚΗ Γιώργος   ETHA 131   ΚΟΚΗ Γ (ETHA) 146 T.10* GOLD
   
     
13/ 625 13 DURAK Ahmet   AKR 127   138  
      ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  (LEY)
3/ 686 3 ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μάριος   LEM 140   ΜΟΥΛΑΣΙΗ Α (PEN)  
         
         
6/ 662 6 ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας   PEN 141   143 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ (ETHA)    
                       
7/ 661 7 ΑΓΡΟΤΗΣ Ιωάννης   SEKE 136   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ (ETHA) 146 T.10
   
      SILVER
2/ 688 2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος ETHA 142   146  
    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ (ETHA)  
                     
                    ΚΟΚΗ Γ (ETHA)
                    136 BRONZE
                     
                      ΜΟΥΛΑΣΙΗ Α (PEN)
                    ΜΟΥΛΑΣΙΗ Α (PEN)    
                    139    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 12/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Men        
                 
      21 Jan 2018 Elimination Round        
                   
            RESULT BRACKETS      
                   
  RR Rank / BkName   NOC   1/8   Quarterfinals  
    Score No     Code   Elimin. Round      
1/ 699 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης LEY 144     ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  (LEY)
   
16/ 607 16 ΣΤΑΥΡΟΥ Θεοδώρος   LEM 131     142  
9/ 644 9 ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Χάρης   ETHA 136     ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Π (LEY)  
       
8/ 651 8 ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Πανίκος LEY 139     138  
5/ 663 5 ΚΟΚΗ Γιώργος   ETHA 141     ΚΟΚΗ Γ (ETHA)
     
12/ 629 12 ΠΕΡΔΙΚΟΣ Μάριος   PEN 125     131  
13/ 625 13 DURAK Ahmet   AKR 139     DURAK A (AKR)  
       
4/ 678 4 ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Σπύρος   ETHA 134     127  
3/ 686 3 ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μάριος   LEM 141     ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μ (LEM)
     
14/ 624 14 ΝΙΚΟΥ Μάριος   PEN 136     140  
11/ 637 11 IOTOV Svetlin   ETHA 127     ΜΟΥΛΑΣΙΗ Α (PEN)  
       
6/ 662 6 ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας   PEN 141     141  
7/ 661 7 ΑΓΡΟΤΗΣ Ιωάννης   SEKE 138     ΑΓΡΟΤΗΣ Ι (SEKE)
     
10/ 643 10 ΜΥΛΩΝΑΣ Αντρέας   TAXA 131     136  
15/ 618 15 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Σώζος   PEN 138     ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ (ETHA)  
       
2/ 688 2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος ETHA 140     142  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C75B                                                               Report Created: 21 Jan 2018 13:11 @ UTC+02:00                                                                             Page 13/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Women        
                 
      21 Jan 2018 Final Round          
                 
          RESULT BRACKETS      
                 
  RR Rank / BkName NOC Quarterfinals Semifinals Finals  
    Score No   Code          
1/ 640 1 ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σοφία LEY   ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σ (LEY)      
        -Bye-     134 ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σ (LEY)
               
        -Bye-     ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ε (SEKE) 135 GOLD
             
4/ 608 4 ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ελενή SEKE   125  
    ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σ (LEY)
                 
3/ 622 3 ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έλενα PEN   ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έ (PEN)      
        -Bye-     126 ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έ (PEN)    
                   
        -Bye-     ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γ (LEM) 124 SILVER
             
2/ 625 2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γιάννα LEM   121  
    ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έ (PEN)  
                 
                ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ε (SEKE)
                127 BRONZE
                 
                  ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γ (LEM)
                ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γ (LEM)    
                136    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 14/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Men                  
                         
