AM2V8523 as Smart Object 1
AM2V8523 as Smart Object 1

Αποτελέσματα:

Race Duathlon  Αγώνας Πρωταθλήματος
DATE 15/03/2015
Venue Pyrga
DUATHLON
OVERALL MEN
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 5 Costantin Marian Other 00:18:33 00:55:45 00:19:28 01:33:46
2 1 Djakouris Andreas Bikin’ Cyprus 00:19:43 00:56:17 00:21:39 01:37:39
3 12 Paps Dimos Paphos Nautical Club 00:18:44 00:57:49 00:21:53 01:38:26
4 11 Kathidjiotis Charalampos Paphos Nautical Club 00:20:38 00:56:25 00:21:48 01:38:51
5 86 Rubin Dmitry 00:20:19 00:59:36 00:19:03 01:38:58
6 7 Pettemeridis Nektarios Famagusta Nautical Club 00:20:43 01:00:16 00:21:56 01:42:55
7 89 Myltiades Andreas 00:21:43 00:56:56 00:24:23 01:43:02
8 8 Tseronis Tasos Nireas Triathlon Club 00:19:30 01:05:41 00:19:17 01:44:28
9 20 Pengas George 00:20:53 01:02:35 00:21:21 01:44:49
10 28 Christou Christos Famagusta Nautical Club 00:22:07 01:01:32 00:22:58 01:46:37
11 29 Irzenski Aristotelis Famagusta Nautical Club 00:20:36 01:02:55 00:23:32 01:47:03
12 10 Kaponas Giorgos Paphos Nautical Club 00:22:27 01:01:19 00:23:21 01:47:07
13 32 Komodromos Christos Paphos Nautical Club 00:22:23 01:01:38 00:23:17 01:47:18
14 14 Georgiou Charalambos Famagusta Nautical Club 00:20:29 01:01:11 00:26:02 01:47:42
15 31 Tryfonas Attipas Paphos Nautical Club 00:20:41 01:06:36 00:22:24 01:49:41
16 35 Hayes Daniel Bikin’ Cyprus 00:20:14 01:09:47 00:22:51 01:52:52
17 9 Savva Orestis Bikin’ Cyprus 00:21:49 01:08:09 00:23:44 01:53:42
18 13 Stephanos Manolis Paphos Nautical Club 00:24:28 01:03:04 00:26:22 01:53:54
19 6 Iosif Andreas Famagusta Nautical Club 00:22:25 01:06:46 00:24:53 01:54:04
20 2 Michael Phedon Famagusta Nautical Club 00:24:09 01:04:51 00:27:10 01:56:10
21 21 Georgiou George 00:20:46 01:10:54 00:24:34 01:56:14
22 3 Zafiriadis Diamantis Famagusta Nautical Club 00:25:26 01:04:29 00:26:33 01:56:28
23 69 Karagiannis Emilios 00:22:20 01:10:15 00:24:32 01:57:07
24 33 Anastasiou Tasos Nireas Triathlon Club 00:23:45 01:10:09 00:24:51 01:58:45
25 24 Ioannides Giorgos Paphos Nautical Club 00:22:29 01:11:19 00:25:31 01:59:19
26 40 Konstantinidis Giorgos 00:22:04 01:13:23 00:23:53 01:59:20
27 16 Panaiyiotou Panaiyiotis Kyrenia Nautical Club 00:25:02 01:08:52 00:26:08 02:00:02
28 17 Kypros Filokyprou Nireas Triathlon Club 00:23:41 01:11:57 00:24:32 02:00:10
29 38 Georgiou Marinos 00:23:39 01:11:47 00:25:13 02:00:39
30 39 Kezarides Antreas 00:25:47 01:07:36 00:27:18 02:00:41
31 26 Awad Yiannis Bikin’ Cyprus 00:23:20 01:09:45 00:27:47 02:00:52
32 36 Christodoulou Andreas 00:22:22 01:11:22 00:27:56 02:01:40
33 42 Takopoulos Kostas 00:24:34 01:11:36 00:26:10 02:02:20
34 90 Hadjisoteriou Ioannis Famagusta Nautical Club 00:24:49 01:09:36 00:28:26 02:02:51
