ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ (ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ)

 

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Άνδρες :

Σειρές :

400μ. Ελεύθερο : Χατζηκωνσταντίνου Ιάκωβος 4:09.51 (3/10)

Τελικοί :

100μ. Ύπτιο : Κονναρής Σεμπάστιαν 59.32 (4ος)

400μ. Ελεύθερο : Χατζηκωνσταντίνου Ιάκωβος 4:05.60 (4ος)

200μ. Πρόσθιο : Τσιοπάνης Θωμάς 2: 20.89 (5ος)

 

Γυναίκες :

Σειρές :

100μ. Πεταλούδα : Νεοφύτου Σώτια 1:04.38 (4/9)

Τελικοί :

100μ. Πεταλούδα : Νεοφύτου Σώτια 1:03.02 (4η)                                             

 

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

Ατομικό Οργάνων

Άνδρες

Έδαφος : Γεωργίου Μάριος 14.050 (Χάλκινο), Κρασιάς Μιχάλης 13.700 (4ος)

Πλάγιος Ίππος : Γεωργίου Μάριος 14.500 (Χρυσό), Κρασιάς Μιχάλης 12.650 (Χάλκινο)

Κρίκοι : Γιωργαλλάς Ηρόδοτος 14.100 (Χρυσό), Κρασιάς Μιχάλης 12.750 (Χάλκινο)

Άλμα : Γεωργίου Μάριος 14.550 (Χρυσό)

Δίζυγο : Γεωργίου Μάριος 14.200 (Χρυσό), Κρασιάς Μιχάλης 12.900 (5ος)

Μονόζυγο : Γεωργίου Μάριος 14.250 (Χρυσό), Κρασιάς Μιχάλης 12.100 (Χάλκινο)

 

Γυναίκες

Άλμα : Ηλιάδη Ελένη 12.650 (6η)

Δίζυγο: Ηλιάδη Ελένη 7.650 (8η)

Δοκός : Ζαννέττου Ραφαέλλα 8.400 (8η)

 

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ :

Αεροβόλο Πιστόλι :

Προκριματικός : Πρατσή Κωνσταντίνα 362 (3η)

Τελικός : Πρατσή Κωνσταντίνα 148.9 (4η

 

ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ :

Άνδρες : Κύπρος – Ισλανδία (GrB) 2-0 (21-13, 21-8)

Γυναίκες : Κύπρος – Ισλανδία 0-2 (17-21, 20-22)

 

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ :

Μονό Ανδρών «16» : Κυρατζής Σέργης Vs Γκούναρσον Μπίρκιν 2-0 (6-4, 6-4)

Μονό Γυναικών «8» : Σερμπάν Ραλούκα Vs Ντίμερ Λένα 2-0 (6-0, 6-0)

Μικτό Διπλό «8» : Σερμπάν Ρ. / Χρυσοχός Π. Vs Τζενοβέζε / Άστσιακ 2-0 (6-0,6-3)

Διπλό Ανδρών «4» : Κυρατζής Σ. / Χρυσοχός Π. Vs Γκοτιέ /Ρεκουντέρκ 2-0 (Άνευ Αγώνα)

 

 

16ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΡΑΤΩΝ ΕΥΡΩΠΗΣ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ 2015

ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ – ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ

ΣΥΝΟΛΟ : 20     ΧΡΥΣΑ : 10      ΑΡΓΥΡΑ : 3      ΧΑΛΚΙΝΑ : 7
  ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
ΧΡΥΣΑ
1 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ Στίβος Επί Κοντώ
2 ΧΑΤΙΡΙ ΑΜΙΝ Στίβος 800μ.
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΟΣ Στίβος 100μ.
4 ΚΥΠΡΟΣ (ΓΙΩΡΓΑΛΛΑΣ Η., ΚΡΑΣΙΑΣ Δ., ΚΡΑΣΙΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.) Γυμναστική Ομαδικό Ανδρών
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Σύνθετο Ατομικό
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Πλάγιος Ίππος
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Άλμα
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Δίζυγο
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Μονόζυγο
10 ΓΙΩΡΓΑΛΛΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Γυμναστική Κρίκοι
       
ΑΡΓΥΡΑ
1 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Στίβος 100μ.
2 ΚΡΑΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γυμναστική Σύνθετο Ατομικό
3 ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ Κολύμβηση 200μ.  Ύπτιο
       
ΧΑΛΚΙΝΑ
1 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Στίβος 800μ.
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Στίβος 100μ.
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Σκοποβολή Αεροβόλο Τουφέκι
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Γυμναστική Έδαφος
5 ΚΡΑΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γυμναστική Πλάγιος Ίππος
6 ΚΡΑΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γυμναστική Κρίκοι
7 ΚΡΑΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γυμναστική Μονόζυγο