    21 Jan 2018 Qualification Round                
                           
          RESULTS                
                   
  Rank Back No.Name   NOC 70m-1 70m-2 10+X’s X’s Score  
1 007A ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος   ETHA 312 / 3 317 / 1 12 8 629  
2 009C ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος   KEN 315 / 1 304 / 2 20 5 619  
3 012A ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας   TAXA 313 / 2 301 / 3 15 4 614  
4 010B ΠΑΝΑΓΗ Κωνσταντίνος   LEY 307 / 5 297 / 4 11 3 604  
5 008B ΦΩΤΙΟΥ Φώτης   LEY 307 / 4 293 / 6 12 4 600  
6 009B ΜOSDITHIAN Nazo   LEY 304 / 6 292 / 7 14 4 596  
7 008C ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρίστος KEN 299 / 7 290 / 8 11 2 589  
8 011A ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σάββας   CAC 289 / 8 297 / 5 7 1 586  
9 007C ΜΑΛΕΚΚΟΣ Σωφρωνιος KEN 272 /13 287 / 9 6 1 559  
10 011B ΦΑΝΗΣ Παυλος   APOE 273 /12 283 /10 9 3 556  
11 008A ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μίμης   ETHA 285 / 9 259 /13 4 1 544  
12 009A ΒΡΙΚΟΣ Κυριάκος   ETHA 280 /10 258 /14 3 2 538  
13 007B ΤΕΜΕΝΟΥ Στυλιανος   LEY 279 /11 258 /15 5 1 537  
14 011C ΚΟΥΤΡΑΣ Λάμπρος   IDEA 269 /14 265 /11 5 2 534  
15 010C ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αλέξανδρος   KEN 257 /15 263 /12 3 2 520  
16 010A ΔΑΜΙΑΝΟΥ Παντελής   ETHA 253 /16 242 /16 8 1 495  
17 012B ΛΑΜΠΡΟΥ Μάριος   FLE 165 /17 137 /17 4 2 302  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 15/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Women                  
                         
    21 Jan 2018 Qualification Round                  
                         
        RESULTS                
                   
  Rank Back No.Name   NOC 70m-1 70m-2 10+X’s X’s Score  
1 004C ΚΑΛΛΕΝΟΥ Άννα   KEN 311 / 1 300 / 1 11 1 611  
2 005B ΑΝΔΡΕΟΥ Ειρήνη   LEY 284 / 2 283 / 2 16 4 567  
3 005A Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ράνια   APOL 258 / 5 273 / 3 3 1 531  
4 004B ΚΟΥΡΟΥΝΑ Μικαέλλα   LEY 257 / 6 271 / 4 6 3 528  
5 006B Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χριστίνα TAXA 259 / 4 266 / 5 3 0 525  
6 005C ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Άρτεμις   KEN 256 / 7 260 / 6 5 0 516  
7 006A ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Αγκελική APOL 268 / 3 238 / 7 3 1 506  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 16/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Junior Men            
                 
    21 Jan 2018 Qualification Round            
                   
      RESULTS            
                 
  Rank Back No.Name NOC 70m-1 70m-2 10+X’s X’s Score  
1 012C  ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιάσωνας KEN 217 / 1 143 / 1 2 2 360  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 17/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Junior Women            
                 
    21 Jan 2018 Qualification Round            
                   
      RESULTS            
                 
  Rank Back No.Name NOC 70m-1 70m-2 10+X’s X’s Score  
1 004A  ΣΚΑΚΑΛΙΝΑ Μαρία LEM 215 / 1 210 / 1 7 0 425  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 18/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Cadet Men                  
                         
    21 Jan 2018 Qualification Round                  
                         
        RESULTS                
                   
  Rank Back No.Name   NOC 60m-1 60m-2 10+X’s X’s Score  
1 001A ΜΙΤΑΣ Στάυρος   APOL 272 / 1 282 / 1 6 3 554  
2 001C ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Στυλιανος KEN 236 / 2 267 / 2 6 2 503  
3 002A ΑΣΚΩΤΗΣ Αντρέας   APOL 226 / 4 235 / 3 1 0 461  
4 001B ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σωτήρης   LEM 232 / 3 203 / 4 0 0 435  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 19/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Cadet Women                
                       
    21 Jan 2018 Qualification Round                
                         
        RESULTS                
                 
  Rank Back No.Name NOC 60m-1 60m-2 10+X’s X’s Score  
1 003B APRAKSINA Sofia CAC 228 / 1 235 / 1 0 0 463  
2 003C ΜΙΧΑΗΛ Μαρία KOS 200 / 2 203 / 2 0 0 403  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 20/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Master Men          
               
    21 Jan 2018 Qualification Round          
                 
      RESULTS          
                 
  Rank Back No.Name NOC 60m-1 60m-2 10+X’s X’s Score  
1 002B  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ανδρέας KOS 276 / 1 285 / 113 2 561  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 21/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Recurve Master Women            
                 
    21 Jan 2018 Qualification Round            
                     
        RESULTS            
                   
  Rank Back No.Name   NOC 60m-1 60m-2 10+X’s X’s Score  
1 002C  ΚΑΣΙΑΝΙΔΟΥ Αναστασια KEN 195 / 1 35 / 1 0 0 230  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 22/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Men                  
                         