35 34 Petrou Petros 00:24:38 01:10:56 00:27:46 02:03:20
36 30 Neophytou Constantinos Nireas Triathlon Club 00:24:50 01:12:33 00:29:03 02:06:26
37 23 Ioannou Nikos 00:25:54 01:13:38 00:28:23 02:07:55
38 46 Vasiloudes Vasilis Bikin’ Cyprus 00:27:43 01:11:37 00:28:53 02:08:13
39 25 Vrioni Marios 00:25:18 01:14:41 00:28:24 02:08:23
40 37 Kontemeniotis Fivos Famagusta Nautical Club 00:26:23 01:14:20 00:27:46 02:08:29
41 45 Achilleos Achilleas 00:25:49 01:19:12 00:33:50 02:18:51
42 88 Apostolou Giorgos 00:27:01 01:19:24 00:35:06 02:21:31
43 83 Djem Daelen 00:21:09 DNF
44 27 Kadis Giorgos Bikin’ Cyprus 00:25:52 DNF
45 4 Kounoumis Alexandros Famagusta Nautical Club 00:30:34 DNF
OVERALL  WOMEN
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 49 Chapoupi Yiota Famagusta Nautical Club 00:21:19 01:04:03 00:21:13 01:46:35
2 48 Michaelide Demetra Bikin’ Cyprus 00:23:51 01:05:29 00:28:05 01:57:25
3 52 Anderson Janet Nireas Triathlon Club 00:24:50 01:11:33 00:27:24 02:03:47
4 50 Ioannou Stavroulla Famagusta Nautical Club 00:26:24 01:13:42 00:28:25 02:08:31
5 51 Matsi Sofia Nireas Triathlon Club 00:27:23 01:15:22 00:29:28 02:12:13
6 47 Polydorou Elina Bikin’ Cyprus 00:28:01 01:17:54 00:34:10 02:20:05
SPRINT DUATHLON
OVERALL MEN
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 84 Beisenbayeev Ayan 00:08:02 00:36:37 00:08:12 00:52:51
2 85 Temirov Temirlan 00:07:57 00:36:40 00:08:29 00:53:06
3 58 Krestyaninov Vasily 00:07:56 00:36:49 00:08:32 00:53:17
4 60 Antoniou Stavros Famagusta Nautical Club 00:08:56 00:38:42 00:09:51 00:57:29
5 56 Kuska Viktor APOEL 00:10:24 00:42:47 00:12:18 01:05:29
6 65 Stylianou Pavlos 00:09:21 00:45:07 00:12:33 01:07:01
7 71 Drakos Antonis 00:11:22 00:46:23 00:12:48 01:10:33
8 62 Papaefstathiou Vasilis 00:13:23 00:43:46 00:15:24 01:12:33
9 74 Bonilla Alvaro Nireas Triathlon Club 00:11:06 00:49:31 00:12:38 01:13:15
10 55 Solomou Marios Bikin’ Cyprus 00:12:21 00:48:08 00:13:10 01:13:39
11 66 Vasiliou Marios Nireas Triathlon Club 00:11:45 00:49:07 00:13:06 01:13:58
12 70 Toumasis Tasos Famagusta Nautical Club 00:10:49 00:50:14 00:13:46 01:14:49
13 73 Kyriakides Alexis 00:12:41 00:49:40 00:14:29 01:16:50
14 67 Michael Michalis Bikin’ Cyprus 00:11:19 00:52:50 00:13:53 01:18:02
15 75 Sophokleous Sophoklis 00:12:47 00:51:54 00:14:29 01:19:10
16 68 Loucaides Nicos 00:13:00 00:52:18 00:14:39 01:19:57
17 72 Congreve David 00:12:39 00:57:39 00:14:38 01:24:56
18 87 Mesologitis Nicholas 00:13:08 01:08:54 00:15:42 01:37:44
19 54 Kuriakou Sotiris Other 00:10:23 01:29:37 00:13:59 01:53:59
OVERALL  WOMEN
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 59 Golofeeva Yulia 00:09:50 00:43:10 00:10:22 01:03:22
2 57 Kouzi Eleni Bikin’ Cyprus 00:12:54 00:52:57 00:18:39 01:24:30
