RIO 2016

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των αθλητών μας φαίνεται πιο κάτω.

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
05 Αυγ. Παρασκευή 19.15-23.00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
06 Αυγ Σάββατο 10.30-13.00,
14.30-17.00,
18.30-21.00
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Ενόργανη Γυμναστική Γκρουπ 1, ή 2 ή 3 Προκριματικός
13.28-13.46 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΣΩΤΙΑ Κολύμβηση 100μ Πεταλούδα Σειρές
13.48-14.12 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ Κολύμβηση 400μ. Ελεύθερο Σειρές
07 Αυγ. Κυριακή 12.15-16.35 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΤΡΗ Ποδηλασία Δρόμου Τελικός
08 Αυγ. Δευτέρα 13.05-13.55 (R1),
14.30-15.20 (R2)
ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ 1η & 2η Ιστιοδρομία
13.05-13.30 (R1),
14.05-14.30 (R2),
15.05-15.30 (R3)
ΚΑΡΙΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιστιοπλοΐα RS:Χ 1η, 2η & 3η Ιστιοδρομία
09 Αυγ. Τρίτη 13.15-14.05 (R3),
14.40-15.30 (R4)
ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ 3η & 4η Ιστιοδρομία
13.15-14.05 (R4),
14.15-14.40 (R5),
15.15-15.40 (R6)
ΚΑΡΙΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιστιοπλοΐα RS:Χ 4η, 5η & και 6η Ιστιοδρομία
10 Αυγ. Τετάρτη 13.05-13.55 (R5),
14.30-15.20 (R6)
ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ 5η & 6η Ιστιοδρομία
16.00-18.30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Ενόργανη Γυμναστική Σύνθετο Ατομικό Τελικός
11 Αυγ. Πέμπτη 13.05-13.30 (R7),
14.05-14.30 (R8),
15.05-15.30 (R9)
ΚΑΡΙΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιστιοπλοΐα RS:Χ 7η, 8η, & 9η Ιστιοδρομία
12 Αυγ. Παρασκευή 09.30-10.22 (A),
10.55-11.47 (B)
ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Στίβος Δισκοβολία Προκριματικός
09.00-14.30 (Q),
15.00-16.00 (F)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΡΗ Σκοποβολή Σκοτ Προκριματικός – Ημιτελικός – Τελικός
10.30-13.00 (Day1) ΧΑΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σκοποβολή Σκητ Προκριματικός, 1η μέρα
10.00-12.00 ΜΑΡΤΑΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Άρση Βαρών 85Kg Γκρουπ Β
13.15-14.05 (R7),
14.40-15.30 (R8)
ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ 7η & 8η Ιστιοδρομία
13.15-13.40 (R10),
14.15-14.40 (R11),
15.15-15.40 (R12)
ΚΑΡΙΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιστιοπλοΐα RS:Χ 10η, 11η & 12η Ιστιοδρομία
22.40-23.23 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΑΜΟΝΑ Στίβος 100μ. 1ος Γύρος
13 Αυγ. Σάββατο 10.50-11.55 ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Στίβος Δισκοβολία Τελικός
09.30-12.30 (Day2),
15.00-16.00 (F)
ΧΑΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σκοποβολή Σκητ Προκριματικός 2η μέρα – Ημιτελικός – Τελικός
13.05-13.55 (R9),
14.30-15.20 (R10)
ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ 9η & 10η Ιστιοδρομία
21.00-21.17 (Sem)
22.35 (F)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΑΜΟΝΑ Στίβος 100μ. Ημιτελικός – Τελικός
14 Αυγ. Κυριακή 13.05-13.25 ΚΑΡΙΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιστιοπλοΐα RS:Χ Ιστιοδρομία Μεταλλίων
14.00-14.30 (Floor),
15.29-15.59 (Pommel Horse)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Ενόργανη Γυμναστική Έδαφος, Πλάγιος Ίππος Τελικοί
20.30-22.22 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Στίβος Ύψος Προκριματικός (Γκρουπ Α ή Β)
20.30-22.22 ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Στίβος Ύψος Προκριματικός (Γκρουπ Α ή Β)
15 Αυγ. Δευτέρα 09.35-10.16 ΑΡΤΥΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ Στίβος 200μ. 1ος Γύρος
09.35-10.16 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΑΜΟΝΑ Στίβος 200μ. 1ος Γύρος
14.05-14.30 ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ιστιοπλοΐα Λέιζερ Ιστιοδρομία Μεταλλίων
14.00-14.30 (Rings),
14.52-15.22 (Vault)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Ενόργανη Γυμναστική Κρίκοι, Άλμα Τελικοί
20.40-21.13 ΤΡΑΪΚΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΝ Στίβος 110μ. Εμπόδια 1ος Γύρος
16 Αυγ. Τρίτη 14.00-14.30 (Parallel Bars),
15.30-16.00 (Horizontal Bar)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Ενόργανη Γυμναστική Μονόζυγο, Δίζυγο Τελικοί
20.30-22.36 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Στίβος Ύψος Τελικός
20.30-22.36 ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Στίβος Ύψος Τελικός
20.40-20.57,
22.45
ΤΡΑΪΚΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΝ Στίβος 110μ. Εμπόδια Ημιτελικός – Τελικός
22.00-22.17 ΑΡΤΥΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ Στίβος 200μ. Ημιτελικός
22.00-22.17 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΑΜΟΝΑ Στίβος 200μ. Ημιτελικός
17 Αυγ. Τετάρτη 22.30-22.31 ΑΡΤΥΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ Στίβος 200μ. Τελικός
22.30-22.31 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΡΑΜΟΝΑ Στίβος 200μ. Τελικός
18 Αυγ. ΠΕΜΠΤΗ 10.00-12.01 ΚΑΛΛΕΝΟΥ ΛΕΟΝΤΙΑ Στίβος Ύψος Προκριματικός (Γκρουπ Α ή Β)
20 Αυγ. Σάββατο 20.30-22.29 ΚΑΛΛΕΝΟΥ ΛΕΟΝΤΙΑ Στίβος Ύψος Τελικός
21 Αυγ. Κυριακή 19.15-23.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