    21 Jan 2018 Qualification Round                  
                         
        RESULTS                
                   
  Rank Back No.Name   NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s Score  
1 020C ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης LEY 346 / 2 353 / 1 51 24 699  
2 018A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος ETHA 347 / 1 341 / 3 47 15 688  
3 018C ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μάριος   LEM 343 / 3 343 / 2 39 11 686  
4 020A ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Σπύρος   ETHA 338 / 4 340 / 4 38 14 678  
5 019A ΚΟΚΗ Γιώργος   ETHA 334 / 6 329 / 6 32 10 663  
6 018B ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας   PEN 331 / 7 331 / 5 29 11 662  
7 017C ΑΓΡΟΤΗΣ Ιωάννης   SEKE 336 / 5 325 / 8 30 13 661  
8 021C ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Πανίκος LEY 322 /10 329 / 7 22 5 651  
9 017A ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Χάρης   ETHA 327 / 8 317 /11 18 6 644  
10 021B ΜΥΛΩΝΑΣ Αντρέας   TAXA 319 /12 324 / 9 24 9 643  
11 021A IOTOV Svetlin   ETHA 321 /11 316 /13 15 6 637  
12 020B ΠΕΡΔΙΚΟΣ Μάριος   PEN 318 /13 311 /14 22 10 629  
13 019C DURAK Ahmet   AKR 322 / 9 303 /15 19 5 625  
14 017B ΝΙΚΟΥ Μάριος   PEN 308 /15 316 /12 19 6 624  
15 019B ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Σώζος   PEN 300 /16 318 /10 17 3 618  
16 016C ΣΤΑΥΡΟΥ Θεοδώρος   LEM 311 /14 296 /16 12 0 607  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 23/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Women                
                       
    21 Jan 2018 Qualification Round                
                         
        RESULTS                
                 
  Rank Back No.Name NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s Score  
1 015B ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σοφία LEY 320 / 1 320 / 1 23 9 640  
2 015C ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γιάννα LEM 320 / 2 305 / 4 19 5 625  
3 015A ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έλενα PEN 310 / 3 312 / 2 19 9 622  
4 016B ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ελενή SEKE 299 / 4 309 / 3 15 2 608  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 24/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Cadet Men                
                       
    21 Jan 2018 Qualification Round                
                         
        RESULTS                
                 
  Rank Back No.Name NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s Score  
1 013A ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ Γιώργος APOE 204 / 1 217 / 1 3 2 421  
2 013B ΑΝΤΡΕΟΥ Χρίστος PEN 89 / 2 76 / 2 0 0 165  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 25/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men                
                       
    21 Jan 2018 Qualification Round                
                           
          RESULTS                
                   
  Rank Back No.Name   NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s Score  
1 014C ΧΑΣΚΑΣ Βασίλης   LEM 311 / 1 293 / 2 15 5 604  
2 014B ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ Στέφανος POM 302 / 3 300 / 1 20 4 602  
3 014A ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ Ξένιος   PRO 311 / 2 284 / 3 11 2 595  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 26/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men                        
                               
      21 Jan 2018 Qualification Round                        
                                       
              RESULTS                        
                                     
  Rank   Back No.Name       NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s   Score          
              Recurve – Men                        
                             
  Pos. Athlete   Cat. Country     70m-1 70m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 007A ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Χρίστος     ETHA Εθα     312/ 3 317/ 1 629 12     8  
  2 1- 009C ΛΟΙΖΟΥ Κωνσταντίνος     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     315/ 1 304/ 2 619 20     5  
  3 1- 012A ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ Αντρέας     TAXA Τοξοτες Αχαιοι     313/ 2 301/ 3 614 15     4  
  4 1- 010B ΠΑΝΑΓΗ Κωνσταντίνος     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     307/ 5 297/ 4 604 11     3  
  5 1- 008B ΦΩΤΙΟΥ Φώτης     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     307/ 4 293/ 6 600 12     4  
  6 1- 009B ΜOSDITHIAN Nazo     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     304/ 6 292/ 7 596 14     4  
  7 1- 008C ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρίστος     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     299/ 7 290/ 8 589 11     2  
  8 1- 011A ΛΑΚΕΡΙΔΗΣ Σάββας     CAC Cyrpus Archery Club     289/ 8 297/ 5 586 7     1  
  9 1- 007C ΜΑΛΕΚΚΟΣ Σωφρωνιος     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     272/13 287/ 9 559 6     1  
  10 1- 011B ΦΑΝΗΣ Παυλος     APOE Αποελ     273/12 283/10 556 9     3  
  11 1- 008A ΕΛ ΧΕΛΑΛΙ Μίμης     ETHA Εθα     285/ 9 259/13 544 4     1  
  12 1- 009A ΒΡΙΚΟΣ Κυριάκος     ETHA Εθα     280/10 258/14 538 3     2  
  13 1- 007B ΤΕΜΕΝΟΥ Στυλιανος     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     279/11 258/15 537 5     1  
  14 1- 011C ΚΟΥΤΡΑΣ Λάμπρος     IDEA Ιδεα     269/14 265/11 534 5     2  
  15 1- 010C ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αλέξανδρος     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     257/15 263/12 520 3     2  
  16 1- 010A ΔΑΜΙΑΝΟΥ Παντελής     ETHA Εθα     253/16 242/16 495 8     1  
  17 1- 012B ΛΑΜΠΡΟΥ Μάριος     FLE Φλεγομενα Βελη     165/17 137/17 302 4     2  
                       