3 77 Georgiou Rea Nireas Triathlon Club 00:13:17 00:57:12 00:15:02 01:25:31
4 78 Kyriacou Maria 00:12:56 01:00:59 00:14:05 01:28:00
5 79 Karafokas Barbara 00:13:12 01:00:48 00:15:08 01:29:08
TEAM RELAY
PLACE RACE NUMBER Team Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL RUN-1 BIKE RUN-2
1 119 Omonoia 00:21:45 00:51:31 00:24:26 01:37:42 Papageorgiou Giannis Loizou Christos Papageorgiou Giannis
2 112 Petrou Christakis 00:21:48 00:57:26 00:22:30 01:41:44 Stefanos Fattas Christakis Petrou Stefanos Fattas
3 118 MI-TE 00:21:13 00:57:47 00:23:48 01:42:48 Theocharides Michales Fegaras Theodoros Theocharides Michales
4 111 Climbers Larnaca Nautical Club 00:22:38 00:59:38 00:24:00 01:46:16 Harry Yiemenitsi Andreas Andreou Harry Yiemenitsi
5 117 Statler and Waldorf Nireas Triathlon Club 00:23:50 00:59:53 00:25:06 01:48:49 Bambos Spanoudes Panagiotis Ntais Bambos Spanoudes
6 113 GEOLAB 00:24:06 01:00:27 00:25:55 01:50:28 Gabriel Georgiades Panikos Teklos Gabriel Georgiades
7 115 Nireas Family Nireas Triathlon Club 00:24:04 01:10:51 00:24:26 01:59:21 Andreas Photiades Andri Poyiatzi Andreas Photiades
8 116 Pokemon 00:25:50 01:06:50 00:31:15 02:03:55 Giorgos Polykarpou Andreas Kyprianou Despina Chapoupi
9 120 Yildizian Nayiri Garod 00:26:00 01:14:40 00:25:56 02:06:36 Nayiri Garod Yildizian Panayiotis Nikolla Nayiri Garod Yildizian
10 114 AISC Bikin’ Cyprus 00:28:17 01:15:03 00:30:32 02:13:52 Laramie Shockey Riana Marathefti Laramie Shockey
DUATHLON FEDERATION LICENCE
MEN 17-19
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 26 Awad Yiannis Bikin’ Cyprus 00:23:20 01:09:45 00:27:47 02:00:52
2 27 Kadis Giorgos Bikin’ Cyprus 00:25:52 DNF
MEN 20-39
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 5 Costantin Marian 00:18:33 00:55:45 00:19:28 01:33:46
2 1 Djakouris Andreas Bikin’ Cyprus 00:19:43 00:56:17 00:21:39 01:37:39
3 12 Paps Dimos 00:18:44 00:57:49 00:21:53 01:38:26
4 11 Kathidjiotis Charalampos 00:20:38 00:56:25 00:21:48 01:38:51
5 7 Pettemeridis Nektarios Famagusta Nautical Club 00:20:43 01:00:16 00:21:56 01:42:55
6 10 Kaponas Giorgos 00:22:27 01:01:19 00:23:21 01:47:07
7 14 Georgiou Charalambos Famagusta Nautical Club 00:20:29 01:01:11 00:26:02 01:47:42
8 9 Savva Orestis Bikin’ Cyprus 00:21:49 01:08:09 00:23:44 01:53:42
9 13 Stephanos Manolis 00:24:28 01:03:04 00:26:22 01:53:54
10 6 Iosif Andreas Famagusta Nautical Club 00:22:25 01:06:46 00:24:53 01:54:04
11 2 Michael Phedon Famagusta Nautical Club 00:24:09 01:04:51 00:27:10 01:56:10
12 3 Zafiriadis Diamantis Famagusta Nautical Club 00:25:26 01:04:29 00:26:33 01:56:28
13 16 Panaiyiotou Panaiyiotis Kyrenia Nautical Club 00:25:02 01:08:52 00:26:08 02:00:02
14 17 Kypros Filokyprou Nireas Triathlon Club 00:23:41 01:11:57 00:24:32 02:00:10