                                       
              Recurve – Women                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     70m-1 70m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 004C ΚΑΛΛΕΝΟΥ Άννα     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     311/ 1 300/ 1 611 11     1  
  2 1- 005B ΑΝΔΡΕΟΥ Ειρήνη     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     284/ 2 283/ 2 567 16     4  
                       
  3 1- 005A Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ράνια     APOL Απόλλων Αγίου Παυλου     258/ 5 273/ 3 531 3     1  
                       
  4 1- 004B ΚΟΥΡΟΥΝΑ Μικαέλλα     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     257/ 6 271/ 4 528 6     3  
  5 1- 006B Χ΄ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Χριστίνα     TAXA Τοξοτες Αχαιοι     259/ 4 266/ 5 525 3     0  
                       
  6 1- 005C ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Άρτεμις     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     256/ 7 260/ 6 516 5     0  
                       
  7 1- 006A ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Αγκελική     APOL Απόλλων Αγίου Παυλου     268/ 3 238/ 7 506 3     1  
                                     
            Recurve – Junior Men                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     70m-1 70m-2 Total 10+X   X  
                                     
  1 1- 012C ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιάσωνας     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     217/ 1 143/ 1 360 2     2  
                       
                                   
            Recurve – Junior Women                      
  Pos. Athlete   Cat. Country     70m-1 70m-2 Total 10+X   X  
                                     
  1 1- 004A ΣΚΑΚΑΛΙΝΑ Μαρία     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     215/ 1 210/ 1 425 7     0  
                       
                                     
            Recurve – Cadet Men                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     60m-1 60m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 001A ΜΙΤΑΣ Στάυρος     APOL Απόλλων Αγίου Παυλου     272/ 1 282/ 1 554 6     3  
  2 1- 001C ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Στυλιανος     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     236/ 2 267/ 2 503 6     2  
  3 1- 002A ΑΣΚΩΤΗΣ Αντρέας     APOL Απόλλων Αγίου Παυλου     226/ 4 235/ 3 461 1     0  
  4 1- 001B ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σωτήρης     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     232/ 3 203/ 4 435 0     0  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 27/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men    
         
    21 Jan 2018 Qualification Round    
           
      RESULTS    
           
  Rank Back No.Name NOC 50m-1  50m-2 10+X’s   X’sScore  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 28/32

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men                        
                               
      21 Jan 2018 Qualification Round                        
                                       
              RESULTS                        
                                     
  Rank   Back No.Name       NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s   Score          
            Recurve – Cadet Women                        
                             
  Pos. Athlete   Cat. Country     60m-1 60m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 003B APRAKSINA Sofia     CAC Cyrpus Archery Club     228/ 1 235/ 2 463 0     0  
  2 1- 003C ΜΙΧΑΗΛ Μαρία     KOS Κοσμοπολη     200/ 2 203/ 3 403 0     0  
                                     
            Recurve – Master Men                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     60m-1 60m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 002B ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ανδρέας     KOS Κοσμοπολη     276/ 1 285/ 1 561 13     2  
                                   
            Recurve – Master Women                      
  Pos. Athlete   Cat. Country     60m-1 60m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 002C ΚΑΣΙΑΝΙΔΟΥ Αναστασια     KEN Σ. Τ. Κενταυρος     195/ 1 35/ 1 230 0     0  
                                       
              Compound – Men                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     50m-1 50m-2 Total 10+X   X  
                                     
  1 1- 020C ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Διομήδης     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     346/ 2 353/ 1 699 51     24  
                       
  2 1- 018A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνος     ETHA Εθα     347/ 1 341/ 3 688 47     15  
  3 1- 018C ΕΓΓΛΕΖΟΥ Μάριος     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     343/ 3 343/ 2 686 39     11  
                       
  4 1- 020A ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Σπύρος     ETHA Εθα     338/ 4 340/ 4 678 38     14  
                       
  5 1- 019A ΚΟΚΗ Γιώργος     ETHA Εθα     334/ 6 329/ 6 663 32     10  
  6 1- 018B ΜΟΥΛΑΣΙΗ Αντρέας     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     331/ 7 331/ 5 662 29     11  
                       
  7 1- 017C ΑΓΡΟΤΗΣ Ιωάννης     SEKE ΣΕΚΕ Παφου     336/ 5 325/ 8 661 30     13  
                       
  8 1- 021C ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ Πανίκος     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     322/10 329/ 7 651 22     5  
  9 1- 017A ΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Χάρης     ETHA Εθα     327/ 8 317/11 644 18     6  
                       
  10 1- 021B ΜΥΛΩΝΑΣ Αντρέας     TAXA Τοξοτες Αχαιοι     319/12 324/ 9 643 24     9  
                       
  11 1- 021A IOTOV Svetlin     ETHA Εθα     321/11 316/13 637 15     6  
  12 1- 020B ΠΕΡΔΙΚΟΣ Μάριος     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     318/13 311/14 629 22     10  
  13 1- 019C DURAK Ahmet     AKR K.N.AΚΡΟΥΝΤΑΣ     322/ 9 303/15 625 19     5  
                       
  14 1- 017B ΝΙΚΟΥ Μάριος     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     308/15 316/12 624 19     6  
  15 1- 019B ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Σώζος     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     300/16 318/10 618 17     3  
  16 1- 016C ΣΤΑΥΡΟΥ Θεοδώρος     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     311/14 296/16 607 12     0  
                       
                                     
            Compound – Women                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     50m-1 50m-2 Total 10+X   X  
                                     
  1 1- 015B ΤΣΑΓΓΑΡΗ Σοφία     LEY Σ. Τ. Λευκωσια     320/ 1 320/ 1 640 23     9  
                       
  2 1- 015C ΠΕΤΡΙΔΟΥ Γιάννα     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     320/ 2 305/ 4 625 19     5  
                       
  3 1- 015A ΠΕΡΔΙΚΟΥ Έλενα     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     310/ 3 312/ 2 622 19     9  
  4 1- 016B ΛΕΩΝΙΔΟΥ Ελενή     SEKE ΣΕΚΕ Παφου     299/ 4 309/ 3 608 15     2  
                                     
            Compound – Cadet Men                        
  Pos. Athlete   Cat. Country     50m-1 50m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 013A ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ Γιώργος     APOE Αποελ     204/ 1 217/ 1 421 3     2  
  2 1- 013B ΑΝΤΡΕΟΥ Χρίστος     PEN Σ. Τ. Πεντάκωμο     89/ 2 76/ 2 165 0     0  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 29/32

 

    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
    ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men    
         
    21 Jan 2018 Qualification Round    
           
      RESULTS    
           
  Rank Back No.Name NOC 50m-1  50m-2 10+X’s   X’sScore  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AR_C73A                                                               Report Created: 21 Jan 2018 11:16 @ UTC+02:00                                                                             Page 30/32

 

 

      ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ 3ος ΑΓΩΝΑΣ OUTDOOR 2X70m 2Χ60 2X50m + OR A‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018
      ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΤΟΞ Compound Master Men                    
                           
      21 Jan 2018 Qualification Round                    
                                   
              RESULTS                    
                                   
  Rank   Back No.Name       NOC 50m-1 50m-2 10+X’s X’s Score          
            Compound – Master Men                  
                             
  Pos. Athlete   Cat. Country     50m-1 50m-2 Total 10+X   X  
                                 
  1 1- 014C ΧΑΣΚΑΣ Βασίλης     LEM Σ. Τ. Λεμεσός     311/ 1 293/ 2 604 15     5  
  2 1- 014B ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ Στέφανος     POM Π.Ο.Μουταγιάκας     302/ 3 300/ 1 602 20     4  
  3 1- 014A ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ Ξένιος     PRO Σ. Τ. Οι Πρωτοπόροι     311/ 2 284/ 3 595 11     2  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)