15 90 Hadjisoteriou Ioannis Famagusta Nautical Club 00:24:49 01:09:36 00:28:26 02:02:51
16 4 Kounoumis Alexandros Famagusta Nautical Club 00:30:34 DNF
MEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 28 Christou Christos Famagusta Nautical Club 00:22:07 01:01:32 00:22:58 01:46:37
2 29 Irzenski Aristotelis Famagusta Nautical Club 00:20:36 01:02:55 00:23:32 01:47:03
3 32 Komodromos Christos 00:22:23 01:01:38 00:23:17 01:47:18
4 31 Tryfonas Attipas 00:20:41 01:06:36 00:22:24 01:49:41
5 35 Hayes Daniel Bikin’ Cyprus 00:20:14 01:09:47 00:22:51 01:52:52
6 33 Anastasiou Tasos Nireas Triathlon Club 00:23:45 01:10:09 00:24:51 01:58:45
7 36 Christodoulou Andreas 00:22:22 01:11:22 00:27:56 02:01:40
8 34 Petrou Petros 00:24:38 01:10:56 00:27:46 02:03:20
9 30 Neophytou Constantinos Nireas Triathlon Club 00:24:50 01:12:33 00:29:03 02:06:26
10 37 Kontemeniotis Fivos Famagusta Nautical Club 00:26:23 01:14:20 00:27:46 02:08:29
11 88 Apostolou Giorgos 00:27:01 01:19:24 00:35:06 02:21:31
WOMEN 17-19
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 47 Polydorou Elina Bikin’ Cyprus 00:28:01 01:17:54 00:34:10 02:20:05
WOMEN 20-39
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 49 Chapoupi Yiota Famagusta Nautical Club 00:21:19 01:04:03 00:21:13 01:46:35
2 48 Michaelide Demetra Bikin’ Cyprus 00:23:51 01:05:29 00:28:05 01:57:25
3 50 Ioannou Stavroulla Famagusta Nautical Club 00:26:24 01:13:42 00:28:25 02:08:31
4 51 Matsi Sofia Nireas Triathlon Club 00:27:23 01:15:22 00:29:28 02:12:13
SPRINT DUATHLON FEDERATION LICENCE
MEN 14-16
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 55 Solomou Marios Bikin’ Cyprus 00:12:21 00:48:08 00:13:10 01:13:39
2 54 Kuriakou Sotiris Other 00:10:23 01:29:37 00:13:59 01:53:59
MEN 20-39
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 60 Antoniou Stavros Famagusta Nautical Club 00:08:56 00:38:42 00:09:51 00:57:29
2 62 Papaefstathiou Vasilis 00:13:23 00:43:46 00:15:24 01:12:33
3 61 Sofokleous George Kyrenia Nautical Club DNS
4 63 Efstathiou Demetris Kyrenia Nautical Club DNS
WOMEN 14-16
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 57 Kouzi Eleni Bikin’ Cyprus 00:12:54 00:52:57 00:18:39 01:24:30
MEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 71 Drakos Antonis 00:11:22 00:46:23 00:12:48 01:10:33
DUATHLON OPEN
MEN 17-19
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 86 Rubin Dmitry 00:20:19 00:59:36 00:19:03 01:38:58
2 89 Myltiades Andreas 00:21:43 00:56:56 00:24:23 01:43:02
MEN 20-39
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 8 Tseronis Tasos Nireas Triathlon Club 00:19:30 01:05:41 00:19:17 01:44:28
2 20 Pengas George 00:20:53 01:02:35 00:21:21 01:44:49
3 21 Georgiou George 00:20:46 01:10:54 00:24:34 01:56:14
4 24 Ioannides Giorgos 00:22:29 01:11:19 00:25:31 01:59:19
5 23 Ioannou Nikos 00:25:54 01:13:38 00:28:23 02:07:55
6 25 Vrioni Marios 00:25:18 01:14:41 00:28:24 02:08:23
MEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 40 Konstantinidis Giorgos 00:22:04 01:13:23 00:23:53 01:59:20
2 38 Georgiou Marinos 00:23:39 01:11:47 00:25:13 02:00:39
3 39 Kezarides Antreas 00:25:47 01:07:36 00:27:18 02:00:41
4 42 Takopoulos Kostas 00:24:34 01:11:36 00:26:10 02:02:20
5 46 Vasiloudes Vasilis Bikin’ Cyprus 00:27:43 01:11:37 00:28:53 02:08:13
6 45 Achilleos Achilleas 00:25:49 01:19:12 00:33:50 02:18:51
WOMEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 52 Anderson Janet Nireas Triathlon Club 00:24:50 01:11:33 00:27:24 02:03:47
SPRINT DUATHLON OPEN
MEN 14-16
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 56 Kuska Viktor APOEL 00:10:24 00:42:47 00:12:18 01:05:29
2 87 Mesologitis Nicholas 00:13:08 01:08:54 00:15:42 01:37:44
MEN 17-19
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 84 Beisenbayeev Ayan 00:08:02 00:36:37 00:08:12 00:52:51
1 85 Temirov Temirlan 00:07:57 00:36:40 00:08:29 00:53:06
2 58 Krestyaninov Vasily 00:07:56 00:36:49 00:08:32 00:53:17
MEN 20-39
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 65 Stylianou Pavlos 00:09:21 00:45:07 00:12:33 01:07:01
2 66 Vasiliou Marios Nireas Triathlon Club 00:11:45 00:49:07 00:13:06 01:13:58
3 70 Toumasis Tasos Famagusta Nautical Club 00:10:49 00:50:14 00:13:46 01:14:49
4 67 Michael Michalis Bikin’ Cyprus 00:11:19 00:52:50 00:13:53 01:18:02
5 68 Loucaides Nicos 00:13:00 00:52:18 00:14:39 01:19:57
6 69 Karagiannis Emilios 00:22:20 01:10:15 00:24:32 01:57:07
7 64 Yakovlev Sergey DNS
MEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 74 Bonilla Alvaro Nireas Triathlon Club 00:11:06 00:49:31 00:12:38 01:13:15
2 73 Kyriakides Alexis 00:12:41 00:49:40 00:14:29 01:16:50
3 75 Sophokleous Sophoklis 00:12:47 00:51:54 00:14:29 01:19:10
4 72 Congreve David 00:12:39 00:57:39 00:14:38 01:24:56
WOMEN 17-19
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 59 Golofeeva Yulia 00:09:50 00:43:10 00:10:22 01:03:22
WOMEN 40+
PLACE RACE NUMBER Last Name First Name CLUP RUN-1 BIKE RUN-2 TOTAL
1 77 Georgiou Rea Nireas Triathlon Club 00:13:17 00:57:12 00:15:02 01:25:31
2 78 Kyriacou Maria 00:12:56 01:00:59 00:14:05 01:28:00
3 79 Karafoka Barbara 00:13:12 01:00:48 00:15:08 01:29:08

 

Photo Calery

 

 


Όλες οι Αθλητικές Ειδήσεις από την Κύπρο, την  Ελλάδα και τον Κόσμο,  στο actioninsports.com

  • Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
  • Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
  • Ακολούθησε μας στο Twitter - Instagram - Linkedin
  • Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube